Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak se mohlo stát, že se z českého důchodce stal přes noc prezident?
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1-nejdříve ohlásil kandidaturu.
    2-Pak splnil požadované podmínky.
    3-poté proběhly volby kde dostal nejvíce hlasů
    4-a nakonec složil prezidentský slib

    stejný mechanismus funguje u všech prezidentů, nejen u důchodců.....
    • Já jsem byla 50 let WC bába a přes noc jsem se stala důchodkyní.
      Ztratila jsem mladý věk, krásu a zuby. Prsa se nyní už jen povalují po pupku.
      Mám malý důchod. Malý byt. Ale mám velký zadek.
      Co s tím hodláte dělat? Nyní podejte jednoduché vysvětlení. dědku raď jak se říká. *11*
      • ... je to prosté, vlez pod parní válec, degene :)))
        • Jsem sice stará důchodkyně ale vy jste nevychovaný fracek.
          Vaše maminka vás měla třískat od rána do noci.
  • Jak se mohlo stát, že se z českého důchodce stal přes noc prezident? Nebo z největšího outsidera republikánských primárek ve Spojených státech nejmocnější muž planety? - to je strašně jednoduchý: všichni další kandidáti byli ještě větší kr***ni. Bohužel.
    • ... jsi stejný deb*l jako ten kripl, co leze debil*m jako ty do análu :)))
    • blegh
      bingo!
      *15*
  • Dnes byl vzat do vazby,další významný funkcionář ODS pan Pelta,fotbalový boss.Je vidět,že ani současné vedení ODS s předsedou Fialou se nepoučilo z minulosti a jeho politici pokračuji
    v nezákonné praxi.A to ještě čekáme na předání exsenátora ODS A.Nováka z Německa.Tady se bude ale jednat o částky v řádu miliardy korun.A přesto si nestydatý předseda ODS Fiala,dnes dovolil navrhnout,aby Babiš a jeho podnikání bylo projednáno na zvláštním jednání
    ve Sněmovně.Přesně podle přísloví: " Zloděj křičí,chyťte zloděje ..."
    • josef.servit.9
      Prcek pořád vyskakuje, ale nevyskočí tak vysoko, aby ho bylo vidět? Má všechny pozitivní
      znaky zlodějské strany!Jeho vulgarismy v jakékoliv podobě cenzorovi nevadí???
  • Protože Amerika šla ekonomicky do kopru a Česko chtělo někoho koho zná. Ne cizáka.
    • ... si deb*l, který žije celý svůj zkur*ený život v kopru :)))
  • Vážený pane občane, Zápotocký byl za války v koncentračním táboře, takže nevím od koho to máte, že kolaboroval s nacisty.
    • Slyšel jsem, že byl v koncentračním táboře kápo...
  • Zloba a nenávist jsou nejhorší lidské vlastnosti. *14*
  • Sralbotka exmplář pro chocholouška.....osel premiérem co neumí ani anglicky *15*
    • "dz stejk luks end tejsts lajk e bable bam..." to je opravdu "Oxford English" *1*
  • Zase pastva pro zrak i sluch. A co dál?
  • To je zase ostuda! To máme na hradě "symbol" Zemí Koruny České!!! Inu, co si tupé ovce zvolily... k obrazu svému...
    No jo, on je podle té naší "ústavy" neodpovědný a tak by měl být spíš na uzavřené psychiatrickém oddělení.
    • s demisí vlády musí souhlasit vláda ne jenom samotný sobotka.ten se ale s nikým neporadil, ty jedna taškařice
  • Bože můj, jak hluboko jsi kleslo, Česko. Dokonce i hospodský povaleč a ožrala Zápotocký a prý kolaborant s nacisty když prezidentoval tak přece jen dbal na určité dekórum.
    • ty to simonko musíš vědět tvuj fotr s ním chodil

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit