Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Idiocie v tvým podání pobaví blbče, obzvláště, když vím, že neumíš číst pitomče přemoudřelej!!!
    YEAH !!!
  • Bezmezně Tupý Wůl vyejakuloval své moudro.
  • Tak teraski sem z toho akýsi zmätený. Teraski som blvoň a aj simon. *6* *6* *6*
  • Imbecilní blbče nauč se číst, kráwo blbá!!!
  • Oboňa ty jsi chudák, to nás tady s těma blbostma budeš otravovat už nafurt???
    No potěš!!!
    Hnus !!!
  • Zasloužíš si jistě titul blvoň, když si v článku nevšimneš, kdo je jeho autorem...a máš tu drzost, simone, se ptát, kdo je to Oboňa. *12* *16* *12*
  • Tak já se slušně ptám KDO JE TO OBOŇA? A místo odpovědi jsem označen za "troldu". A co je to "trolda", to také nevím. *6* *6* *6*
  • To už tam rovnou může tiscali "nabízet pitomu Kaka"- Jaroslava Suchého a jeho neoddiskuvatelnou vysokou ynteligenci. Viz. např. tento video šot... *14* *14* *14*

    https://www.youtube.com/watch?v=vmb4abx_vSM
  • Autor tohoto a minulého článku, který ač musel vidět, že o toho blvoňa není zájem, tak jej podsouvá znovu....co mají společného, to nevím a je mi to jedno....troldo. *14* *14* *14*
  • Prosím o vysvětlení mně neznalému: KDO JE TO OBOŇA?
    Děkuji. *4*
  • Tato konkurence zdejšímu troldovi se evidentně nelíbí, tak na ni "nikdo" z desítek jeho "jiných nicků" nereaguje. To byste už mohli v redakci pochopit. Troll - v jedné osobě, vám ukazuje, že bez něj žádná "diskuse" nebude. A vaše počínání, Oboňu tady za každou cenu podbízet, je marná.
    Co jste si sami vyrobili za parchanta, to máte! Oboňa to ale, jak čtu ten jeho trapácký hnus, nevytrhne a neotočí k lepšímu. *12* *16* *12*

    Jediný jiný diskutér, než zlej troll...jsem evidentně já. *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit