Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pokud se uvedené lumpáctví zase zamete pod koberec,tak většina národa,začne věřit na udělání pořádku,už jedině dobře vybaveným katovským mučírnám.
  • Paní Líbo, znovu nám "zazpívala", když uznala bratry Mašíny (vrazi) za hrdiny. Jinak správa věcí se nevrátila, ale dostla tam, kam to ONI (především disidenti a komunisti) chtěli. Jedině Egypt a Tunis, možná Alžírsko nám otevře oči. Musí to být ale brzy, protože slizoun Nečas jim chce dávat rady!!!!! *6*
  • Tohle je článek o ODS. Tyhle příspěvky mi vždycky na sto honů smrděj alibismem voliče ODS, který se pak ohání tím, že kradou i ostatní a on volí tzv. "menší zlo". Tak to je jen šidítko pro tupější z nás, které vede přesně k tomu, co se v tomhle státě děje. Kdyby měla takové průšvihy jako Drobil s Vondrou vláda socanů, už je dávno po ní. Tj. socani si takové prů..ry jako ODS nemůžou dovolit. A ODs ví, že si je dovolit může a tak toho znaužívá a zneužívat vždycky bude, dokud se najdou vylízanci, kteří ji jsou ještě schopni obhajovat.
  • V ODS se již nenajde nikdo kdo se neušpinil,další lumpárny už klepou na dveře.
  • Přesně moje řeč...
  • Fešáku to co tady píšeš platí pro celou politickou garnituru od 89. Pokud jsi to tak nemyslel, tak jsi pprach sprostej socanskej zloděj a s ods se můžeš vzít za ruku...
  • Nečas chce učit Egypt demokracii, ale my by jsme se měli učit od Egyptu jak zamést s vládou.
  • Megazloděj křivohubka Voindra kolem sebe bude s mafií ODS kopat až do posledního tažení, jen se nepustit koryta, hnus ODS je plná lidského a morálního odpadu! *12* *12*
  • copak tomu, že pro ně národ vymyslel (skutečně vhodnou) přezdívku "modsré straky" se taky nedivím. Divím se ale tomu, že je národ stále volí.
  • ..., velmi mne mrzí, že si zde já, ty, on, ona - vyléváme srdce a přitom to na dění státu nic neznamená a ta banda , ta to určirě ani nečte, já taky nevím, jak to udělat, aby bylo trochu lépe, snad ten Egypt, Tunis něco naznačil, vyjít do ulic a svrhnout tu pakáž,...
  • Oba náčelníci "Opoziční smlouvy "dokázali jen do roku 1995 rozfofrovat 700 miliard Čk, z nichž se značná část přes různé Pepy z honkongu, Lajose Bace a podobné hodné strýčky vrátila do pokladny ODS!Pak se strýcové z ODS nemohou divit, že pro ně národ vymyslel trefnou přezdívku "Modré straky"!A ť se taťka na Hradě kroutí jak chce ,ať jeho opoziční partner z Vysočiny permanentně plivá kolem sebe jedovaté bonmoty, nikdo jim tento flastr neodpáře.Sázet, nebo hádat bychom se měli především o to, jak dlouho jim jejich voliči budou ještě dávat tolik hlasů?Inu ne nadarmo se říká, že každý národ má takovou vládu, jakou si zaslouží.Jen mě ještě zaráží, že "velký humanista",který při tom všem asistoval v nejvyšší státní funkci se k tomu ne a ne vyjádřit!Jeden by čekal, že nám nechá alespoň zazpívat, jak se k lidu této země vrátila správa jeho věcí.Inu on byl vždy tak trochu mimo!
  • Já být nečasem odjedu někam hodně daleko a hlavně už se - probůh - nevracím. *2*
  • Kostlivci ze skříní zločinecké organizace ods vylézají průběžně už dvacet let (a je jich moře a mraky). a jsou to takoví kostlivci, kteří by z ní na Západě dávno udělali totálně zdiskreditovanou a nevolitelnou stranu. Ale protože jsme v tomhle zahnojeném absurdistánu, tak to je a zřejmě věčně bude (ani to vzhledem k tuposti českého voliče netřeba jak za komoušů dávat do ústavy) vládní strana. S ods na věčné časy a nikdy jinak !!! (a je úplně jedno, jestli ji u lizu podrží zelení, lidovci, vv, top, hop, skok, přespotok a nebo jiná v budoucnu vzniklá parta).
  • Já být Nečasem,nikam nejezdím.Hlavně ne do Sarajeva.
  • je to zajímavé,jak pomalu vylézají kostlivci ze skříní firmy ODS. s.r.o.Kdo bude další ,máme si vsadit nebo hádat?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit