Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V mlá-dí jsem se u-čil hrobařem........bilboard vlády ODS a TOP
    Rychlokvaška "Judr"Benda z ODS ten tam smrdí ještě déle zdar
  • Vždyt je to pravda,celý život nic nedělal,jen žvanil v politice,už by měl odejít,je tam přes čas.
  • Kalousku vrať se a přiškrcuj zase ekonomiku, jak si to celou dobu dělal. Ať tu lezeme po stromech jako opice. A nezapomeň vzít sebou Němcovou s knížetem. S vámi bude bída, ale protože kníže má na hlavě číro, tak vás budu volit.
  • a bude to stačit modrým zlodějům co tady všechno zesra.i za 7 let vládnutí, zesměšnit opozici.Pokud ano, pak tu máte další kolo vlády modrých zlodějských sv.ní. Užijte si to Čecháčci
  • Takovéto bilboardy jsou šťávou do zdejší "demokracie". Mně se moc líbí, jsou vtipné a výstižné. Jen tak houšť..., protože jen takovéto bilboardy dokážou českého občana oslovit a vyburcovat. Keců a planých slibů jsme tu všichni slyšeli za těch pomalu 24 let dost a dost.
  • takový billboard má "váhu", asi jako když Pepíček napíše křídou na zeď "Franta je v ů l".
    Jenom mně mrzí, že je to z nakradených peněz, které by byly potřeba někde jinde.
    Proto volím KSČM !
    • Vol si koho chceš, třeba ultrazloděje komunisty. Pak se ale nediv.
    • proto jste dosadili na Hrad Klause, no to se vám povedlo.
  • I když Sobotku nemusím a pravici již vůbec ne, tak podobné akce svědčí o ubohosti těch, kteří to plodí. Nejen že vyjadřují svůj charakter, ale naprosto zřetelně si neváží toho, že podobné výtvory musí někdo zaplatit a mám silné podezření, že to jde z peněz daňových poplatníků. A pochybuji, že by někdo ze slušných lidí se snížil k něčemu takovému. Silně mi to připomíná styl a ubohost podporovatelů našeho vznešeného feudála- knížete. Právě takovým způsobem mě pravice po roce 89 přesvědčila o tom, že jsou nespravitelní a proto volím KSČM.
    • To je ale náhodička, psát ve stejnou chvíli obdobný text (obsah). Nebo je to nějak jinak?
  • TOP 09 však ústy své mluvčí Martiny Týblové odmítla, že by s billboardy proti ČSSD měla cokoliv společného.

    to by ta strana HOP 009 byla pěkně blbá kdyby se k těmto billboardům přiznala a to ještě před volbama. Možná se pravda vyjeví až budou rozdány karty
  • Nevím co je na tom posměšného?? Pravda to je, ale mělo by jich tym byt víc. Třeba Mareček Bendů z ODS aj. *2*
    • Mareček Bendů (a nejen on...) by měl vyfasovat krumpáč a lopatu a pěkně osm hod. každý den kopat, házet v jakém koliv počasí. Jen 20min. na oběd a za nejnižší plat, aby věděl, jak těžko se na chlebík vydělává. Jo jo, není to jako sedět na polštářku v teploučku kousek od velmi levného bufáče...:-)
    • Ano, zrovna jsem chtěl psát něco podobného. Těch, kteří si z parlamentu udělali dobré bydlo na dlouhá léta je tam mnohem více. A Mareček Bendovic je zrovna zářný příklad. Ten je tam snad již od narození a jistě by tam rád vydržel až do smrti. Jenom nedejbože, aby musel taky někdy pracovat a žít mezi ostatními lidmi.
  • Do leva ni krok,soudruzi,tak je to správné,tak to má být *2* *2* *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit