Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Takto pracuje ČT

  https://www.facebook.com/petr.zezulka/videos/531004488840994/?app=fbl

 • Zrušit ČT je to hanba  národa.

  • Na druhou stranu je to chlouba a hlásná trouba Pražské kavárny!

 • Česká televize je daná ze zákona a narozdíl od komerčních televizí ! Spíš by bylo zajímavé, kdyby se odkrylo kdo stojí za různými komerčními televizemi. Například takový pořad České televize Reportéři je trnem v oku všem zmetkům! Ti nejvíce  křičí zrušte televizi!!!!

  • mun.go

   V tom případě by se měla chovat nestranně podle svého kodexu: Kodex České televize (schválen Poslaneckou sněmovnou Parlamentu České republiky dne 2. července 2003).

   Česká televize si musí zakládat na otevřenosti, nestrannosti a nezávislosti. Musí však také dostát povinnosti stát vždy na straně lidské důstojnosti, základních lidských práv a svobod a úcty k přírodě a kulturnímu dědictví. Programy České televize ovládá tvořivost, tolerance a kritické myšlení.

   Účelem existence televize veřejné služby je zajistit veřejnosti zdroj informací, kritické reflexe, umělecké tvorby a zábavy, které jsou chráněny před lobbistickými tlaky. Česká televize přispívá k vytváření prostoru svobody slova, myšlení a tvorby, v němž může vyrůstat demokracie. Informuje, poskytuje kritickou reflexi událostí, vzdělává a baví v ovzduší úcty k člověku, k jeho dílu i ke všem formám existence.

 • Diwa

  Celou ČT bych nechal, nemám problém, ale za předpokladu, že si ji bude koncesionářským poplatkem platit ten, kdo ji chce ! Proč má celý národ platit za televizi, která stojí za kulové ! Nebo ať zruší úplně reklamy !  Zkrátka pokud má taková služba existovat, nevidím důvod, aby ji každý sponzoroval !

  • ČT se nyní domáhá i poplatků za mobil nebo počitač,přestože na ČT se majitel vůbec

   nedívá.Já se ani v televizi na ČT nedívám,poněvadž nesnáším pohled na Fridrichovou a Moravce.Domnívám se,že současný příjem z koncesionářských poplatků pro ČT,ve výši více než 7 miliard korun,je nedostačující proto,že nemůže obdarovávat všechny své "přátele" a zvyšovat své milionové roční premie.

   • mun.go

    Na Slovensku jednak sloučili rozhlas a televizi do RTVS, druhak koncesní poplatky platí každý, kdo odebírá elektřinu.

    Novému generálnímu řediteli RTVS jaksi uteklo, že 17. listopadu vysílal jeho kanál :24 živě zavrženíhodný hodinový projev zavrženíhodného bývalého premiéra Roberta Fica a okamžitě odvolal z funkcí ředitelku zpravodajství a další členy vedení publicistiky ... ale škoda už byla napáchána ... diváci to viděli a slyšeli ... být tím ředitelem, odstoupím také.

 • V rámci šetření zrušit ČT!!!

 • Tahle mizerná vláda si účast na demonstraci ani nezaslouží. Pokud by někdo chtěl proti ní protestovat, musel by do Kyjeva. 

 • dzixy

  Je více, než překvapivé, že Tiscali uveřejnilo tento název článku, ale i jeho obsah, když foukalo vždy do pytle současné vlády. A přitom v Praze měli oslavovat úplně něco jiného. Současná vláda i ČT ale dává dost důvodů poukázat na nastupující pseudodemokracii i na jiné neduhy otravující ovzduší ve státě. 

  • dzixy, ČT vznikla za této Vlády? Neoblbuje a "nečerpá", na rozdíl od jiných, peníze od "POVYNNÝCH" poplatníků peníze? Proto je to hlásná trouba jejich výsosti. Stačí, když něco slyším o těch štěnicích, Bobošíkové a Lipovské.

 • Ať se koukám jak se koukám vlajku EU nikde nevidím, jestli nejsem slepý? Tichcali nejspíš taky!!! Vidím polskou, japonskou i rudý prapor, takže to milion chlívkařů nejspíš nebude. Břídilové, měli napsat, že to byla vládní demonstrace proti dezinformacím a i jiným formacím a taky že tam Babiše nepustili! 

 • Makak

  MAP 1512 NATO Šok! Nacista má velet alianci! Hrozí rozpad aliance!?

  Před pár hodinami NATO tamtamy vybubnovaly do světa tuto zprávu, že: nejvážnější kandidátkou na funkci šéfa aliance, kterou opouští Jens Stoltenberg, je Chrystia Freelandová, místopředsedkyně vlády a ministryně financí Kanady. Freelandová je kanadsko-ukrajinského původu, a to by Ukrajině vyslalo poselství solidarity. I když Ukrajina není ještě součástí NATO, zajistilo by to zohlednění jejích zájmů. Pokud jde o Rusko, vyslalo by to Putinovi jasnou zprávu, že za Ukrajinou stojí síla NATO. Freelandová  hovoří anglicky, francouzsky, italsky, ukrajinsky a rusky, řídila složitá ministerstva a dobře zvládá tiskové konference. 

  Co velení NATO zapomnělo do světa vybubnovat, je že dědeček Freelandové Michael Chomiak byl nacista, válečný zločinec, blízký spolupracovník Josepha Goebbelse, a že pod ochranou nacistického arci-zločince SS- Obergruppenführera Hanse Franka, který celou válku řídil vyhlazování Poláků a Židů v tzv. Generálním gouvernementu (Území Polska a Západní Ukrajiny), vydával ukrajinské noviny Krakiwśki Wisti, které vycházeli v desetitisícových nákladech, a které celou válku šířily mezi Ukrajinci nacistickou propagandu a nenávist k Židům a Rusům, a ospravedlňovali pogromy na Židy! Tiskárnu pro noviny získal Chomiak zabavením majetku Žida, který byl následně v koncentračním táboře zplynován i s celou rodinou. 

  Po válce Chomiak uprchnul s pomocí USA do Kanady, kde svoji minulost až do své smrti tajil! Kandidátka na nejvyšší představitelku NATO Freelandová nikdy veřejně nepřiznala minulost svého dědečka, který ji vychovával. Obviňování z nacistické minulosti dědečka vytrvale popírá, a tvrdí že jde o ruskou propaganduPřitom bylo řadou západních novinářů a historiků jasně zadokumentováno, že její dědeček Chomiak řídil nacistické noviny nejhrubšího zrna od roku 1939 do roku 1945!

  • mun.go

   Tato informace je také v profilu Chrystie Freeland na anglické i na ruské WIkipedii, včetně odkazů na prameny. 

  • Takto zatvrzelí lháři jsou samozřejmě v čele NAco - Nahovno -NATO vítáni! APLAUS!!!

 • Nejtrefnější nápad všech dob! 


   Věci je třeba nazývat pravými jmény.Taková nádherná dnešní taškařice nemá obdoby. Hoši děkujeme! Možná že jste někde
  pozlobili. Ovšem tato trefa vše maže! Smečka ze Strakovky v pytlích pro
  mrtvoly! Samozřejmě, že republika se směje a jásá! Republika tleská! Autorsky a politicky to nemá chybu! Napiště účet
  kam posílat peníze na takové vymazlené nápady!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit