Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • 21. dubna roku 2015 prezident Zeman prohlásil, že jeho snem je, že v budoucnosti bude Rusko členem EU a pokud se to někomu nelíbí, může se na to dívat pohledem, že EU vstoupí do Ruské federace a výsledek bude stejný.
  • Když se přebere Becherovka, tak se zdají lecjaké sny.
  • soudruhu BTW, klikej, klikej *15* *15* *15*
 • ale jeho vztahu k největšímu světovému vývozci demokracie se nelze divit.
 • aby se vám netrefil rovnou do vašich vy-sezených tlustých zadnic ! *1* *1* *1*
  • Tak to byste taky nebyl daleko *14*
 • Pevně doufám, že to není zase mediální masáž, za kterou bude vystrkovat růžky obnovení úsilí o ten emerickej radar, nebo co to tady chtěli stavět proti Iráncům (čti Rusům). To že Kim dostřelí i na Prahu, když to zvládne do Washingtonu, není žádný objev. Jen jaksi tyhle komentáře zapomínají na jednu maličkost. Poslat střelu prakticky po rovnoběžce (i když po balistické křivce) na druhou polokouli je podstatně jednodušší, než ji poslat přes severní pól a ještě se trefit. A taky je to přes pól podstatně energeticky náročnější. Při odpálení rakety směrem na východ disponuje střela i nezanedbatelnou "rychlostí", kterou jí dodává rotace Zeměkoule stejným směrem.
  • Ten americký radar by tady už stál nebýt proputinovských kolaborantů.
 • Tvl. Jegle nechceš to také sdělit těm, kteří nechali zdevastovat proti jaderné atomové kryty po minulém režimu a ponechali si jen ty pro sebe. Jedná se o MO - Parkanovou, Bartáka, Stropnického apod., přitom vyhazovali finance za blbosti, na tunely a pro svůj prospěch. Cvičila se zákopová válka v Litvě místo řešení úkrytů pro vlastní občany a nyní se bude zřejmě nacvičovat šnorchlování v Japonském moři, že? Do KLDR však doplavou břichem vzhůru už jen ti vydezinfikovaní ozáření jaderným spadem.
 • Nezapomínejme, že ten Kim je vůdcem země, která je Lidově DEMOKRATICKÁ!.
 • Američanům tak nezbývá, než kolem severokorejského režimu utahovat ekonomické šrouby. A přimět ke stejnému postupu Číňany.....
  Ubožáci, co takhle uvažují. Je snad Čína přítelíčkem USA? Podle všech zpráv spíše naopak. A není sama. A navíc - přímo sousedí se sev. Koreou a to je důležité v případě konfliktu. I školák dnes totiž zná onen slogan - nepřítel mého nepřítele je mým přítelem. A pokud zatáhnou USA do války Čínu, a potažmo i Rusko, tak postupně přijdou o všechno, co dnes v cizině maj. A že toho není málo......
  Dokonce možná i o to, co maj doma. Mlejny Boží totiž melou pomalu, ale bez přestání.
  A nakonec - vulkán v Yelowstone může rozhodnout jakoukoli válku sám a beze zbraní....
 • mě se líbí jaké mají tady na tom Tichcali profesionální nadpisy, takové údernické, jako za bolševika,je vidět kdo to vede, banda zmrdů
  • no jo juro, ze všech demokratických chatů tě vypráskali jako prašivého psa, tak ti zbylo Tiscali *15*
  • souhlas, mám stejný ruský názor
 • V úterý ráno ČRO PLUS vysílá že na střelnicích se nic nechystá.Večer se ze zpráv dovídáme že KLDR odstřelila balistickou raketu.
  KLDR oznámí že dostřelí do USA. Celý svět tvrdí že je to lež, ale když to potvrdí USA je to náhle pravda(komu věřit že).
  Ve středu ráno na ČRO PLUS tvrdí koreanista že KLDR chce přimět USA aby zasedli k mírovému stolu.A po letech jen příměří podepsali mírovou smlouvu. Ale to prý nechce USA.
  A teď babo raď.Veřejnoprávní rozhlas, snad ví co hlásí?
  A kdo teda tam chce či nechce klid?
  • Co dodat to je náš "HRDÝ NÁROD " a samozřejmě naši umělci kteří nám ukazují směr!!!
   Jenom dodám ,že je to i dnes !!!

   https://www.youtube.com/watch?v=diXJTgR8I-Q

   https://www.youtube.com/watch?v=r8WrgFBhrjg&feature=youtu.be
  • vysílají
   Pravdivé informace-přesný čas a denní datum
   Polopravdivé informace-předpověď počasí
   Ostatní informace

   Protektorátní média se jen třesou nedočkavostí až na přání svých zámořských pánů vyhlásí že občané protektorátu "česko" mají pracovat s mimořádným nasazením pro vítězství Demokratůrní říše a bude-li to nutné i padnout na poli cti a slávy v zákopech.....pokud bychom tam tedy vůbec stihli skočit při dnešní úrovni zbraní......
   • Protektorátní kolaborantská smečka se jen třese nedočkavostí až na přání svých východostepních pánů vyhlásí že občané protektorátu "ČSSR" (Češskaja sovětsakaja socialističeskaja respublika" mají pracovat s mimořádným nasazením pro vítězství Socialistické říše...
    • těm Emerikánům dal sežrat žes je nazval socialisty......to ti soukmenovci v CIA dovolili??? *8*
  • USA jsou nejvetší teroristi na světě a podle toho vypadá i NATO ( North Atlantic Terorist Organization)
   • Ale až po CCCP. Co ten napáchal od rl 1917, to tu snad v historii ještě nebylo. CCCP dal světu komunismus, který má na svědomí nejméně 100 milionů mrtvých. Stal se vzorem pro Hitlerčíky, kteří ten rudý socialismus pouze přebarvili na hnědo. Pak se hnědí a rudí poprali a vyvolali WW2 se všemi důsledky. A komunismu se učili od CCCP Číňani, Severokorejci a jeho praktikcy převzali li slimáci na Středním Východě.
    • zeMAN máme 21.století a cccp není.Tak že zatím vede v novém století USA zatím.
     • CCCP(SSSR) není ????
      No to je tedy opravdu povedený fór.
      Mizerně přemalovaná firma na jakési rusko - nic víc nic míň.
      Komoušské bestie mají nadále to vaše rusko = SSSR/CCCP plně pod svou vládou a kontrolou.
      Tvrdit že CCCP neexistuje je stejně relevantní jako tvrdit že jakýsi komoušský konfident STB z pražského hradu není prorusácká vlastiozrádná figura žvástající nesmyslné degen. kecy a mluví pravdu.
      • jiné téma ale to nevadí že jsi mimo
 • ivislo
  Asi by se mi nelíbilo kdyby nějaký ubohý pisálek nazýval našeho prezidenta tlusťochem.
  Amíkům cvakají půlky asi vědí proč.
  1888 - Útok na Koreu.
  1894-1896 - Invaze do Koreje.
  1904 - Vyslání vojsk do Koreje, Maroka a Dominikánské republiky.
  1905 - Vyslání vojsk do Koreje.
  1950-1953 - Ozbrojený zásah přibližně milionu amerických vojáků v Koreji. Smrt stovek tisíc Korejců. V roce 2000 vyšlo najevo hromadné vraždění desítek tisíc politických vězňů armádou a policií soulského režimu, kterého se dopustil během korejské války. Jednala na příkaz Ameriky, která se obávala, že vězňové, kteří byli zadrženi za své politické přesvědčení, můžou být zachráněni armádou KLDR. Američané v konfliktu aktivně používali chemické a biologické zbraně, jež pro ně vyrobili nacističtí zločinci.
  • Jestli jsi si nevšiml už je rok 2017.Tvůj příspěvek je zcela mimo reálnou dobu.Běž se živit jako historik.Když to čtu je mi z tebe smutno.Zapoměl jsi dodat,jak daleko je Jižní Korea a jak žijí lidé v té pokrokové severní.Ty jsi úplně mimo.
   • mimo reálnou dobu??, nejsi náhodou redaktor z tichcali ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit