Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co tam stále chce ten teplouš Pospíšil? Rovněž ten propadlík Pánek.
  • kupodivu zatnou TOPákům tipec. Strana hlupáků obecních blbů a permanentních potížistů nemá nárok na další parazitování na systému. Nový principál se sice snaží, ale má tam spolehlivé tahouny. Ke dnu. Mirda Kalousek je ostatně všeobecně uznávaná ikona politické blbosti. Slovem špinavec č.1.
  • Po příštích volbách,už žádná TOP09 nebude existovat,poněvadž se co nejdříve sama rozpadne.Mnozí se diví,že to tak dlouho trvalo.Je pravděpodobné,že jí budou následovat
    i některé další partaje,jako Lidovci,STAN nebo i ODS.
    ODS se drží jen zásluhou Klause ml. a Z.M.Zahradníkové.
  • To je dobře, že tuhle umanutou ženskou se šíleným výrazem v očích, která se tak nekriticky brala a bila za práva problematické paní Michalákové, TOP 09 odstavila. Je vidět, že v TOP 09 je to správné a rozumné jádro, to nejsou žádní řiťolezci bažící po ministerských postech jako nynější špičky ČSSD, které se lýsají k ANO. ČSSD je vyloženě trapná a směšná.
  • Já jsem pana knížete volila. V roce 1947 jsem ho potkala v divadle. *14* *14*
    Byl to roztomilý klučina a já byla rozkvetlá šestiletá květinka. Hrála jsem hlavní postavu
    ve hře husa na provázku. *14*
  • Chudák holka jak se má v tom sečákpráku ODSTOP vyznat když nesmí říct že se jedná o skryté příspěvky nům cicák.
  • Co je to Top 09?
    • josef.servit.9
      Pospíšil a Marvanová nevolitelní! Oba jsou zametači kauzy Plzeňské právnické fakulty!§§§!
      Navíc Pospíšilova úzká spolupráce s Moravcem ČT je skandální!
      • přééésně, jediný vhodný kandidát je novorosijec a noční vlk Jarda Foldyna








        PCHE !!!
  • J. Chalánková je zřejmě příliš slušná na morálně pokleslou TOP 09. Obzvlášť signifikantní je potrefené kejhání Š. Pánka v případě Chalánkové. Člověk kritizovaný Pánkem nemůže být zkažený.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit