Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mam dotaz, cim se tam plati ? Rublem, nebo hrivnou ! Pokud rublem, tak je vse jasne o nevmesovani Ruska na Ukrajine. A co udelame s Kalinigradem !
    • co by jsi s ním chtěl dělat ty pražskej hrdino
      • Jsi Jura.
  • Mimo téma- http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/10608-producent-cnn-manipulace-novinarska-etika-byznys
  • Na Krymu se mají lépe, než kdy dříve. Minimálně není v troskách jako Donbas. Starejte se raději o váš uprděný Absurdistán s nefunkční jedinou dálnicí... *1*
    • No nebýt smradlavého rusáka tak je Donbas v pohodě. Kam noha prašivého ruského okupanta vstoupí tam sto let tráva neroste. *11*
      • Například jako ve Vietnamu. Tam dodnes leckde neroste nejen tráva, ale ani stromy.
        Jééé... vlastně tam to nebyli Rusové, ale Američani, omlouvám se že jsem se tak trapně spletl, vždyť přece od USA pochází vše to nejlepší na světě...
  • mohli bychom na Krym dovážet imigranty jako levnou pracovní sílu pro ruské zájmy.
    krym by se zotavil a náš problém by to také na 10 % vyřešilo / je jich tady už tolik že tolik by si jich rusáci nevzali/
  • svobodný Krym bez ukrajinských Nácků, bez sorosových Neziskovek, bez teroristického NATA, bez totalitní a vyděračské EU ! *7* *1*
    • stejně jako krym to funguje na Fauklandech například nebo na Gilbartaru.
      PRAVÍ VLASTNÍCI těch uzemí nadávají ale angláni tam nacpali a stále posílají TOLIK TISÍCŮ svých občanů že v referendu i volbách vždy vítězí jimi naplánované strany
      • no jo, to jako v té české kotlině nejdřív tady žili Keltové a Germáni a občas tady taky byli Římani. A pak sem přitáhl od východu praotec Čech...
  • a někdo si snad myslí že pod správou ukrajiny tam měli luxus a lážo plážo?
    krym byl vždycky zbídačelý ostrov. za ukrajinců tam měli hlad, nedostatek potravin a totální nezaměstnanost, rusové se alespon snaží ten ostrov postavit na nohy.
    jedte se podívat na celou ukrajinu jaká jetam bída, jak v rumunsku v 19. století
    • Pink
      Co to melete? Jaký hlad, kdy? Jaký nedostatek potravin? Že vy jste tam bojoval za II. světové po boku Němců? Já na Krymu byl s Českou cestovkou, 2010, projeli jsme ho křížem krážem a bídu jsem neviděl. Pravda, západoevropský standard v kempech není, ale bída, hlad? Všeho dost, jak na tržištích, tak v obchodech. A Jalta v noci? Na to se nezmůže ani Praha s náplavkou.
      • vanhorne
        "projeli jsme ho křížem krážem"
        Rusko neni jenom Moskva, Leningrad a Yalta.To Rusko bude asi nejaka malicka zemicka, ze jste to vase krizovani tak rychle zvladli, jak dlouho jste krizovali? Nejakou Potemkinovou derevniu na te ceste krizem krazem Ruskem vas take nechali navstivit da, dorogoy tovarystch pinko?
        • Jezdím obchodně pravidelně prosím nepište o něčem čemu nerozumíte.
          Ty vaše papírové domy v čr tu zimu naší dají, ale dřevěnice je přeci jen osvědčená.
          • vanhorne
            "o něčem čemu nerozumíte"
            Cemu nerozumim, ze Potemkinova derevnya neni "dřevěnice"?
            Izba je dřevěnice, derevnya je selo jako vesnice.Rozumite?
            • Potěmkinova vesnice byla jen přední strana domu.S výstavním štítem.Prosím doučte se to bude se vám to hodit.
    • Já nevím. Nikdy jsem v Rusku a přilehlých guberniích nebyl, nemohu soudit, ale od Srpna mne to nikdy nelákalo!
      Domnívám se, že v Moskvě to může být- no, řekněme, jakž takž a zbytek malých měst a vesnic mají vzhled jako naše vesnice let padesátých a šedesátých. Možná se mýlím, znáte to: Nobodyˇs perfect!
      • Já jsem v CCCP byl a nejednou. Velká města jsou civilizovaná, mají tam i krásné památky. Ale venkov, to je nejmíň středověk... A většinou tam něco nefunguje tak jak jsme to zvyklí z evropských a západních měst. A i za komunismu byla např. v Moskvě větší bída než u nás, menší výběr zboží a některé vůbec neznali. Umějí ale uvařit výborný čaj. Prostí Rusové jsou ovšem většinou přátelští, srdeční a ochotní pomoci. Ale nemají tolik informací o světě, žijí v jisté izolaci.
  • blegh
    Život na Krymu? Tvrdá ruská realita - žádné štědré dávky pro nemakačenka a migranty jako v EU, prostě nekecat a makat. A to nejpodstatnější - nemusí válčit, aby si zachránili životy před Ukrošema. Je to špatně? Já bych řek že ne. *5*
  • Na internetu lze dohledat cestopis českého důchodce žijícího ve Francii,
    který na Krymu strávil dovolenou,
    posuďte sami kdo lže a vymýšlí si
    • Důchodce žijícího ve Francii,který na Krymu strávil dovolenou?
      No tak to je slovo do pranice.kolik ČR důchodců se dostane tak max na Mácháč?
  • kteří Sajmonovi zvedají krevní tlak, a nemůže kvůli nim spát a krást, je naděje, že svět půjde dobrou cestou.
  • Rusko by mělo Krym vrátit okamžitě poté kdy Veľká Británie vrátí Falklandské ostrovy Argentíně, Gibraltar Španělsku, anektovanou oblast Kypru a britské ostrovy v indickém Oceánu, které Briti drží v rozporu s nařízením OSN. Krymčané jsou národem a v referendu, 93% obyvatelstva vyjadřilo svůj souhlas su znovusjednocením s Ruskem. Referendum na Krymě se uskutečnilo podle všech mezinárodních zvyklostí, na rozdíl od Kosova, kde se žádné referendum neuskutečnilo a území se nezákonně odtrhlo od Srbska, protože tak si to USA a Západ přáli.
    • V Sudetech by před válkou v referendu také 93% obyvatelstva vyjádřilo souhlas s připojením k Německu.
      • nemohlo být referendum z jednoho prostého důvodu. Sudety nebyly samostatnou zemí nýbrž fiktivním územím s převahou Němců. Byly jen dvě země Čechy-český národ a Morava-moravský národ. Morava nebo Čechy mohly samostatně vyhlásit referendum o odchodu z Československa a připojení třeba k Turecku. Ale Sudety nemohly poněvadž byly přirozenou součástí těchto zemí. Situace Krymu je odlišná. Krym byl původně ruský a jednalo se o území předané Ukrajině ovšem se zvláštním statusem. Je to jakoby Morava darovala Čechám například Moravskou Třebovou s tím že tam Moravská armáda bude mít základnu. A když by Čechové pod vlivem CIA chtěli Moravany odtamtud vyštípat a udělat tam základnu USA, měli by Moravané po referendu plnou legitimitu vzít si svůj dar zpět.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit