Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Píši to pořád.Bez výstavby dostatečného množství katovských mučíren a jejich osazení těmi nejkrutějšími katy,se ve stávasjícím kapitalistickém svinčíku pořádek neudělá.
  • Topolánek plive na Babiše ale ten má firmy které něco vyrábí a platí daně v česku .Jeho zaměstnanci si ho chválí čili je velký rozdíl mezi férovým Babišem a vychytralým Bakalou ten žije ve Švýcarsku a zizky z dolů převádí do zahraničí a daně tu taky neodvádí.Posílám panu Topolánkovi hezký obrázek *12*
  • Já bych rád věděl co je to za povolání LOBBISTA. A co ten pánJanoušek vůbec dělá. kde nahrabal těch deset milionu na svůj bejvák. podle mě neděla nic než okráda lidi. to je pěkný bordel v této republice. Pro něj neexistujou žádne zákony v CR. Řidiči pijte a bourejte a nic se vám nestane. jako tomu pánovi Janouškovi.
    • Lobbista = "našeptávač",mafián a manipulátor za peníze a vliv. Dříve a i dnes se tomu říkalo a říká "šedá eminence" = lidi s vlivem a mocí, ale oficiálně jakoby stojící mimo...Mnozí byli a jsou nebezpečnější, než samotní "panovníci" Staré "vlivové" řemeslo jako lidstvo samo....
  • na tenhle marazmus platí jediné, zabavit majetek všem dotčeným osobám a vrátit jej českému národu!Postavit tyto osoby před soud......
  • No tak to se nám to tedy pěkně vybarvuje... čím dál tím líp...Jestli Topolánek si pouští pusu na špacír a mluví takhle o různých věcech..znamená to, že skutečné špíny je ještě daleko, daleko víc a tohle je jen začátek. Tady už se nedá věřit, že se to srovná jen tak nějakým co jsme si to jsme si. Tohle už je tedy nejen na pováženou, ale i setsakra nebezpečná situace se strachem si vůbec domýšlet co bude dál, až se začne skutečně "lámat chleba"....Tohle se už normálně dál okecávat nedá ! Tohle už je teda, ale hoooodně špinavé prádlo a spousta se ještě ani neví..
  • Pražáci tohle bahýnko milují.To je jejich kyslík.Podvody,korupce ,podplácení,no všechno to svinstvo co ožebračuje naši republiku pochází z Prahy.Tam každý zná každého a na každého se něco ví.To co je mimo Prahu,to je už venkov.Tam jsou ti troškaři.Odboráři mohou dělat cokoli,ale jak se pražáci nepřipojí,tak je to nanic.Topolánek to řekl jasně.Je to stát ve státě a ostatní je musí živit. *16*
    • No tak se přestěhujou do Prahy, jestli si myslej, že tady nebudou muset hákovat! *6* *8* *7*
    • Tož sis ještě nevšimnul, že každý druhý pražák ti řekne "já su z Prahy" a včil mudruj...
      • Samá naplavenina z Moravy *2* *2* *2* *7*
        • Smrdíš hnijící prahou čičinko.
  • Kdo trestný čin neohlásí stává se spolupachatelem. Pane Topolánku
    • Já nic nevěděl, já jsem přece muzikant.
  • Každej, kdo byl a je u koryta, ví o různých aférách stran a rozkrádání státního majetku, ovšem jít na Policii, to se nikomu nechce. To by mohl o to korýtko přijít a ještě něco vyfasovat. Co nezkur-il komunista, dodělala ODS. Potom se nemůže nikdo divit, že ABL zjískávala informace, aby se tak dostala do vlády. Je to hnus humus.
    • Tuším, že jste nerozuměl tomu, co Topol říká, pražská mafie, která se motá kolem hradu je tak silná, že PČR je může jít jenom dívat na to, jak pražáci zametají s celou republikou. Vy tomu pořád nechcete rozumět, že tady není ODS, Gross, Bárta a ostatní jsou mimo ODS a přitom jsou právě na té straně, kterou vy zbožňujete.
      Pokud se s pražskou mafií něco nestane, a to se nestane, dokud budou mít na hradě svého člena, tak se nic neděje a budeme poslouchat kecy o tom, jak by nám pod rusáckou ochranou bylo dobře, protože Evropa ty svinstva, které se tady dějí vidí.
      Bohužel pražáci jsou takoví, že raději budou ochraňovat své mafiány a dělat, že nevidí zlodějny OpenCard, Tunnel VK a držet u huby celou republiku za pomocí PČR, BIS a justice.
  • Nic nového Babiš kamarád prezidenta jak jinak. Stačí si na ně posvítit a důchody budou jak v Německu
  • Kmotři považovali Topola za magora!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit