Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... moje debilní vnouče má vodnatou hlavu, brzo chcípne :)))
  • Jak nechala ve válce o Falklandy potopit Argentincům křižník Generál Belgramo...mimo pásmo bojových operací(!).

    Kdosi o ní řekl, že je to jediný britský politik, který má koule...
    • ... opět nula bodů, vidláku, pouze primitiv omílá frázi o kulích, kterou nikdy nepochopí :)))
  • ... proč na mě furt reaguje debilní impotent s vnoučetem blbečkem :)))
    • ... píši fakt naposledy deementovi: přijedu rád kamkoli, abych ti okroutil krk, deemente :)))
    • ... naposledy nabízím férovou osobní konfrontaci mrzákovi: napiš čas a místo, zdechneš :)))
    • ... jsi debílek, který nikdy nepochopí, že na takovou sračku nikdo nikdy bereaguje, blbe :)))
      • je "bereaguje" impotente? Tvůj bezmocný vztek je všem k smíchu ty plešoune smradlavej!
        • ).(
  • Ta by zatočila s cikány raz dva.
  • Je vidět, že je houby co na práci, tak se napíše o paní Tchatcherové a jejích pastilkách, kloboučcích s péry a o vybrané garderobě. Připadá mi to jako povrchní reklamní sdělení.
    No úplná idylka! Asi i propuštění horníci měli radost ...

    Až jednou najdou v saku amerického presidenta dvě pilulky tvaru modrého kosočtverce...
    • Škoda, že na cyankali!
    • ... jenom nemocný úch*l jako ty se zabývá takovýma blbostma, trapáku :)))
      • Čoveče, z Vás by byl cenzor jak břitva! Nelitujete tak trochu takto stráveného času zdarma? *3*
        • ... "Človeče" se moulovi moc nepovedlo, to by se mě jako lingvistovi určitě nestalo :)))
        • ... klídek, blbe, můj čas, kdy si zde užívám póvl, je zlomkem tvého času zde mezi idi*ty :)))
      • ... a hned vzteklý hlasuje jako dítě, když se o sobě dočte pravdu, čau, ubohý magore :)))
    • Očividně bába neprala!!!


      CHI !!!
  • Bezesporu,madam M.Thatckerová měla autoritu,kterou ji museli závidět leckteří politici-muži.Tu převedla i do politiky Anglie.Známý je její tvrdý postoj ve stávce horníků,kterou zlomila,ale i v Anglii tehdy přicházel útlum,takže o to to bylo snadnější.Jenom přidám,že ji obdivoval expr.Klaus a mnozí další-především politici z pravice.Také si myslím,že nalezené pilulky v její gardoróbě poslouží reklamě.Kdo by nechtěl mít silný hlas?Asi hlavně a opět pravice.....
    • ... neskutečně primitivní text, pitomečku, blahopřeji :)))
  • Velkým darem je silný hlas.

    Takový, který můžete podle potřeby zdánlivě nekonečně zesilovat, jako když otáčíte knoflíkem silné hifi soustavy.

    Primitivní, ale účinné.

    Po několika zkušenostech se nikdo neodváží se s takovým člověkem pouštět do hádek, nebo na něj dokonce (!) zvýšit hlas...
    • ... slovo "primitivní" od naprostého primitiva jako ty je kabaret, nevysiluj se, s*ru na blba :)))
  • Tu by jsme tu potřebovali.
  • Opet zcela nesmyslny dialog dvou opustenych pitomecku, nejen zde... Dokola ty same zvasty... Jak trapne, panove...
    • ... to tys nepochybně napsal ze spokojené rodinné společnosti, zakomplexovaný troubo :)))
      • Presne tak...
  • opět mečí.....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit