Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Výborně jsem se vyspal, na snídani jsem si dal deci rumu a hurá na Tiscali. Já a můj duch korektor to těm bolševickejm parazitům teď nandáme. Ať žije kníže Schwarzenberg, ať žije Miroslav Kalousek, ať žije profesor Klaus, ať žijí všichni pravicoví bratři. Tak a teď ještě deci rumu a jdu lepit trafo. Včera jsem byl tak vožralej, že jsem to neslepil.
    • Ať žijí... ale ZA SVÉ *2* a za to, co jim naprdí Prdící *16*
  • Omlouvá se za ..nnaradenému.. správně je nakradenému
  • Zajímavé je, že lumpy typu Schwarzenberga - škodí České republice i ve spánku. Hlášky o naší republice, lezení státně teroristickému Izraeli do p.dele a nenávist vůči všemu slovanskému. A láska k nnaradenému majetku. Nebo Kalouse - za něj běžel a běží největší tunel ( nazveme to správně zlodějinou ) církevní zlodějiny na kterých se podílí. Jsou indicie, že ti co se podíleli na schvalování očekávají " všimné" od katolické církve, která ČR a dříve ČSR škodila a škodí, v pozemcích nebo penězích. Pikantní a nestydaté je že církve nebudou platit daně při prodeji restitučních položek. Proto jsou okolo STOP ČR lidé, kteří "očekávají", že na ně také vyjde.
    Chtěl bych, aby starostové - ti ze STOPky ČR - vysvětlili občanům ve své podřízenosti co jim přináší jejich protilidová politika - těm občanům - ne starostům. A proč se zařadili do tlupy již vede Karel Švarcnberk - i když geneticky nemá s bývalým rodem Schwarzenbergů asi nic společného. Divím se některým co píší " pan kníže " . Je to protizákonné.
    Haló vy lidé
    Nepouštějte ho a to co se za něj schovává k řízenní tohoto státu. Důvod - podívejte se co s naší republikou, ale hlaně s vámi za poslední roky udělali. Hodně špinavostí podsunuli ODS a ta na to skočila.
  • To Prdící prase. Já nepotřebuji poslat fotku trafa. Já jsem se jenom ptal jestli víš, co to je. Čeho jsi tak schopen? Asi definice, že trafo je to, co ti můžu poslat na fotce. Celé dni od rána do večera to vypisuješ pi....ny. Co takhle chodit do práce nebo aspoň na brigádu?
    • Proč bych chodil do práce? Mám dobré schopnosti opravovat elektrotechnická zařízení. Na chlast, žváro a žrádlo mně to stačí bohatě. Do práce chodí jenom ten, kdo se neumí uživit jinak.
    • ... něco na uklidnění, blázínku pitomej: http://www.youtube.com/watch?v=WvPncUtOdf8
    • ... jsi deb*l v plné parádě, pěkně jsem tě dostal, ty šmejde pitomej, to nerozdýcháš :)))
      • Ty seš korektor, Prdící nebo dvojnásobný blb? Ty můžeš dostat tak leda dementního šláfenberga. Věřím, že na toho bys stačil.
        • ... nemáš na to, jsi podřadnej každým coulem, díky za příjemné pobavení, Kamilku :)))
  • To je najednou fofr. Ještě se parlament nerozpustil a oni už si rozdělují funkce....
  • Šišlavý degenerát zablekotal a pak zachrápal. Za jeho pomluvy ČR a jejího prezidenta by měl být trestně stíhán .
    • ... degen jako ty to tak může vidět :)))
  • ... Karel včera ukázal všem Kamilům, tečkám a dalším zdejším nulám, kde má kanec pí*u :)))
    • Coze, Karel se vcera nekde ukazal? *1* Mas fotku?
      • ).(
        • Opet damsky pupik šuline. Nauc se konecne tu "prdel *4*
  • ... moc se omlouvam, ze se nemohu vybavovat s kazdym primitivem donekonecna
    ... vystacite si urcite sami, hlupackove, nechodte mezi lidi, cau :)))
    • Rikam ze ses marnej. Proste to nedavas. Zabal to *4*
      • ... nenamahej se, kvuli tobe je kazde slovo zbytecne :)))
        • Ale nepovidej šuline. A cim to, ze pokazde reagujes? *1*
          • ... chceš poslat fotku trafa, abys viděl, jak vypadá?
            ... "reagovat pokaždé" od největšího moru na internetu sedí, kluku :)))
            • Ja uz jsem davno po zakladce šuline, fotky tvyho trafa tudiz nepotrebuju *3* Jsi mor? Kdo rikal?
  • Tebe nemůže obohatit vůbec nic. Leda že bys šel vyměňovat pleny Dementbergovi.
    • To platí pro toho prdícího smrada. Spravuje trafo a neví, co to je.
      • ... jsi fakt chudacek, ktery v kuse vymysli picoviny, jsi pro civilizaci nepouzitelny :)))
  • DÍOKUD SE NEROZPUSTÍ --- N E V Ě Ř Í M....... říkali to už tolikrát a vždycky vzali zpátečku a něco podfukového vykoumali....NEVĚŘÍM,

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit