Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na Krymu se mají lépe, než kdy dříve. Minimálně není v troskách jako Donbas. Starejte se raději o váš uprděný Absurdistán s nefunkční jedinou dálnicí... *1*
  • Já jsem v CCCP byl a nejednou. Velká města jsou civilizovaná, mají tam i krásné památky. Ale venkov, to je nejmíň středověk... A většinou tam něco nefunguje tak jak jsme to zvyklí z evropských a západních měst. A i za komunismu byla např. v Moskvě větší bída než u nás, menší výběr zboží a některé vůbec neznali. Umějí ale uvařit výborný čaj. Prostí Rusové jsou ovšem většinou přátelští, srdeční a ochotní pomoci. Ale nemají tolik informací o světě, žijí v jisté izolaci.
  • no jo, to jako v té české kotlině nejdřív tady žili Keltové a Germáni a občas tady taky byli Římani. A pak sem přitáhl od východu praotec Čech...
  • stejně jako krym to funguje na Fauklandech například nebo na Gilbartaru.
    PRAVÍ VLASTNÍCI těch uzemí nadávají ale angláni tam nacpali a stále posílají TOLIK TISÍCŮ svých občanů že v referendu i volbách vždy vítězí jimi naplánované strany
  • mohli bychom na Krym dovážet imigranty jako levnou pracovní sílu pro ruské zájmy.
    krym by se zotavil a náš problém by to také na 10 % vyřešilo / je jich tady už tolik že tolik by si jich rusáci nevzali/
  • svobodný Krym bez ukrajinských Nácků, bez sorosových Neziskovek, bez teroristického NATA, bez totalitní a vyděračské EU ! *7* *1*
  • Já nevím. Nikdy jsem v Rusku a přilehlých guberniích nebyl, nemohu soudit, ale od Srpna mne to nikdy nelákalo!
    Domnívám se, že v Moskvě to může být- no, řekněme, jakž takž a zbytek malých měst a vesnic mají vzhled jako naše vesnice let padesátých a šedesátých. Možná se mýlím, znáte to: Nobodyˇs perfect!
  • sandy
    Každý čtvereční metr na pobřeží Krymu má cenu zlata a nehrozí , že evropské mafie si ho rozkradou tak jak naše podniky a majetky měst a obcí - které začínají města a obce kupovat zpět pouze za trochu vyšší cenu (několikanásobně)
  • a někdo si snad myslí že pod správou ukrajiny tam měli luxus a lážo plážo?
    krym byl vždycky zbídačelý ostrov. za ukrajinců tam měli hlad, nedostatek potravin a totální nezaměstnanost, rusové se alespon snaží ten ostrov postavit na nohy.
    jedte se podívat na celou ukrajinu jaká jetam bída, jak v rumunsku v 19. století
  • Důchodce žijícího ve Francii,který na Krymu strávil dovolenou?
    No tak to je slovo do pranice.kolik ČR důchodců se dostane tak max na Mácháč?
  • blegh
    Život na Krymu? Tvrdá ruská realita - žádné štědré dávky pro nemakačenka a migranty jako v EU, prostě nekecat a makat. A to nejpodstatnější - nemusí válčit, aby si zachránili životy před Ukrošema. Je to špatně? Já bych řek že ne. *5*
  • Na internetu lze dohledat cestopis českého důchodce žijícího ve Francii,
    který na Krymu strávil dovolenou,
    posuďte sami kdo lže a vymýšlí si
  • tvůj idol s knírkem zabral Sudety Čechy a Moravu a zbytek Evropy a jen díky obětavosti Rusů jsi nevyletěl komínem krematoria. Zbyl by po tobě Sajmone jen puch ve vzduchu.....
  • kteří Sajmonovi zvedají krevní tlak, a nemůže kvůli nim spát a krást, je naděje, že svět půjde dobrou cestou.
  • Rusko by mělo Krym vrátit okamžitě poté kdy Veľká Británie vrátí Falklandské ostrovy Argentíně, Gibraltar Španělsku, anektovanou oblast Kypru a britské ostrovy v indickém Oceánu, které Briti drží v rozporu s nařízením OSN. Krymčané jsou národem a v referendu, 93% obyvatelstva vyjadřilo svůj souhlas su znovusjednocením s Ruskem. Referendum na Krymě se uskutečnilo podle všech mezinárodních zvyklostí, na rozdíl od Kosova, kde se žádné referendum neuskutečnilo a území se nezákonně odtrhlo od Srbska, protože tak si to USA a Západ přáli.
  • No jo, poskytli Krymu "bratrskou pomoc".
    Jistý skřet s knírkem taky toužil po světovládě a jak skončil.
  • *1* *1* *1* Nadějusj čto tovarišč Makak sošol s uma ili mnogo vodki vypi. *1* *1* *1*
  • Ony ty náckovské putinovské jednotky terorizují nejen Krym, ale i východ Ukrajiny. Ale co bychom čekali, vždy ti ruští nájezdníci to dělají stále jako ve středověku, zabírají okolní země, drancují a připojují ke své říši.
  • Tak, tak, já bych všechny ty naše putinofily naložil do širokorozchodnoj a "odsunul" do toho východostepního ráje.
  • Soudruh Miloš Alabama by tam mohl odjet na dovču, vzít si ten svůj člun, PC z Alabamy Baby a už se nezvracet.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit