Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tyhle požadavky mají všichni a když se jim nevyhoví musí ti to vybojovat to je podle koránu správný a musí to bejt! Takže podřezávání lidí i vyhazování do povětří třeba jako v Americe ty dvojčata se kvapem blíží!
  • "...Rodiny tvrdí, že budou protestovat, dokud nebudou moci Uruguay opustit. "CHCEME ŽÍT SE SVÝMI HODNOTAMI" uvedl prostřednictvím tlumočníka jistý pětapadesátiletý muž, který má 15 dětí."
    NO, A TATO PARALELA, SÁGA, SITUACE, JAK CHCETE, ČEKÁ I NÁS V EU. Co bude, si za klobouk nedáme
  • I od nás a z EU budou chtít co nevidět jít domů.A rádi.Poklidný podzim se změnil v nátlakové akce afrických vandráků.Znovu zavedeny hraniční kontroly.Některé mezinárodní rychlíky zrušeny.Je jasné že za toto je čeká dlouhodobá averze, opovržení, přehlížení a naprostá izolace.Pokud nám tady někdo takto výrazně změnil společný život NIKDY se nemůže začlenit.Celý systém se tomu bude bránit.
  • dobry den pratele. kdyz panovi nestaci 10200 kc, tak mame jistotu, ze ceskou republiku vezmou obloukem. chvilicku jsem pracoval v nejmenovanem supermarketu na doplnovani zbozi, konkretne zeleniny a ovoce. je to tezka otrocka prace a tech 10 000kc mesicne jsem si vydelal jen za cenu totalniho vycerpani. navic jsem cech a zakaznikum jsem pomahal s vyberem a drobnymi problemy. vetsina tech bezencu krom arabstiny neumi dalsi jazyk. mozna trochu anglicky. a to jenom give me money, flat or house, social and healt insurance, car, internet. a jeste par odpovedi, kdyz jim nevyhovime : fuck you, kill you. takze jim vzkazuji: go home and try to do order at your country.( prominte chyby). ahoj a hezky den
  • Nechápu, kde berou tu drzost. Ze Sýrie prý utekli, aby zachránili holé životy a ještě si kladou podmínky. To nejsou političtí migranti, ale ekonomičtí vyžírkové. Každé vykonané dobro musí být náležitě potrestáno.
  • Vážení syrští utečenci! Já bych si přál to samé! 40 tisíc a abych mohl řídit kolektiv pracujících. Nechtějte slyšet, co mi sdělili někteří významní zaměstnavatelé!
  • nějak mi přijde, že "jejich hodnoty" jsou plný talíř, plné kapsy a žádné starání. Rozhodně mi přijdou líní a nesnaživí
  • pochopitelne nazpatek bude : Nemecko -- nejake ty tranzitni zeme -- Syrie , nebo kam to bude. Mam takovy dojem ze Nemecko jim jimi pozadovanou uroven take tak nejak nezajisti . A tim mene bez prace. Poptejte se v Kanade , ta uz s tim ma take jiste zkusenosti. A jine zeme by taky mohli povidat . Neni to tak dlouho aby zapomneli. Vlastne jen a porad dokola jako pres kopirak , jen ta kopirka je ted trochu vetsi.
  • http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Starosta-pristehovalecke-ctvrti-v-Berline-napsal-sokujici-knihu-Pristehovalci-pry-ignoruji-nemecke-zakony-a-za-socialni-davky-si-jezdi-v-drahych-autech-398376
  • http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Lzou-nam-Nastvany-Alexander-Tomsky-rozsekal-reci-o-tom-ze-potrebujeme-imigranty-a-ze-mladi-Arabove-nas-osvezi-398405

    http://www.krajskelisty.cz/praha/obvod-praha-4/10706-to-je-sila-sefredaktor-reportazni-zurnalistiky-ct-si-v-rozhovoru-stezuje-ze-nemame-dost-informaci-o-uprchlicich-a-k-cemu-si-tedy-k-certu-platime-verejnopravni-televizi.htm

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit