Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ten žalobce je na beton taky zloděj.
  • Vidím, že se nic nezměnilo, pořád žvaní jedni a ti stejní idioti, tedy pardon, politologové *2*
  • Tzv. revoluce v r. 1989 je k hov,nu, co jsme tím získali? Bídu, lži, podvody, bezdomovci, nezaměstnanost, skandály, kriminalita, korupce, zbohatlíci, sprosťárny. Je to úpadek lidské společnosti. Už i zvířata se chovají lépe než někteří lidé.
    • ... ty musíš být hodně v ha*zlu :))))
  • Myslím, že tato kauza je už dost zpolitizovaná a trojkolka, který ví, že by v předčasných volbách propadla na celé čáře se teď jakoby snaží u lidí bodovat, ale všechno je to pouze špína největšího kalibru a názor na to si každý trochu inteligentní člověk udělá sám. Nejsem levičák, ale troufám si tvrdit, že tato trojkolka projede volby , protože lidé jich mají už dost a dají hlasy levici.
  • Každý normální člověk ví, že to jsou jen nepodstatné žvásty a peníze utíkají úplně někde jinde. A praví zločinci si užívají svobody.
    • Přesně tak!!!
  • Soudruzi (oranžoví i rudí), máte to marný, máte to marný, máte to marný!
    • Tzv. revoluce v r. 1989 je k hov,nu, co jsme tím získali? Bídu, lži, podvody, bezdomovci, nezaměstnanost, skandály, kriminalitra, korupce, zbohatlíci, sprosťárny. Je to úpadek liodské společnosti. Už i zvířata se chovají lépe než lidé.
    • Čepičko nějak mně mezi těmi soudruhy chybí ti modří.
  • Kauza Davida Rátha výborně přehlušila malou zprávičku v televizi, že návrátivší se uprchlý tunelář Pitr byl od daňových deliktů osvobozen a původní rozsudek o nepodmínečném trestu zrušen. Janoušek se opaluje na dovolené a dál jezdí autem. Vondra je raději zalezlý, nikde ho neuvidíte, aby se zapomělo na PROMOPRO. Barták s Tatrami a Casami je zatím také vytlemený jak lečo. *10*
    • Ale neunikla a ještě než pitra pustili jsem psal, že jestli ho pustí, je jasné že ovládá tenhle hnus přes meduzu pardon setuzu. Respektive vazby mafie na řízení státu. Jde to v diskuzích dohledat, tenkrát jsem byl za debila. *16*
    • No jo, jenže ti nebyli tak blbý jako Dráth a nenechali se chytit se 7-mi Megama. *8* *6* *7* *13* *16*
    • Uvědomme si,že tyto kauzy vznikaly za vlády ČSSD a byly dokončovány a realizovány za úřednické vlády,které musela nastoupit,když ČSSD svrhla cládu a zbaběle utekla od zodpovědnosti za svůj čin. Kdo je tedy správně vinen_
  • Tajná zpráva Mudr.Ratha : Nepotěšili jste mně ! Ani já vás nepotěším !!!
  • nový Kubicův případ,opět diskriminace před volbama a slavná neschopná vlada a koalice v tom má prsty.OdS,TOP 09 jsou už dávno v prdeli,tak dělají vše pro to,aby zhanobili před voliči ČSSD.To máme v republice politiku.Fuj.
    • ČESESD je stejná pakáž jako modrofialové gestapo *16*
    • Ve které hospodě to říkali?
    • Martine velmi dobře se kritizuje,když za mne někdo dělá nepopulární věci o kterých jsem prohlašoval,že je udělám a ze strachu o dobře placené koryto jsem proklamaci a slib nesplnil. Ten kdo to spravuje,tak mu házím klacky pod nohy,abych mohl tvrdit,že dělá chyby a že dělá zmetky. Zmetky provedl ten,kdo národu sliboval a bez omluvy nesplnil.
      Vinu dávej svým kamarádům z ČSSD.
  • Pak je tedy vse jasne. Jedna se o snahu zdiskreditovat cssd tesne pred volbami jako minule se zpravou toho sme...a Kubiceho.
    • Prosím o jakou diskreditaci jde_ Odhalit nezákonné praktiky strany,která horuje bojem proti korupci,žádá průhledné financování stran,průhledné financování a limity na volby. Je pak odhalení činnosti od proklamací diskreditací,nebo uvedením věcí na pravou míru a ukázat skutečnou tvář těch kdo to prohlašují a slovy vyžadují_
      • dědku ty budeš stejně volit komunisty
        • Martine,ty by jsi nejraději všechny ,kdo nevolí ty zlotřilce snad nechal zlikvidovat.Otevři oči a nechej dědky na pokoji. Ti něco v životě dokázali.Privatizot věci a firmy ,kterénepostavili umi kdejaký blbec.
        • Martine,jsem bohužel za komunistů postižený,nejsem ani pravičák ani levičák,ale jsem proto,aby co kdo říká také plnil a ne jako ČSSD ve 3 volebních programech a dvou vládních programech měla reformy(o kterých tvrdila,že je nutno je udělat) a nic nesplnila,v krajských volbách 2008 zrušení poplatků u lékař. Na základě těchto slibů vyhrávala volby a nakonec nic nesplnila.Tak že to je strana,která je podle mnoha přispivatelů velmi důvěryhodná a běda má-li se ukázat skutečnost (tak falšovali svá prohlášení komunisté za celou dobu své vlády)
          Nevím kde jsi přišel na názor,že budu volit komunisty,když prakticky levici svým příspěvkem kritizuji. Nejsem ani příznivcem ODS-následnicí KSČ.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit