Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mezi lidovci je dost těch, kteří by si zasloužili titul "Zasloužilý církevně-tunelářský aktivista".
  • a i podobnými argumenty byste mohl pane Bicane znectít kteroukoliv politickou stranu na naší politické scéně. Spíše mě napadá, proč jste si za tímto účelem vybral právě lidovce, kteří si to, na rozdíl od jiných našich politických stran, zaslouží asi nejméně?
    • Teda Ty kecáš *1* *1*
      • Odpověď jsem chtěl od autora Bicana. Názory ruské ambasády mě nezajímají.
  • jak oslovit mladé dle naší církve : nejlépe v parku nebo v remízku se slovy : tobě to ale sluší chlapečku, nechtěl bys cukrovou vatu nebo čokoládu Vzal bych tě i do cirkusu a pak zajdeme k nám na faru a ukážu ti sbírku motýlků a herbář, chtěl bys ?
    • nemáš rád katolické kněze. U vás máte přece popy.
      • josef.servit.9
        Myslíte katolické zneuživatele dětí?Tlouštíci v černém hábitu, mluvící Polsky?
  • ihned po muslimských duchovních je nejvíce sexuálních úchyláků a deviantů mezi katolickými faráři...a to chcete volit ?? Tato nenařraná *12* ,která se neštítí vůbec ničeho...jediná cesta je tuto svolodž nevolit a tím je vymazat z parlamentu, aby už nemohla tato škodná dále škodit. Beztak je budou volit jen ti tupci ze Zlínska....vy jste valaši jedna rodina , samej buuzerant , samá dylinaa....
  • Církev je nenažraná a ta parta z KDU-ČSL s tím sdeťákem a veterinářem v čele je nevolitelná.Volit je snad půjde jen ten ,kterému to pan farář přikáže.
    • Tak!
      Pan farár povedali! *16*
  • Stalo se myslím letos zjara. Tady ten blonďáček na fotce zavítal na sraz sudetoněmeckého ladsmanšaftu. A posadil se s těmi nejdrzejšími skopčáky do první řady. A to se fotilo, kondolovalo vychvalovalo. Je čas předložit účet. Pokud se někdo paktuje a to zcela nezakrytě s těmi kteří nám sebrali pohraničí, vyvraždili statisíce našich lidí patří mu opovržení. A kdykoliv kdokoliv se za toto gesto vyčurá lidovcům před dveře - bude blahoslaven. Protože takové svinstvo se jinak oslavit nedá.
    • stovky tisíc? zde byla "fešácká" válka - v porovnání s hrůzami, které se děly jinde. A když už tak z duše nenávidíš sudetské němce (kteří v pohraničí normálně žili, brali si české občany a žili s námi ve svornosti), tak ty pako pitomý ještě nezapomeň zmínit, že MY se na sudetských civilech parádně po válce vyřádili.....

      Krysy vylezly z děr a upalovaly celé rodiny, které nikomu nikdy neublížili - MY češi ty pako! A také nezapomeň poznamenat, že když ty sudetské němce po válce vyhnali, tak do pohraničí nastěhovali desítky tisíc rusínů, rumunů - ty lidi ještě dnes v !roce 2017! neumí psát! v kostele drží při bohoslužbě zpěvníky vzhůru nohama......tak se ty ňoumo poplácej po ramenou a řekni si, jak jsme jim to natřeli, jak jsme etnicky zkurvili mimojiné pošumaví a šumavu - ostatní příhraniční oblasti moc neznám, ale nedělám si iluze. Složení obyvatelstva Šumavy však znám dobře. V některých vesnicích se jakoby zastavil čas...
      • spravnje vogo !!
    • asi jich nebili statisice vogo, to si spltl stát,ale valka je děsiva i když zahine jedinej člověk, jen nezapoimen napsat, že tedka žyví třištrvtě republiky všudy samej montovna vogo hogo
      • Válka je děsivá, ale tvoje čeština ten děs převyšuje.
  • exkrement z krávy je kravinec, z koňský je kobylinec,slepičí je slepičinec a lidský je lidovec
    • to je ubohí to tje nic jyního nanapadlo vogo?
    • *1* *1* *1* *1* *1* To jsem ještě neslyšel. Jakožto nepraktikující satanista říkám: dobrý!
  • Lidovcům a nejen jim..zlomily vaz dvě hlavní věci..církevní restituce ve větším rozsahu, než na jaké by měla mít církev morální nárok a pak ještě i paktování a kolaborace se Sudeťáky i s cestami Bělobrádka na tzv "přednášky" do USA..kde si jezdil si tzv. pro notičky..
  • Co vsechno udela jista skupina lidi jen aby nemusela zase 5 let nic delat. A ze jim to nekdo vubec je ochoten nejak uverit je jeste mene pochopitelne .
    Kdyby volby mohly neco ovlivnit , jsou uz davno zakazane.
    • o kom to vlastně píšete. O Babišovi? O Faltýnkovi? O Okamurovi? O Robejškovi? O Machovi? Nebo snad o Zemanovi? Nebo že byste psal o všech mnou jmenovaných? Měli byste být tam na té ambasádě trochu konkrétnější.
    • Přesně tak. To o těch vlbách jsem tu psal již před léty. *2*
  • Ačkoli se článek týká hlavně lidovců, tak z něj čpí nenávist k hnutí ANO (ostatně tak jako i z některých kroků dnešního vedení lidovců), ale taky k Jiřímu Čunkovi. Upozorňuji, že nejsem a dosud jsem nikdy nebyl voličem KDU-ČSL a nechci je zde nijak hájit. Souhlasím ale s tím, že Jiří Čunek opravdu není následovníkem Josefa Luxe (při vší úctě k mrtvým: Jak že to byl ten dotaz luštitele křížovek co že je to had na 3 ?). Jiří Čunek je totiž realistický a úspěšný komunální politik, který se nebojí nazývat věci a problémy správnými jmény a taky ty problémy místo kecání skutečně řešit. Mohl by být spásou pro lidovce.
    • Vcelku pozitivní reakce na tento ohlas (OK2017) ukazuje na rozumnou úvahu řady čtenářů. Ale musím se zastat Josefa Luxe i když jsem antiklerikál. On se totiž předtím živil prací v potu tváře a to byl v očích těch OF-áků, ODA-ků, ODs-áků té doby, samozvanou pražskou noblesu nevyjímaje, smrtelný hřích. Toho "hada na tři" z něho udělali oni. Pokud jde o STAN, tak tím ucuknutím si dnešní dědicové Šrámkova odkazu nepomohli.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit