Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • milacekpublika

    Nevím, no. Je pravda, že v Portugalsku jsem byl před pár lety a teda taky nemám zrovna super zážitky. Cestovní pojištění bylo sice poměrně levné, na druhou stranu ale že bych si tu dovolenou nějak extra užil, to se fakt říct nedá. Navíc je tam překvapivě draho. Oproti sousednímu Španělsku je to fakt poměrně drahá země. :) 

  • silva
    Svědectví o tom, jak jsem dostal půjčku od MAY FIELD FINANCE, Jmenuji se julie anderson, jsem ze sjednoceného státu, jsem tady, abych svědčil o tom, jak jsem dostal svůj úvěr od MAY FIELD FINANCE COMPANY poté, co spousta falešných věřitelů popře mi příležitost získat Půjčit sem v tomto fóru. Pomohl mi i mé rodině s půjčkou 70 000 EUR. Poté, co jsem ztratil 700 euro podvodníkům. MŮŽE MAJIT ŘEDITEL FINANČNÍ SPOLEČNOSTI PÁN Pán PIUS mě ujistí, že mi pomůže, zpočátku jsem odmítl uvěřit, až se konečně setká s jeho slibem. Pokud potřebujete skutečný úvěr jako naléhavý, chcete kontaktovat MAY FIELD FINANCE COMPANY prostřednictvím jeho e-mailu (loan3568@gmail.com
  • Ať žije EU, stejně jako Portugalsko se vylidní i Čechostán.
  • http://zpravy.idnes.cz/konference-muslimu-spolecne-proti-terorismu-fa3-/domaci.aspx?c=A170104_183046_domaci_kop

    šéfa našich muslimu krásně dnes rozebrala Barbora Tachecí na rádiu Plus *1*
  • Souhlas, ale šikmovokej je nakloněn soudruh ovar a tajtrdlík z Ruzyně ,kam taky patřil, ale ne na letiště .
  • A na okraj ve Španělsku je takové procento nezaměstnanosti a chybí strojaři a pod.tak kde je chyba?
  • konečně je tu klid a držim palce aby tě to novoroční předsevzetí vydrželo i když " už neokopávám primitivní póvl na tiscali cz, čau, zdechliny :)))"to tomu nenasvědčuje.
  • Ale,ale vy nemáte rádi v Agrofertu pravdu,jo vlastně když si poskok stbáka tak nemůžeš myslet ,to u komunistů neni povoleno,ani u těch áno- kapitalistickech.Nádhernej komliment ,fracek to zní tak nádherně mladě.
  • Jsem zvědavý kam půjdem my, až nás zrádná vláda prodá a vymění za špinavé slimáky
  • felix.julec
    Už se probuď! Je ráno.Běž se vykakat maminka ti utře zadek a nezlob.Jinak dostaneš facku fracku.
  • At si to přečte Fico a Slováci !!!A nastuduj si to i ty komunistickej Babiši,taky Slovák který vyštvává schopný lidi a táhni domů tady v Čechách bude bez tebe lépe.Odečtěte si od rozpočtu intervence ČNB a vratku z EU a při takovém růstu drž hubu, a hlavně to nejsou tvoje peníze na Čapí hnízda ale peníze daňových poplatníků v ČR!!!Uznavam že jiní by to dokázali roztočit růst nerůst hlavně že si půjčujeme.
  • Všichni utíkají k nám do Ruska, protože jenom tady je blahobyt!
  • Němci nepotřebují potulné Portugalce a Španěly s těmi jejich věčnými siestami, nýbrž loajální muslimské dříče.
  • Nedávno jsem (tady?) četl, jak se jakýsi portugalský politik kasal, jak přijmou šílené číslo migrantů z Afriky a Kosova apod. a jak je hrdý na to, že jsou taková multikulturní země.
    Má to nějakou souvislost?
  • Nechápu to, Když se v Portugalsku a Španělsku nachází velký počet nezaměstnaných mladých lidí, proč vítači muslimské migrace tvrdí, že německá ekonomika migranty potřebuje???
  • ... mám fantastický nový rok, už neokopávám primitivní póvl na tiscali cz, čau, zdechliny :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit