Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Europané a Europanky. Spojme se a braňme se. Nehledmě na levičák pravičák
    - Islamista s mačetou či výbušninou na to také nehledí. Chce nás zničit všechny.

    Jih Itálie už asi nikdy nebude vítat turisty, kteří se chtějí pokochat výhledem na moře a odpočinout si na pláži. Novými návštěvníky se stali totiž nelegální přistěhovalci z Afriky. Tak se z pobřeží stalo doslova peklo plné násilí, prostituce, drog, střelby na ulicích a pašeráků lidí. Počet přistěhovalců však stále stoupá téměř geometrickou řadou. Jejich „nároky“ taktéž.

    Za tmy se lidé bojí vycházet, italské dívky čelí útokům se sexuálním podtextem dokonce již i za bílého dne. Největší zábavou nových přistěhovalců je totiž se poflakovat po ulicích a parcích, opíjet se nebo zfetovat, dělat všude kolem sebe nepořádek a poté si vybíjet svoji frustraci na starousedlících.
  • Ale zpět k tématu. Ráda bych uvedla pár postřehů.

    1. Merkelová slíbila že azyl dostane automaticky každý Syřan. To je skandální a nezákonné
    prohlášení. Protože národnost není důvodem k azylu. Každá žádost se má
    posuzovat jednotlivě zda ten kdo o něj žádá splnil podmínky pro udělení Azylu,

    2. Všimněte si jak se na odporu veřejnosti proti uprchlíkům snaží napakovat lišák Babiš.
    Sedí ve vládě která jim rozdává miliony ale na veřejnosti dělá laciná gesta odporu.
    Jsem zvědavá zda mu to lidí zase zbaští.
  • pusine Izrael dostával zbraně od USA. Arabské státy od SSSR.

    Navzdory tomu že vaše Kremelská propaganda představuje Izraelce jako agresivní
    tak faktem zůstává že Izrael nikdy nenapadl Arabské státy jako první.

    Byla to naopak Arabská koalice podporovaná SSSR která ve velké přesile v době
    míru bez vyhlášení války opakovaně zaútočila na Izrael.
    To je agrese. Izrael však ukázal že je schopnějš a Arabskou přesilu vždy rozprášil
    • Tož by to bylo třeba trochu doplnit. USA dodává židům nejmodernější a nevýkonější zbraně a zbrojní systémy. Pokud by Rusko dodávalo arabům stejnou kvalitu, asi by už Izrael neexistoval. No ale co potom? Proto je USA a Rusko domluveno na nějakém kopromisu, aby všechno šlo tak jak to jde. Jestli je někdo schopnější a druhý méně nehraje roli. Dnes se k dokonalosti vycvičí i delfíni. O schopnosti arabů se asi brzy přesvědčíme v Sýrii, kam rusové dávají moderní zbraně.
  • Bulím dojetím...
    Šašci
  • Simone ty jsi hňup...
    • Dříve jsi odpůrcům a odpůrkyním Putina dával nálepku jenom Tečka.
      Až když jsem dlouho po něm uvedla pro tvé Rusko nepříjemná fakta já - Simona
      - vytvořil jsi nálepku Simon. Vadí ti holky takže jsi Gay.

      Ty jsi zloděj nicků pav.liku alias caligulo alias tiscali visitiore.
      • Potrefená husa vždy spolehlivě zakejhá...
        • Proto jsi zakejhal když jsem tě usvědčila z kradení nicků. *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • Dostal háka a švihnul sebou, no a??? *1* *1* *1* *1*
    • Kéž by dostal (alespoň) toho háka...

      http://eurabia.parlamentnilisty.cz/Articles/30214-milerad-se-vzdam-tohoto-poteseni-spis-nez-abych-videl-svou-rodnou-zemi-zaplavenou-masou-arabu-a-africanu.aspx
  • pusine smajlíky tu vkládají i jiní včetně zlého ruského trolla takže pokud ti to
    nejde je závada ve tvém počítači.

    Asad byl sponzorem Islámských teroristů dávno před příchodem USA:

    Sýrie vytrvale podporovala teroristická hnutí, jako jsou Hamás a Hizballáh
    Od roku 1970 vládne v Sýrii klan Asádovců V roce 1973 v tzv. jomkipurské válce Sýrie společně s Egyptem překvapivě zaútočila na Izrael, nicméně opět se dočkala zdrcující porážky.
    • můžu odpovědět za bájného pusina i já?
      vidím smajlíky jen u tebe a dalších podezřelých diskutujících... nakonec nevšimla jsem si toho sama, Simčo.
      O tom,, jak a kdo drží násilné tyrany u moci a to roku 1957 donedávna si přečti třeba zde:
      https://cs.wikipedia.org/wiki/Fran%C3%A7ois_Duvalier
      https://cs.wikipedia.org/wiki/Augusto_Pinochet
      https://cs.wikipedia.org/wiki/Alfredo_Stroessner

      a to je jen náhodný výběr
      Hammás a Hizballáh jsou legitimní národnostní hnutí, která by byla nikdy nevznikla, kdyby Palestinci již třetí či čtvrtou generaci nebyli napadání Izraelem. jejich území kradeno, jejich práva pošlapávána.
      • Hizballáh je teroristická organizace sponzorovaná asadem která vraždí
        ženy a děti. Sýrie zaútočila v roce 1973 bez vyhlášení války na Izrael.
        To je sprostá zločinecká agrese.

        Sýrie vytrvale podporovala teroristická hnutí, jako jsou Hamás a Hizballáh, schvalovala zločinné útoky proti izraelskému obyvatelstvu včetně vražd žena dětí a nezastavila se ani před podporou radikálních islamistů, která využívala jak proti židovskému státu, tak proti křesťanům v Libanonu.
        • Simčo, možná by nikdy nevznikla, kdyby léta před tím nevraždili Izraelci palestinské ženy, děti a starce. Izrael je rozpínavý, trasistický násilný stát, už v době svého vzniku, před jakýmkoliv rozhodnutím OSN vyvražďoval celé vesnice palestinců a vyháněl je z území, aby mohl proto území později prohlašovat za své. Ve svých metodách se od Hitlera nijak nelišil
          Já osobně se nedivím tomu, že jej Palestinci nenávidí, já být Palestinkou nenáviděla bych Izrael rovněž, kdo seje vítr. sklízí bouři
  • jako profesionál, fotbalista ba dokonce trenér že by neuměl padat?
    • právě že umí hodně dobře simulovat prostě typickej fotbalista....
  • zlej trolle, vůbec se nerozčiluj, to je jen simča, která musí pstá, jak píše... nakonec jen ona mlůe vkladat smajlíky... a to o něčem svědčí.
    My ostatní víme, že USA, ještě v době, kdy Assada potřebovali, aby pro ni provozoval jejich oblíbené mučírny, cvičila už deset tisíc (10 000) mužů jako odboj proti němu... stálo ji to asi 1 miliardu dolarů ročně... tehdy proti spojenci.... s tím začala zhruba pět let před tím, než se jí zadařilo konflikt vyprovokovat. byly zveřejněny i tajné smlouvy mezi USA a Tureckem o tom, kudy dostat do Sýrie rozkol - po hranicích náboženských rozdílů...
    přesně tak to potom proběhlo.
    Assad je jediný, kdo zajišťuje bezpečí jinověrcům i ateistům.. proto také uprchlíci nejvíce nalézají azyl na jím kontrolovaném území.

    nemůžeš o Simči chtít, aby znala reálnou situaci -. za to placena přece není
    • Já se nerozčiluju. Ale smajlíci jdou vložit, když tam najdeš jedno místečko. Simča je milka a bučí z hladu´.
      • které, zlej trolle?

        navíc Simča pod souborem svých nicků a pod svám mailem vesele švitořila i když dle záznamů měl mít zaracha...
        • Je to vlevo dole, když jedeš kurzorem po kruhu, teda hlavě toho smajlíka, tak ti v jeden okamžik naskočí ruka, když klikneš, tak je smajlík tvůj. Vložit se tak dají všichni smajlíci. Ale teď když jsem to napsal, tak to určitě přestane fungovat. Simču moc nesleduju, teď mě dvakrát po sobě blokli, to mě určitě nahlásila ona, jelikož mi tím vyhrožovala. Je to práskač. Chodím hodně na jinou diskusi. Tady to s ní stojí za prd.
          • podobní cvoci jsou na všech diskuzích, i Simču opakovaně blokli, zajímavé, že mohla vkládat dál, jako by se nechumelilo. K těm smajlíkům, jednak mně se nic podobného zatím nepovedlo a druhak dost pochybuju, že simča na těch svých pět, sedm smajlů, které vkládá hledá nějaké místečko
            • Nejsem nikým placena. Ty jsi proruský fanatik který nesnese jiný než Kremelský
              názor. V tom je problém.
            • Když je Simča práskač a placená makakova řitka, tak bude asi i troll, to je jasný.
            • Také jsem si koupila pořádný počítač a ne starý křáp jako máš ty. *2* *2* *2* *2*
              *1* *1* *1* *1* *1* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*

              Smajlíci jdou. Nejde ti to? Nauč se to. *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
          • Když neumíš napsat příspěvek bez sprostých slov tak se nediv že tě blokují *15*
    • Nejsem nikým placena. Ty jen jiný než Kremelský názor neuneseš soudruhu

      smajlíky tu vkládají i jiní takže to buď neumíš nebo máš špatný počítač.
      Tak z toho nedělej spiknutí pusine *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • A ještě jedno-ten syrský trenér musí hanobit prez.B.Asada,aby mu bylo uvěřeno.Kdoví,co si upřímně tento také utečenec myslí o politických problémech své země.Tak či tak i špičkový sport -fotbal-je vstupenkou do lepšího života.No tak mu to přejme.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit