Přejít na výpis diskuzí

Tipy pro lepší spánek: Vypněte počítač a zacvičte si

5.9.2014 21:25
Šárka Novotná 3 příspěvky

Rozlámanost, dlouhé usínání, těžké sny a podrážděná rána. Nepřipomíná vám to něco? Ale nezoufejte, máme pro vás pár jednoduchých tipů, jak zkvalitnit svůj spánek a zapomenout na rozmrzelá vstávání.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já si myslím, že naprosto zásadním aspektem pro pořádný zdravý spánek je určitě kvalitní matrace. Spánek totiž ovlivňuje kvalitu celého dne a když se vyspíte špatně, pochopitelně se vám nebude moc dařit ani přes den.

  • Nas ucili,ze pred spankem je dobra na uklidneni prochazka do prirody a uvolnit se ve vane plne vody s penou,to byly casy,coz v teto dobe uz nelze,voda je moc draha,odbyde se rychlim sprchovanim.Pred spankem ma byt klid,aby se telo dostalo do stadia klidu,kdy se spankem funkce v tele tlumi,cviceni krev rozproudi a telo v noci pak bdi.V teto dobe lidem preji mene stresu,aby zvladali zla,co nyni vsude v nastrahach jsou,a mohli usnout bez strasidelnych snu,co je ceka,zas hromada starosti apod...Mizi laska,cit,porozumeni,lide se boji druhych,je neduverivost.chybi vzajemna pomoc,je smutna bezmocnost lidi,je stale vic brutalnosti,nedorozumeni mezi lidmi,bida,snad se nejaka generace dozije lepsich zitrku,kdy zmizi nenazranost,hamiznost,podvody a ruzne klamy,zla...Priroda nabizi tolik,ovoce,obyli,zeleninu...,krasne kytky,zivocisi atd.,jen se lide zapomeli divat,jsou ve spechu,hlidaji cas a ml.se tak nezajimaji,jako o pocitac,ziji ve virtualnim svete,coz je oddaluje od reality,prestavaji mluvit,vnimat plne realitu,ochuzuje je to o hodnoty v zivote......
  • ostapkotab
    ty zkurv€nče,čumim do pc furt,ALE mam Linux aaaaaaaaaaa spim vic nez dobře *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit