Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ANO, chci si zachránit miliardy!
    ANO, klidně obléknu červený kabát!
    ANO, udám i ty, co mi pomohli zbohatnout!
    ANO, je mi jedno kde si nahrabu, jestli v česku, nebo v Africe!
    ANO, kšeft je vždy na prvním místě v žebříčku hodnot!
    ANO, zkusit se musí všechno!
    ANO, možná to nevyjde...
    • NE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Volte osvědčené zloděje s 20ti letou praxí !
  • Volit komunisty je v současné době opravdu to nejmenší riziko.Žádný návrat před r. 1989 nehrozí, je úplně jiná situace. Pro většinu, zdůrazňuuji většinu obyvatel je to jenom přínos a částečný návrat k morálním hodnotám a jistotám.23 let muselo kromě prospěchářů a zlodějů přesvědčit většinu poctivých pracujících občanů.Nenechte se nadále oblbovat. Za zkoušku to stojí a když se komunisti nepoučili již je volit nemusíte, ale nic horšího než se stalo se už stát nemůže.Tak odvahu a vzhůru k volbám i ti, kteří by jinask nevolili,protože jsou znechuceni současným marastem.
    • Komunisté se nemají z čeho poučovat. Zejména ne z výblitků nevzělaných hlupáků, kteří jsou o sobě přesvědčeni, že jsou světovou nepřekonatelnou moudrostí. Komunisté mají svůj projekt, projekt socializmu, který zabezpečí každému nikoli rovnostářství, ale důstojné podmínky pro existenci svou i svých rodin. Komunisté pouze změnili cestu k takové společnosti, když pochopili to, že nelze svoji představu o společnosti lidem vnutit násilím a hrozbami a jdou nyní demokratickou cestou. Zato jejich renegáti, nalezlí nyní v cizích stranách naopak pokračují v cestě násilí, zákazů a hrozeb !!! Komunisté jako jediní se nepokouší o násilí a krádeže, což nelze říci o všech ostatních stranách i ČSSD !!! Dokonce ani církev nepohrdne hrozbami násilím, už dnes se z Vatikánu ozývá, že kdo nepůjde s církví, toho ufackují k smrti !!!
  • Nikoho z nich volit nebudu, já jsem volič ČSSD. Jiná možnost není. Volte ČSSD, bude líp.
    • Kdyz si ze z Plzne a veris moravskym ''inteligentum''-tak si je vol.
      Skoda,ze v tom vasem kraji nemate nekoho slusnejsiho...
      • kocourAmadeus
        Mají mne. Volím komunisty!!!
      • V Zápedních Čechách, jsou slušní lidé a právě proto volíme ČSSD.
  • já mám strach z toho,že ti co to tady "kurví" 24let se nenechají jen tak vyšoupnout od vesla
    a to bez ohledu na to v jakých klubových barvách jedou. *16*
  • Babišovo ANO jsou Věci Veřejné číslo 2. Nikdo neví, co vlastně chtějí, ale také nemají ani žádný program, jenom výkřiky, že "nastolí pořádek". Lidé na to skáčou jako na špek. Nikdo přesně neurčil a neřekl, o jaký pořádek se vlastně jedná. Pro někoho bývá pořádek až puntíčkářství, pro jiného je pořádkem i šílený bordel. Zvolení ANO mi připadá jako skok do neznáma s tím, že za každým metrem pádu si říkáme " Zatím je to dobrý"...Osobně si myslím, že když už Babiš do toho cpe tolik miliard, že to nedělá jen protio, aby se mu vrátily nazpět, ale že od těch investic očekává desetinásobnou návratnost. A toho by se měl normálně myslící člověk určitě obávat. Ta návratnost nemůže plynout odjinud, než od občanů prostřednictvím státní tyranie !!!
    • Ale vedi moc dobre, co chteji :
      - byt soucasti velke politiky, ale bez odpovednosti , tedy mozna v opozici...
      - mit prehled o vsech lukrativnich zakazcich, kde , kdy a za kolik se da ziskat co nejvic
      - proc by meli byt jini, jak dosavadni strany, ktere stale "ryzuji" pro sebe , nehlede na nic a nikoho
      Uz Bata rikaval : kdyz vlozim nekam dolar, chci zpet aspon 3 dolary...
      V cem se tedy zmenil postoj zbohatliku, politiku ?
      *16*
      • Určitě, to je jedna z hlavních částí jejich plánu. Babiš asi ví, že do vlády je ještě brzy, ale ty informace jsou k nezaplacení. Dobře ví, že: Alles braucht seine Zeit "!!!
    • Co by tak asi chtěli, ovládnout to tady a rozkrást ten zbytek. Doufám, že se to tomu slovenskému hajzlu nepovede. *16* *12* *11*
  • Jo ale treba s tandemu dvou vyhlasenych hnoju Bobosikove a Klause.Vetsi spinavci se k sobe dat nemohli.Je pekne jedes busem okolo jejich bilbordu a kazdy uplne kazdy pronese jizlivoupoznamku.To uz je co rict.Marne Klaus i ona uz jsou zavedeni spinavci.A TOPaci pokud maji medveda Karlika a medvedare Mirka-spolehlivi odhaneci volicu.
  • Vážení,proč volby ? k čemu jsou ? doposud to přineslo jen zlo a propad.Na každém volebním lístku by mělo být napsáno,co sám požaduje.Jenže je to asi jinak.Nepotřebujeme volby,potřebujeme odborníky u řad lidí,kteří ví co dělají a kteří se nebudou schovávat,užívat si na úkor druhých a chodit mezi lidi.Nést zodpovědnost a logicky uvažovat.Nelézt nikomu do řiti ba naopak,stát se opět samostatným státem s vlastí infrastrukturou.Vše znárodnit,dát lidem práci,bydlení,změnit ty nesmyslné zákony co oporují ústavě a vyrábět,vyvážet kam-koliv.Jde o to nastartovat to co tu bylo před rokem 89.Nejde mi o politiku či o propagaci nějaké strany,ale jde mi o pravé odborníky a lidi co přeberou zodpovědnost za svou práci a hlavně za nás všechny,kteří je zvolíme.Kdo chce at podniká,ale ne jako doposud,své banky,závody,potraviny,výrobky a pod.Nikdo z dosavadních stran neví jaké je to žít v pozici obyčejných lidí,at mladých či starých.Dokud to nebudou jedni z nás ! Je to náš stát,naše cesty,fabriky,je to Národní území,tedy nás Všech.Podívejte se na složenky či dopisy z úřadú,justice a vše co komu platíte jako poplatky,kam a na jakou banku to posíláte ? Je jen jedna ČNB a ta má kod 710 !! to ostatní jde za hranice.přeji Vám hodně štěstí při správné volbě,ikdyž dle mého toto nesplňuje ani jedna ze stran a hezký den Vám všem.
    • ty jsi upad v cesku a do vlady obycejny lidi? to radsi at mi chcipne koza nez by soused mel poslanecky plat.... jo tak to u nas chodi!
  • ANO je politicky nečitelné, nezakotvené, a nikdo neví, co od něj vlastně čekat. I pan kníže se už začal bát, že mu babiš hned po volbách zabere Orlík pro rozšíření své produkce brojlerů. Spravedlnosti se ale nejspíš nedovolá: českým soudům švancy nevěří a ve štrasburku se toho nejspíš nedožije. Babiš se nechal slyšet, že ve svém zákoně "lex švarcenberk" zakáže panu knížeti nosit číro. A takovou potupu nejspíš dlouho nepřežije...
  • je jasné že kalous udelá vše aby toto seskupení znemožnil ...vubec bych se nedivil kdyby v aferách kolem VV taky neprojevil nejakou svou inniciativu,aby bylo "spravedlnosti ucineno za dost"... co pak asi dela nastrčená figurka vlastička vubec není videt asi ji pekne uklidili aby lidem nepripomínala že i topka má své kostlivce ve skříni a to vubec nemluvím o s kartách to byl dobrej tunel*3*
  • Slavní ovázankovaní ekonomové, mnoho lidí ale nechce slyšet krutou pravdu. To co se stalo s hospodářstvím republiky po listopadovém převratu zavinily polistopadové vlády. Nenasytné západní banky a podvodníci všeho druhu si berou z majetku státu co se jim hodí a národ v domnění, že získal svobodu volil jednu nezodpovědnou vládu za druhou a jásal.
    Pohled druhy.Světové hospodářství se z různých příčin dostalo do stavu, že jeho další rozvoj se stává nemožným. Lidé s vyspělých zemí se domnívají , že mají právo chtít stále víc a lepších produktů, lidé s rozvojových zemí chtějí to samé. Svět má v současnosti sedm miliard obyvatel. Evropan potřebuje pro svůj život čtyři Země ,obyvatel USA skoro devět zeměkoulí.Země se ale nezvětšuje. Kde je Čína, Indie, Afrika a nároky jejich obyvatel atd.
    Uvědomte si, že tato krize jen tak nezmizí, že bude trvat možná dvacet let, že nastane tvrdý boj o život, že starý Malthus před dvěma sty lety měl pravdu, když rozšíříme jeho teorii o suroviny. Jen se divím, že některým vládním činitelům to ještě vůbec nedošlo. Asi nedávali pozor při výuce marxismu. Komunisté se ale taky pletli, když tu teorii nedomysleli a ve svých plánech podcenili. Současní vládcové bezohledně porušují veškeré přírodní, ekonomické i společenské zákony. Oslabují země prostřednictvím vojenských intervencí a ničí jejich infrastrukturu, aby vyplundrovali jejich zdroje a učinili je ještě závislejšími. Považují se za nadřazené vůči ostatním a domnívají se, že mají zvláštní privilegia nebo oprávnění. Trest za porušení těchto zákonů přijde opožděně. Ve svých úvahách si představte ČR z celosvětového hlediska. Deset milionu lidí uprostřed Evropy. Zrnko písku když spadne do moře tak se nic nestane. Když zvolíte vládu ze samotných andělů, úplně dokonalou, tak ji světové banky lehce převálcují. Návrat ČR k prosperitě je v současnosti téměř nemožný.
    Přeji všem krásný den.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit