Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ODS mi připadá jako opakující recidivista,který u soudu namísto obhajoby svých zlodějen,slibuje řešení do budoucnosti.Pevně doufám, že lidé nemají tak krátkou paměť aby zapomněli na ta jejich napáchaná zvěrstva z kterých se vzpamatováváme dodnes. Takže nedovolme jim svými hlasy aby tu ještě někdy něco rušili, zaváděli a prosazovali.To co předkládají je hrubý populismus a nesplnitelné sliby.
  • Budu volit ODS.
    • Hmm. Já bychje taky volil kdybych byl člen strany.
  • Až ODS podá trestní oznámení na všechny svoje členy, poslance, vládní úředníky, kteří rozkradli republiku, tak uvěřím, že jsou její preference na vzestupu. Těm poctivým, co v té straně dnes něco tvoří, vřele doporučuji odejít jinam, protože tahle strana se nemůže zbavit toho hnoje, který za pár let na ní její soukmenovci naházeli. Když slyším ODS, tak mi běhá mráz po zádech a chce se mi zvracet. Měla by se zakázat a jednat s ní jako s NSDAP v Německu. *16*
  • Vypadá jak Jonatán z Mach a Šebestová *15*
  • Takto se tvářil Chujchujmejní, když svoje soukmenovce nabádal likvidovat nevěřící psy!
  • Ještě oholit vous, knír ponechat, brýle odložit, pěšinku na druhou stranu a volby musí vyhrát!
  • Takhle prstem ukazoval Bin Lálin......také loutka americké demokracie,svobody a jiných humanitních 3,14čovin *7*
    • Horší je loutka ruské "demokracie,svobody a jiných humanitních 3,14čovin" *7*
      • A to je kdo a proč?vysvětli?
        • josef.servit.9
          Prcek tlučhuba: Jsme nová, poctivá ODS. Nasadím si brejle a všichni budete volit modré, obludné zloděje. Prcek tlučhuba připomíná Kalouse vychloubačného v mládí.Když Kalous ministr obrany dal rozkaz spálit uniformy vojáků a nakoupil ty slavné obludně nebezpečné padáky, vypadal podobně, jako brejlatý Fiala tlučhubý?Mladý, hloupý a opilý!!!!
  • ODS si dělá zřejmě výzkumy sama,nevěřím že je český človíček tak hloupý a nemá paměť.A pokud je to pravda zřejmě si nic lepšího nezasloužíme jen žvanícího Fialu a partu magorů kolem něj.Stačí naslouchat co žvaní,to je neskutečné.
    • Ale je dost hloupý. Stačí pár keců a slibů, postrašení sudeťákama nebo rozdat koblihy a už jde jak stádo tupých ovcí za ovčákem.
  • ... dárek pro krysu: https://youtu.be/hofoREakR6Y
    • ty jsi ten statečný anonymní bijec s adresou rudolf.hrebenar@tiscali.cz? Jak tam z nory na Lidické 1332 prasíš zdejší stránky?
  • Proboha. tolik zlodějů a rozkradačů naší republiky. Lidé, reagujte nebo se nám tady zase uhnízdí zlodějna jako po "revoluci"

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit