Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Za komunistů se žilo všem občanům nejlépe v celé historii českého státu od svého vzniku.
    A jsem rád, že jsem to celé období jejich vládnutí zažil. Nestydím se za to, ale chlubím. A to nejsem komunista. Komunisté byli zlatí.
    • ted jsou modri, fialovy a vv, tedy jejich odpad a nej ku*va sedí na hrade a sedet bude *16*
  • Nechť žije KSČM !!!! Nejspravedlivější politická strana na světě. Je to jediná pol. strana, která zajistí práci pro všechny, soc. jistoty a mír. Ať žje KSČM a její demokratická platforma.
  • To su klidný, komouši nemají šanci!
    • za to si mimo dežo
      • Příště to zkus Česky!!!
  • Za komunistů byl pořádek a nyní? Na co jsou mi banány po celý rok, když na ně nemám, A ten hulvát Kalousek by měl už konečně vypadnout, hodí se tak akorát na FARMU!!!.Tam by vynikl.
    • jako *12*
    • Možná to chce víc pracovat, abys na ty banány měl.Jsem důchodce a vůbec si nestěžuji, poněvadž jsem makal, a teď mám slušný důchod.Kdo chce, hledá způsob, kdo nechce, hledá výmluvy.Ostatně, v akci jsou banány levnější jak brambory.Takže jen kecáš.Pokud kouříš čtyřicet denně a k tomu aspoň pár plzní, tak se nediv.
      • tak to jsi punto negro, čili ckán prase
        • A ty seš komunista!
          • a ty krypl, malej blbej krypl nic víc *16*
            • Komunisto!
      • makal jsem celej život vestátní správě za dobrej peníz, ale stejně mi to nestačí, daně jsou daně kámošu
      • Důchodce mladší 30 let?
    • Vy komouši se z těch banánů opravdu jednou poser...!
      • Vždyť se těma banánama oháníte pořád vy, pravičáci !!! Je vidět jak jste pitomí až nad Mont Everest !!! Banány jsou jediným baším argumentem, jak jsme se prý měli za komunistů špatně !!! A teď ti to vadí ??? No, jo jak to říkal Mikuláš Dačický ( Zdeněk Štěpánek ) v "Cechu panen Kutnohorských" ??? Pařez zůstane pařezem a vů. volem !!! Jsi zářný příklad pravdivosti tohoto výroku. ÓÓÓ !!!
      • tak si žer tu tvoju ideologii
  • Dobeš má fungující registr v době, kdy není potřeba,/pátek není úřední den/, všichni ostatní kradou jak straky a češi jen tleskají a tváří se, že je všechno v pořádku. HNUS.
    • ... funguje to v SO a NE bez problémově *1* *1* *1*
      • tomu věřím, dělal jsem v tom 30 let
  • No konečně, však už bylo na čase zatočit s tou modrou pakáží. V komunálních volbách uspívá KSČM pravidelně, teď obsadit nějaké to hejtmanství a potom do vlády! Takový je postup. Lidé už totiž toho kapitalistického hnusu mají dost!
  • už zase straší lidi,to zde už bylo
  • Vaše žvásty stejně nikdo nečte,modre keci!!!!!!
  • Už aby to bylo !!
  • Kdo je překvapený, ať zvedne ruku.
    • Tak to není, Petře !!! Na Parlamentních listech je zase průzkum Factum Invenio, kerý tvrdí, jak ODS povyskočila všude na 2. místo a že levice je bez šancí. Takže vidíš, že tyhle průzkumy jsou jen zaplacené kecy na oblbování veřejnosti, evidentně za účelem předvolebního boje, který začíná pomalu přicházet. Jsou to nesmysly a jsou založené na přirozeném chování mnoha lidí - t. zv. podřízených a jinak přátelských - to jsou nejpočetnější skupiny obyvatel. Jejich tendence je "jít s davem", t.j. přidávat se na stranu většiny... A o to jim jde !!! Teprve volby jsou přesným a jasným "průzkumem" !!! Pokud nevěříš, přečti si něco z psychologie davu, nebo se zeptej nějakého známého, který se v těchto typech lidí vyzná...
      • To je taky pravda. Průzkum vyhraje ten, kdo si ho zaplatí *1* *1*
      • Tak ti nevím,chodím normálka mezi lidi a vím jak se jim chce z toho arogantního modrého
        slizu blejt.Znám pár zastupitelů z ods,mají společnou vlastnost:slovní zásoba 25 slov a méně,
        původ: pumpař,autoklempíř,zelinář,vekslák atd.,cíl: krást,protože na jeho místě by to prý dělal každý..
        mám pokračovat ????????
        Z
        • Pokračuj, máš talent lhát a štěstí na pitomce.
          • Grebeníček, nejsou voni dege, degene, no prostě blbej *1* *1* *1* už jsem proto, že si dal takovej nick *11* *11* *11*
            • Kuk na komunistu!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit