Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Buďte klidní.Všichni budou staří.
  • Tak táhni do KLDR Kellere, tam žijí důchodci v blahobytu ! *11* *12* *11*
    • to nejde aby odtáhnul, neviděl by jak ty *12* tady chcípáš v tom kalouskově blahobytu
  • milej Bobek ,to heslo -dědeček a babička,ujídá nám chlebíčka- nebylo jen za bolševika ale i za rakouska-uherska a i dřív.
  • už za bolševika se říkalo že dědeček a babička ujídají chlebíčka a dnes to mladí a nadějní realizují a zdokonalují no i na ně dojde ne že ne *7*
  • Nevím pane Keller,napsal jste to snad dobře ale podívejte se - Jsem starší člověk,za komunistů jsem měl zadarmo operace,které bych,dle vyjádření nynějšího ministra zdravotnictví,musel platit jako nadstandard.Kdybych neměl tyto operace (v nynější době bych na některé,a těch je většina, neměl) tak bych byl odkázán plně na vozík (a je oprávněný důvod se domnívat,že by mi stát ani v tomto finančně nepomohl).Měl jsem,nyní se uvažuje a plánuje ji úplně zrušit,lázeňkou léčbu zadarmo.Tato mi pomáhala plně se postavit na nohy.Nyní,když bude tato léčba zrušena urychlí se postup ochrnutí a nastanou nevratné změny pohyb.aparátu.Dále se jedná o prodeji nejstarších lázní v Evropě ,kde se léčily a léči následky choroby polio-dětská obrna a nyní i DMO-dětská mozková obrna. První na světě byly lázně v USA -Warm Springs,Janské lázně byly druhé na světě a první v Evropě.Byla zde skoro stejná léčivá voda jako v USA.Po válce se zde rozhodly Spojené státy postavit novou léčebnu,ale po nástupu KSČ k moci se toto , neuskutečnilo.Nyní se dělá vše proto,aby jim byl odejmut statut lázní (prý není léčivá či jinak špatná voda) a tím se snížila cena a prodaly se.Dále se zde léči,vlastně jen pomáhá,nemocným DMO (dětská mozková obrna).Těmto lidem,po zrušení pravidelné léčby,se nenávratně zhorší jejich zdr.stav.Tak jak nemám říkat - zlatí komunisté??Když dnešní společnost "mrzáky" neuznává,nebere a nejraději by je nechala utrati,kdyby to nevypadalo ve světě blbě.Abych dodal,vím o čem mluvím.V mládí jsem prodělal polio-dětskou obrnu a Janské lázně+operace mi pomohly a pomáhají v tom, abych mohl žít normální život.Po všem tomto zrušení či omezení je konec a jen budu čekat a tu zubatou.Proto stále čekám s obavamy,kdy napadne některého vládnoucího panáka ,že by bylo nejlepší staré a nemocné poslat na státem nařízenou eutanázii.
  • Země je přelidněná,republika rozkradená a proto navrhuji--pracovní povinnost od 15ti do smrti-mrtvého odvézt z pracoviště do kafilerie,kde bude ještě užitečně zpracován na krmivo
  • Každý si jasně spočítá kdo je pro stát cenější zda důchodce za 350,- nebo zloděj za 1200,- kteréžto peníze stát platí jedněm co celý žovot pracovali a druhým co nevědí co to je. Kolik stojí cikán jsem nebyl schopen zjistit
  • My jsme nejen BANÁNOVOU republikou, ale jsme jediným státem unie kde je státem uzákoněna a podporována otrocká práce!!! *8*
    • jj pro úkáčka,těm je tady fajn.vlastně i cigošům se stání podporou všelijakých dávek.
  • Za pouhou 1,-Kč prodávali knihu "Kuponová privatizace",kde je vše popsáno formou beletrie,nebot jako dokument by to neprošlo.Agenti STB v zahraničí měli již taková konta,že je chtěli doma zlegalizovat.
    Vše pro r.89 připravila STB,jenže pan W. Komárek tam k jednání přivedl Klause.A ten jim ukázal,co umí.Vyšplouchl jim původní záměr privatizace a dále to bylo v jeho režii.VK nese veškerou tíhu důsledků
    za privatizaci a pozdější rozkrádání.Jako bankovní úředníček nic moc neuměl.
    Stačí zveřejnit,že naše ozdravěné banky prodali za tak malý peníz,že po 3 letech cizím majitelům začly vydělávat.Stačí? A proč i dnes přes 11tis.firem odvádí daně v dan.rájích?Je to správné?
  • Smrt kapitalizmu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit