Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Komunistická strana byla masová vražedkyně takže nechápu proč tu komunisté
    odsuzují vraha který byl proti nim troškař. *2* *2*
  • zoufalá společnost produkujé zoufale lidi, následují zoufale činy. Jsme na správne cestě dohnat a předehnat USA
  • Agent 009 : ámen
  • ... jsi trapnej a omezenej, blbečku, polib mi :)))
  • ... 2-3 duševní žebráci si zde zjevně každodenně vystačí :)))
  • ... komanduj svou starou, smradlavý zdegenerovaný dědku, já mažu do družiny :)))
  • ...ty to ale nejsi.mazej do školy cucáku a nevopruzuj :))
  • ... nemáš na to, balíku :)))
  • ... konečně dorazil někdo chytrej :)))
  • Hmmmm Nejhorši je že máte pravdu. Je to jako všechno tady. Třeba - Od pondělí se bude platit v kovošrotech následovně:

    Všichni poctiví - platba přez účet nebo poštovním šekem. Mínus poplatek platbu.
    Všichni nepoctiví - Stejně jako dřív na černo pod rukou bez papíru, poplatků a průtahů.

    Dej blbovi moc a takhle to dopadne.

    Měla by se založit listina politických úchyláků ze seznamem jejich chytrých činů. Jednotkou blbosti bude jeden Bašt ( po velvyslanci na Ukraině Baštovi - který prohlásil že za krach kampeliček může z největší pravděpodobností jejich operační a účetní program který měly všechny firmy stejný ).

    Kdo nazbírá více jak 10 Baštů bude zbaven svéprávnosti.
  • Nebylo to náhodou v úterý???? Nikdo z Vás si toho nevšiml, zato se hádáte o nesmysly.
  • Státní úřadové většinou řeší silově,jak je známe.Třeba by určitě nejraději v tuhle chvilku sebrali všechny ZP.
  • Chápete špatně.
  • Kdyby si policajti každý den nehonili v telce triko a nebyly tam vraždy v pětiminutových intervalech němusel duševně nevyrovnaný jedinec dospět k závěru že postřílet pár lidí je vlastně něco zcela normálního.

    Osobní odpovědnost by neměla nést duševně narušená osoba ale duševně ,,zdraví" jedinci kteří ho za účelem zvýšení sledovanosti a zisků denně masírovali a k tak hnusnému činu defakto ponoukali.

    Ovšem že by s toho vyvodili státní úřadové nějaké osobní závěry.... Toho se nebojím.

    Tak že se můžeme těšit na pokračování. *16*
  • Neznám vás a neurážím. Tak si mne nevšimejte, když nemáte co k tématu.
  • ja tebe taky ale u zadku
  • Kdyby to bylo tak jednoduché...

    V každé době se našel nějaký masový vrah a to i v době, kdy se k psychologům nechodilo a na lidi se z médií nehrnuly stovky negativních zpráv

    http://1url.cz/sInY
  • ... cha cha cha, mám tě, degene :)))
  • ...máš přestávku? :))
  • že to pišeš zrovna ty řitní otvore *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit