Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Jednoduše bych se ani neptal poslanců. Rozhodující a státotvorní jsou přece občané, že? *1*
 • Boj pana Sobotky s větrnejma mlejny. Tase hází do křoví, a myslí si, že se to vyřeší samo. Houbelec. To modráci se každou akci řádně připravěj a zálohujou. To na rozdíl od něj ví i každej hospodskej povaleč.....
 • Nevím, nevím, ministr Drábek poslancům před hlasováním o důvěře přisypal do koryta pár desítek tisíc navíc.
  http://vtipy.netroof.eu/item/8147/jeste-ze-jim-drabek-prisype-do-koryta-pred-hlasovanim-o-duvere/
 • Pro Dagmar.Právě invalidé si zvolili za předsedu pravičáka a volili pravicové strany.Tím jim umožnili tuto zemi rozkrást.Proto by invalidé zasloužili vyplácet invalidní příspěvek na holý zadek bejkovcem.To by pak měli brát jako kultůru,o které píšeš.
 • Pokud by došlo k pádu vlády a začala vládnout ČS;SD tak jde jenom o střídání politických lumpů u koryt a cesta ke státnímu bankrotu bude svižně pokračovat.
 • Nejhůře jsou na tom se zravotním postižením, Ti se svými důchody a platy nprosto nevystačí ať jdou poslAnci žít z a12.500 ,- Kč důchodu Z TOHO AŤ ODEČTOU NÁJEM, ENERGIE, LÉKY PLYN A KOLIK JIM ZBYDE NA MĚSÉC ZHRUBA 3.000 A KDE MAJÍ NA KULTURU, OŠCENÍ ATD.
 • Ve volbách do PSP ČR v roce 2010 jsem volil TOP 09. Nemohu tvrdit, že jsem s činností vlády 100% spokojený, ale určitě mi vyhovuje více, než vlády Jiřího Paroubka a Stanislava Grose. Každopádně budu TOP 09 volil do PSP ČR znovu.

  V ČR je zvykem mnohých být permanentně nespokojený s vládou (pravicovou, levicovou i úřednickou) a s politiky obecně, stejně jako se stavem naší země. Já s tím pro jednou souhlasit nemohu, v porovnání s devadesátými léty je naše krásná země v mnohem lepším stavu, mohu to posoudit z různých hledisek:

  1) centrum městečka, ze kterého pocházím, mělo po 41 letech chátrání za komunismu všechny fasády zničené, dnes je tam jedna poslední budova v takovém stavu, rád všem lidem s nostalgií po státním socialismu ten kontrast připomínám

  2) žil jsem v Londýně a hodně cestuji a v porovnání se "vyspělejšími" zeměmi si vůbec nevedeme špatně a to se jedná o země, které se dají považovat za nejvyspělejší na planetě

  3) jsem Čech a hrdý na svůj národ i zem a nechámu masochisteckou potřebu sami na sebe pořád nadávat a vidět jenom nedostatky a vady, přitom krásných věcí a úspěchů je tolik!
  (podívejte se na úspěchy české vědy od nanovláken přes léky proti HIV/AIDS až po první úspěné "umělé srdce")
  • Pane, to nadšení pár jedinců u nás, se odvíjí podle svých příjmů, převážná většina obyvatelstva však žije z platu podprůměrného a v sociální nejistotě. Vy ale mezi nimi jistě nebudete, že? A bezpráví Vás asi také netíží. Pak jste šťastný člověk "této doby".
  • Ahoj Dane, jsem rád, že jsi spokojený. Nicméně zajdi třeba k lékaři a následně pro léky a třeba ještě postonej tak 3 neděle. Možná Tě ty fasády, které budeme léta splácet, trochu zešednou. Přeji krásný letní den.
 • ti hajzli mají odejít sami napachali již mnoho škod a zla a navíc Drábek navrhuje zvyšení platu poslanců a soudu až o desetitisíce korun a nám se stale kratí jak platy,tak důchody.Je to nehoráznost,ale ví,že když s tím nic náš lid neudělá,tak si to mohou dovolit a vše jim projde.
 • Socani jsou sračky, jedeme dál!!!
 • Není co počítat. Koalice se třeba popere, ale důvěru si dá - lidi na to má. Takže je to jen gesto pro ČSSD a připomenutí lidu, že bez něj vláda nikdy nepadne...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit