Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lidská moudrost není Boží dar. to jen slabší duchem nedokážou pochopit, že dobrou životasprávu by moh jiný člověk vymyslet...
  • Tak to je opravdu bomba" že by ve 12 století znali bioprodukty a ekofarmy? Hrůza. Rádi střílíme slůvkem "středověk". Zdí se, že už tehdy dobře znali to, co my neznáme a nepoznáme budeme-li se nadále zbožšťovat a pěstovat jednostrannou tupost.
  • Tak to bych velmi radil tobě. Tady "o koze". ty "o voze" a ještě sprostý a vulgární...
  • samozřejmě že to je Boží dar.
    Bůh jim dal jako odměnu moudrosti a znalosti aby užívali to co jim život prodlouží.
    si snad myslíte že Bůh mávne kouzelnou hůlkou a dělá zázraky?
  • Ty můžeš jít třeba do pr.... a i tam budeš se svým IQ nejhorší z nejhorších.
  • Vy jste ho doma měli. Že si vyrost tak blbej.
  • To "souhlasí" a "nesouhlasí" nelze brát vážně. Když normální diskutující klikne podruhé, objeví se hláška "už bylo hlasováno dříve". Pro někoho to ovšem neplatí a může "hlasovat" neomezeně. Nehledě na to, že může během minuty naklikat třicet "nesouhlasí". Hi, hi, hi *2* *1* *2* *1*
  • Očividně vzdělání nejde ruku v ruce s dobrým vychováním :).
  • ... hele degene, co děláš v pátek? Já jdu na Fedde Le Granda, to debilům nic neříká :)))
  • ... demenci máš v sobě, zapomínáš, že se pozná, kdy píše deement a kdy inteligent :)))
  • ... ty vaše příspěvky lúzo, to je tragedie, řekněte mě kdo to má číst. Já se z toho snad střelím, psát neumíte a vnucujete se sem do diskuze. Jedině kdo je se mnou na úrovni, to je Simon respektivě Simona. Jedině ta má tu inteligenci na mé úrovni :))) vy bando všiváků
  • ... a máš to, největší zdejší primitiv je tak rozjetej, že odměnil hlasy i tebe, hi hi hi :)))
  • Ti naši zákonodárci vymýšlejí i jiné íčoviny. Vymysleli si např. přímou volbu prezidenta a přitom mu ponechali, že je neodpovědný. Proto by neměl sám do ničeho mluvit ani sám nika jezdit. Jenom s opatrovníkem. Možná mu dělá opatrovníka ovčák. *1*
  • ... hlavně, že máme tebe, pomatenče (přečetl jsem si jenom poslední větu) :)))
  • ... ty jsi výkal :)))
  • ... musíš byt namol, jestli si myslíš, že kouknu na tvůj dementní podvrh, trapáku :)))
  • ... krize fantazie, nevzdělaná lůzo?
  • My v "moderní době" jsme ještě dál..Za naprostého nezájmu novinářů, ochránců zvířat a dalších skupin občanů prošla nedávno Parlamentem České republiky novela zákona č. 166/1999 Sb.,o veterinární péči a o změně souvisejících předpisů.
    Její součástí je i nové zařazení, pro naprostou většinu lidí, domácích mazlíčků – psů a koček mezi takzvaná, jatečná zvířata.Zákon co nemá v Evropě obdoby, předložilo ke schválení Ministerstvo práce a sociálních věcí v čele s šéfem resortu Jiřím Dienstbierem ml. s odůvodněním, že díky této změně dojde pouze k legalizaci dlouhodobého stavu, kdy jsou tato zvířata stejně některými občany ČR brána, jako hospodářská.
    „Určité skupiny obyvatel prostě nemají jinou možnost, jak doplnit organismu potřebné proteiny, bílkoviny a tuky, než že si prostě chytí na ulici nějakého toho pejska nebo kočičku. A my jim to nemůžeme mít za zlé, pro různé nízkopříjmové skupiny je to opravdu jediným řešením. I pro stát je schválení tohoto zákona výhodné v tom, že se na jednu stranu sníží objem dávek vyplácených v hmotné nouzi a na druhou stranu dojde ke snížení počtu volně pobíhajících psů a koček.... Lidi se možná díky tomu budou rovněž dožívat "většího zdraví i věku",jako templáři..Hlavně že máme 21 stol ..
  • ... cha cha cha, tvá demence se tě drží jako klíště, jen tak dál, blij, blij, blij, degene :)))
  • ... už mám těch vašich pindů plný zuby, cházko nevzdělaná, doplňte si vzdělání a pak můžete se mnou diskutovat :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit