Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Samozřejmě, že je všechno lepší.
    Jezdit můžeme kam chceme - pokud na to máme.
    Toaletní papír (sice drahý), ale je - tak se z těch poměrů můžeme i pos...
    Nestojíme fronty na maso a knihy - stojíme zbytečné fronty na práci.
    A hlavně - banány jsou (sice nekvalitní) ale za to celý rok. Sláva máme banánovou republiku!!!
    Nezapomeňte všichni zítra slavit. I ta koruna zase silně klesá. A zdražení od nového roku - jaký lepší dárek nám mohou k 22. výročí dát.
  • Tahle země je už jen pro zloděje,kriminálníkya politiky. Slušnost se z této smutné země odstěhovala... *7*
  • Jen ať se pán z hradu Václav Klaus a jeho zločinecká organizace ODS podívají na ovoce svého konání.
    Zneužili sametovou revoluci k posvěcení své teze o neznalosti čistých a špinavých peněz a hle zde po letech povolení rozkrádání státu jehož jsou ruku v ruce strůjci,jsou zde výsledky jejich činnosti.
    Totální rozkradení nejen ekonomiky a majetku státu, ale i nadějí a iluzí co jsme měli když jsme zaplněním ulic podporovali demontáž jednoho zločinného režimu, ovšem kdo tušil že již jsou tu další zločinci a vybudují novou zločineckou organizaci...?
    Deziluze a zklamání z absolutně nefunkčního a neprávního státu, kde vládnou zbohatlí zločinci a rozkradači podporovaní spodinou společnosti v parlamentu, zaštítěném hradním zločincem,který totálně ztratil sebereflexi a soudnost vlastního svědmí...!!!!!
  • a dobře nám tak, zloděje, vyžírky jsme 20 let volili a budeme (dle preferencí) i nadále volit, tak co si ztěžujete. Mladým lidem radím pryč z Česka, tady pes chcíp.
    • Tak, že volíme Topku *14* *14* *14* *14* *14*
    • No a ještě jim poraď kde ten pes nechcíp.
  • Smrt kapitalizmu.
  • My jsme nejen BANÁNOVOU republikou, ale jsme jediným státem unie kde je státem uzákoněna a podporována otrocká práce!!! *8*
    • jj pro úkáčka,těm je tady fajn.vlastně i cigošům se stání podporou všelijakých dávek.
  • Země je přelidněná,republika rozkradená a proto navrhuji--pracovní povinnost od 15ti do smrti-mrtvého odvézt z pracoviště do kafilerie,kde bude ještě užitečně zpracován na krmivo
  • Nevím pane Keller,napsal jste to snad dobře ale podívejte se - Jsem starší člověk,za komunistů jsem měl zadarmo operace,které bych,dle vyjádření nynějšího ministra zdravotnictví,musel platit jako nadstandard.Kdybych neměl tyto operace (v nynější době bych na některé,a těch je většina, neměl) tak bych byl odkázán plně na vozík (a je oprávněný důvod se domnívat,že by mi stát ani v tomto finančně nepomohl).Měl jsem,nyní se uvažuje a plánuje ji úplně zrušit,lázeňkou léčbu zadarmo.Tato mi pomáhala plně se postavit na nohy.Nyní,když bude tato léčba zrušena urychlí se postup ochrnutí a nastanou nevratné změny pohyb.aparátu.Dále se jedná o prodeji nejstarších lázní v Evropě ,kde se léčily a léči následky choroby polio-dětská obrna a nyní i DMO-dětská mozková obrna. První na světě byly lázně v USA -Warm Springs,Janské lázně byly druhé na světě a první v Evropě.Byla zde skoro stejná léčivá voda jako v USA.Po válce se zde rozhodly Spojené státy postavit novou léčebnu,ale po nástupu KSČ k moci se toto , neuskutečnilo.Nyní se dělá vše proto,aby jim byl odejmut statut lázní (prý není léčivá či jinak špatná voda) a tím se snížila cena a prodaly se.Dále se zde léči,vlastně jen pomáhá,nemocným DMO (dětská mozková obrna).Těmto lidem,po zrušení pravidelné léčby,se nenávratně zhorší jejich zdr.stav.Tak jak nemám říkat - zlatí komunisté??Když dnešní společnost "mrzáky" neuznává,nebere a nejraději by je nechala utrati,kdyby to nevypadalo ve světě blbě.Abych dodal,vím o čem mluvím.V mládí jsem prodělal polio-dětskou obrnu a Janské lázně+operace mi pomohly a pomáhají v tom, abych mohl žít normální život.Po všem tomto zrušení či omezení je konec a jen budu čekat a tu zubatou.Proto stále čekám s obavamy,kdy napadne některého vládnoucího panáka ,že by bylo nejlepší staré a nemocné poslat na státem nařízenou eutanázii.
  • už za bolševika se říkalo že dědeček a babička ujídají chlebíčka a dnes to mladí a nadějní realizují a zdokonalují no i na ně dojde ne že ne *7*
  • Jít do ulic už asi nestačí...musí se vše v zemi totálně zastavit s požadavkem pro naše pány.. v akci VŠICHNI VEN ! ! ! a okamžitě začít řešit cikánskou otázku, protože už dochází k otevřenému ohrožení obyvatelstva a stojí ta "legrace" neskutečné peníze. Toto se po dobrém s čajem a koblihou už řešit nedá. Země patří lidu a lidi by si ji taky měli převzít a nedovolit vládnout zlodějům, darmožroutům a rozhádaným politikům co hájí jen své body a koryta. Jde to vše hůř a hůř a k ničemu dobrému to nevede. To už si myslí více lidí než 3/5. Chce to jen svůj čas...
    • To se ti řekne všichni ven oni nepujdou ani když pujdeme na hrad to chce asi jedine NEJIT K VOLBAM VUBEC NIKOHO NEVOLIT,A CHTĚLA BYCH VIDĚT CO SE STANE,,,,
      • No já nevím,jestli by se jim v parlamentě a státních úřadech líbila blokace, kdy nikdo nemůže dovnitř,nikdo nebude puštěný domů, pokud nevyjde vyjednávač, že vláda padla a "páni" jsou ochotni jednat o požadavcích s tím , že v zemi nic nepojede a všechno se zastaví a nic do té doby nebude fungovat. Tolik policejních složek zas tato země nemá..,nemluvě, že to by bylo to poslední co by naši "páni" nařídili...
      • Nestane se nic. Ti co tam jsou tam zůstanou.
        • no změnil by to snad jenom kouzelný sa 58 a pa *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit