Přejít na výpis diskuzí

Tisíce českých podnikatelů čeká problém. EU zastavila program za 114 miliard

10.4.2018 10:34
6 příspěvků

Evropská komise zastavila český operační program Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost. Audit totiž odhalil čtrtnáctiprocentní chybovost, což ve výsledku znamená, že stovky českých firem nebudou moct čerpat z připravené částky 114 miliard korun. Problém, který spadá pod ministerstvo průmyslu a...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Nevím proč by měli čerpat z eurofondů? V TV a diskusích se podnikatelé chlubí, jak těžko vydělávají a ejhle ono to bez dotací najednou nepůjde? Tak, kde je pravda soudruzi ministři průmyslu.
  Pamatuji toho Míla, jak se kdysi ošíval při zmínce, že by měli přidat pracujícím!
  No a nyní nemohou najít dělníky. Hlavně, že si takoví nýmandové válí bůčky za nekřesťanské prachy na Seychelách, Bali apod. Jo to se to podnikalo za éry mafiánského kapitalismu vedeného Klausem.
 • Přesně to je jednání EU .Odejít zítra je již pozdě.Deset dát a dvacet sebrat.Chci vidět kolik km dálnice máme,když si tady zkracují cestu po Evropě.Takhle ta dálnice nebude nikdy,ale bič je na české řidiče,kteří v noci jedou na 80/85.To je ta deformacie demokracie.
  • Dnes mě pobavila zpráva,že je 65% obyvatel pro EU,ale k volbám jich půjde o hodně méně příští rok.Já říkám rovnou půjdu za melouna za hlas.Chci se mít také ukázkově s výsluhou asi 100tKč měsíčně na důchod.Jinak prd.
 • Tak pryč z EU.
  • Už máš sbalený čemodan, soudruhu?
 • Problém je že neumějí za své a čekají co jim kdo hodí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit