Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Po řadu let bylo děláno "vše možné i nemožné" aby nebyly řešeny a nedej bože vůbec vyřešeny případy korupce, ba dokonce rozkrádání miliardových částek veřejných financí a majetku .Byly vytunelovány banky,závody, vyhlašovány lživé konkursy a prováděny exekuce,dokonce banda mnohamiliardových zlodějů běhá po světě, žije si ,prachy má na¨Bahamách,Sechelách, Panenských ostrovech,to je ostatně jejich globální kvalifikace kam schovat nakradené miliardy zejména v cizině.V posledních dvou letech pod vlivem těchto katastrofálních skutečnosti,drze a ostudně tolerovaných politiky ,jejich kmotry i některými soudci došlo k rozsáhlým změnám na prokuratuře i ve svěmovně a policii,lidé většinou okradení a poškozeni,již doufali že se to vyřeší,některé kausy již byly před vyřešením ale rána a podraz smazal kausy rozkrádání majetku národa, je to nezapo-menutelné a neodpustitelné,Klausovije to jedno a ani se do toho neumí vcítit,nemá na to,
    je mocensky sebestředný a tudíž nekritický.Veřejnost je tím znechucena,začalo platit že špinavé a čisté peníze jsou stejné,veškerá soudní a vyšetřovatelská práce spolu se
    stamiliony své hodnoty byla tak spláchnuta do hajzlu,byla udělána tlustá čára za těžkými
    trestnými činy rozvracejícími defraudacemi, korupcí a rozkrádáním po dvacet let nár.
    hospodářství, bohatství a prosperitu státu a tím i jeho lidu.Jde tak o poslední bod
    programu který je účelový a provádí debilisaci národa ...qui prodest ?
    • Souhlasím, nemůžu nic psát, už mi smazali jeden příspěvek. Francouzská revoluce byla super. Popravme svoji šlechtu. A jaká je to krásná země.
  • To se dalo čekat od těchto mocipánů přeci " ruka ruku myje", a co nakradli přece nebudou vracet natož nést nějakou zodpovědnost nebo se zodpovídat před spravedlností. Jsme nejprohnilejší stát a stydím se , že takoví šmejdi jako je pezident Klaus, Nečas, Vondra , Vesecká , Bém nás reprezentují. *1*
  • Doufám, že se ozve synáček pana prezidenta a přečte opět s matinkou otevřený dopis milujícímu otci, který mu zajistil ročně 100 milionů jako sponzorský dar pro jeho soukromou školu od ČEZu- potažmo od pana Romana. *10*
  • A co jste čekali od zlodějského prezidenta ,který se nestydí ukrást pero v přímém přenosu. Stydím se za náš stát a za to , že jsem občankou tohoto vytunelovaného státu. Není to pan prezident nýbrž gauner velkého kalibru. Po něm pouze potopa a zubožený stát se souhlasem dalšího gaunera Nečase. *1*
    • Zase rakce jedné blbky,která si hájí své komunistické ego.A všimni si blbko,kdo byl hlavně propuštěn.Sám cikán a cikánka.Te´d se můžeš zařadit mezi tz cikány, kterým fandí akorát tak Džamila či proutník KocábA NEBO PROSTODUCHÁ Šimůnkov
      • Vážený občane, bude mi bezmála 60 let a nikdy jsem v komunistické straně nebyla ani v SSM
        taky jsem nemohla studovat a pod. ... jestli je někdo blb tak jste to především Vy! *16*
  • Nabízí se otázka: pro koho se uvolnilo tolik míst v nápravných zařízeních?Že by i Evropě došlo, že v ČR to už moc páchne zločinností? *11*
  • Táta všech tunelářů, mafiánů a dalších zločinců správně vytušil, že toto je poslední věc, co může pro své chráněnce udělat. Až skončí v úřadu, zamíří rovnou do propadliště dějin. Sice bude ještě chvíli otravovat vzduch podobně jako jeho předchůdce, ale potom půjde k čertu. Jenže paseku, kterou tady napáchal po něm budeme napravovat zhruba jednu až dvě generace.
  • Ano soudruh Klaus jde na to opačně . Nejdříve na výsluní jako šéf tunelářů v ODS, potom presidentem a nyní cítí s tou elitou vedle do cely vedle Ráta . Jenom tam nebude moci pěstovat salát. A tak už nebude škodit státu. A do podnájmu na celu si může vzíti i ministryni
    Pikču .
    Všichni naši Hlavy státu byli nejdřív zavřeni ale Soudruch Klaus to vzal opačně, vždyť s nimi i tak cítí.

    Petr Bubeníček *15*
  • Snad se toho já nebo moje děti či vnuci dožijeme, že se tento neslušný, nemorální a nepoctivý člověk bude zodpovídat za činy, které pro tuto republiku vykonal. Nejhorší je to, že tento sebestředný a namyšlený tvor je nemocný a neléčí se.Není nikoho, kdo by ho zastavil. On sám se pasoval na pána Boha a nebojí se čerta ďábla. Musel asi v dětství nebo v životě projít nějakým utrpením a teď se mstí všem a všemu.Je mi ho v podstatě líto. Ale i nás všech....
    • Text Vašeho příspěvku *1*
  • Asi nejčastěji jsem se styděl za to že jsem Čech - za panování tohoto podivného tvora....

    Myslím, že je nejvyšší čas toho starého pomateného nevyhraněného pána internovat v některém z ústavů zabívajících se duševním zdravím pacientů. Když odcházel Havel, svítilo na hradě srdce, teď by se tam hodil spíš jistý geometrický tvar *1*
  • Nedivme se amnestii. Po těch všech skandálech, po privatizací ve stylu na chvíli zhasnout, bylo přece potřeba zachránit pomocníky v okrádání slušných lidí a rozkradení státu. No a avizovaná další amnestie, která by měla následovat ještě před koncem volebního období tohoto prezidenta, to je jen pro případ, že bychom na někoho náhodou zapomněli.
    Pokud za jakýkoli úmyslný trestný čin nebude následovat jednoznačný trest, bez možnosti jeho prominutí, zmírnění, nebo vymazání, nemůže naše země nastoupit cestu k ozdravění společnosti. Vždyť zloděj ví, že krade, vrah ví, že vraždí, tunelář ví, že tuneluje. Všichni vědí, že se dopouštějí trestného činu a že může následovat trest. Také ale vědí, že když se budou slušně ve věznici chovat, bude jim část trestu odpuštěna. Tomu se říká "Vyčůranost". Co na to ale poškození, okradení, případně pozůstalí. Jim zůstane jen hořkost v srdci.
    Když si k tomu připočteme, že vyšetřování, soudy i výkon trestu se děje za peníze nás slušných lidí, tak máme právo vyžadovat na všech vládách, aby nám zajistili spravedlnost. Utěšovat se, že Boží mlýny melou pomalu, ale jistě je jen mazáni medu kolem pusy. Komunisté si alespoň vytvořili zákony na ochranu svých trestných činů a proto nemohl být nikdo po roce 1989 potrestán za zabavování majetků, vyhnanství, věznění a pod. Současná politická garnitura si zákony také takto upravuje a proto se tak špatně prokazuje hospodářská trestná činnost. No a když náhodou něco vyplave na povrch, tak se to zahraje do ztracena. Jsou to přece kamarádi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit