Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdy už konečně pochopíte, že ta svině je Kalousek?
    • O Kalouskovi to víme již dvacet let,ale o Sašovi natvrdo,až teď,vždyť to byl disident a dnes klasický papaláš proti,kterým bojoval.Ale to byli proti němu zloději hrušek v sousedově zahradě!!!!!
  • Jsou to všechno svině, jen zachrochtat. Ještě že máme na vládě tak velké koberce, tam se toho vejde...O Vondrovi TOPáci prohlásí, že je podvodník, ale v rámci udržení koryt jej nechají napokoji. Ať raději příště drží všichni ti parchanti huby.
  • Já jsem nevinéééj!!Saša. *1*
  • keksicekkolacek
    Ano zapoměl jste tam napsat a dalšich 35000 občanu romske narodnosti,občany Vietnamu,Ukrajince a Kubance. *7*
  • Dnes mi vrátili daňové přiznání s odůvodněním:
    Vážený plátce,
    vracíme Vám na přepracování daňové přiznání. V kolonce "Vyživované
    osoby" jste nesprávně uvedl: parlament, vláda a státní úředníci.
  • To je k pláči. Předseda vlády p.Nečas zcela otevřeně před TV kamerami řekne, že politiků s ještě horším profilem než má nyní p. Vondra je ve vládě víc. A stalo se co? Nic! Vondra řekl, že se omluvil. Aha, to je zřejmě ta politická odpovědnost. Fajn, třeba se to ujme i v dalším odvětví práva a bude plně dostačující se za vše jen omlouvat. Druhá věc, je Nečasovo tvrzení o politicích ve vládě. KDO NÁM VLASTNĚ VLÁDNE? Dle Nečasova vyjádření ještě horší lidé než Vondra. To je buď silnej úlet nebo nezměrná drzost!
    • U těchto prasat jen norma. jsou rozmazlení a považují se za nedotknutelné, ale můžou za to i média. Kdyby tohle řek premiér socan, tak mu daj takovou několikdenní sodovku a rozpoutaj takovou kampan, že bude chodit kanálama do konce života. když to řekne nečas, přejdou to taktickým mlčením...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit