Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A takoví satani tady řídí církev, to je moc pěkné!!
  • bojim bojim čert *16*
  • Tak ty jsi opravdu ten správný "inteligent" který to může posuzovat!
  • Zde napada absolutni spodina lidstva tohoto vysoce inteligentniho cloveka.
    Mam otazku:Myslite si,ze by se tento pan o techto 'nadlidech' takto vyjadroval?
  • Asi je to také buzik (to správné slovo bylo udajně zakázané). Mně stačilo, když Halík souhlasil s Havlem o humanitárním bombardování Jugoslavie.
    • Heleď, Peppone, já jsem v bývalé Jugoslávii byl jako řidič kamionu s humanitární pomocí.To, co jsem tam viděl a zažil, podle mne opravňuje bombardování stoprocentně.Přinejmenším pomohlo ukončit válku a zachránit lidské životy.Když víš pendrek, tak aspoň svoji hloupost a primitivismus veřejně neprezentuj.
      • Ty pitomo, Ty opravdu můžeš držet jen ten koláč a čumět z okýnka. Srbove by si pořádek na svém uzemí rozhodně udělali I bez bombardování. Dnes je v Kosovu základna USA a I Olbraitová tam má velké akcie v telekomunikaci. Bylo to vše účelové. Jen byla škoda, že jim to rusove mlčky přešli a nepomohli srbům. *2*
    • Teda - nikoho bych nenapadal, když to nevím. Je to jenom plivání. Na druhý straně je pravdou, že duchovní se do politiky plést nemá. Má se vyjadřovat k chování konkretních lidí a jejich jednání v souladu či rozporem s křesťanským učením. A pokud se sám proti němu proviňuje, nesmí se divit odsudkům jako tomu bylo dřív, ať už v případě Husa, Jana Nepomuckého či spousty jiných. Ono se ovšem za takovéto pravdy většinou tvrdě platí, někdy i životem......
  • Až budou všichni rudí teroristi viset, bude na planetě mír a pořádek!
    • A modří a náboženští teroristé podle Honzy budou vpořádku odpalovat své bombičky.... Honzíčku Honzo, du bist Hans *3*
  • Kdyby se radši modlil a zanechal oblbujících řečí. Hnusný pravičák, ďábel v rouše beránčím.
  • Kozomrd.
    • To o tobe davno kazdy vi...
  • Az ted jsem si precetl prispevky...Jedna se o neco sileneho,co to tady je za humus.Verte mi,ze ani bolsevici,o kterych jsem byl presvedcen,ze se jedna o to nejhorsi,co vubec muze existovat,vetsine z vas mohou zavidet.
    Pak se nikdo nemuze divit,jak dopadla tato opovrzenihodna zeme.
    Byt mladsi,ihned bych se zrekl obcanstvi!Nejradsi tez narodnosti-coz k me skode nejde.
    STYDIM SE ZA TUTO PAKAZ!A HLUBOCE TOUTO SPODINOU OPOVRHUJI!
  • Osobne jsem s timto panem hovoril-jedna se o jednoho z nejchytrejsich lidi,ktere znam.
    Vetsina zdejsich pisatelu(otaznik,Sved a jine vlastizradne individua) mu nesahaji ani po kramfleky u bot.
    Takze tento ctihodny pan-ma pravdu!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit