Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bojí se že se zveřejní i něco na něj třeba s Dalíkem
  • Asi jste můj koment trošku nepochopily.No stalo se.Tak to trošku objasním.
    Za prvé,z čeho bylo vybírat?pokud jsem ten hlas někomu chtěl dát,a volit,koho jsem si mohl vybrat? stranu přátel piva?jen proto abych teď mohl říct že já ty z vlády nechtěl?
    A za druhé,kdo z kohokoliv u voleb věděl jakej to nabere směr?
    (mezi náma,já taky naletěl na ty kecy VV,i když hlas jsem jim spíš dal díky dávným sympatiím k panu Johnovy ((kde ty časy jsou . . . )) a proto že jsem nechtěl aby to zas bylo jen o ODS a ČSSD.Ó jak jsem se mýlil)

    Takže výtka typu máte co jste chtěly je imho fakt trošku mimo.Nebo bylo lepší nevolit a nechat to být "ono to nějak dopadne"?? *16*
  • Tak to se pleteš existovalo, zeptej se pamětníků, pouze neexistovala evidence a šlo to lehce. Nakonec jeden můj známý dělal v telekomunikacích a vyprávěl jak sledují sami lidičky a jejich kontakty, je pravda, že je to aspoň 10 let, ale bylo mi z toho tehdy dost špatně na duši:(((
  • Ještě je co ukrást. Ještě chybí ukradnout důchodové fondy jako vloni v Maďárii. A kdo je ukradl? Sociálisti! *1* *1* *1* *6* *13*
  • Topol nedokázal uřídit ani svoji firmičku, kterou přivedl k pankrotu, tak jak by mohl uřídit stát? Tak čemu se kdo diví??? Teď by chtěl takovýto trotl radit???!!! *2* *2* *2* *2* *2* *1* *6*
  • Jenže pršelo, tak nikdo nepřišel. *6* *16*
  • A zase kecáš. Za komunistů odposlouchávání běžných občanů neexistovalo. A pokud jde o politické špičky a opozici, tak to odposlouchávají všude na světě - v USA nejvíc, a za všech režimů. Takže odposlouchávání je normální práce tajných služeb bez ohledu na režimy, či totality nebo demokracie. Ta není ničím jiným, mež totalitou mafiánů. Nebo snad u nás vládne nějaká vláda, myslím reálně ??? Jsou to jen loutky v rukách mafie....
  • Trotl jsi ty sám a gema olebmá pravdu !!! Ani jedna strana z koalice volby nevyhrála, jenom se po straně domluvili, že nedovolí vítězi voleb sestavit vládu, protože když se dají dohromady, tak to půjde a také to tak udělali. Takž vláda nevzešla z voleb, ale prostě se troje gauneři dohodli, že se chopí moci. Volební zákon má chybu. Měl by garantovat vítězné straně nejen poměrné mandáty parlamentu, ale i ve vládě. Pak by takováto zvěrstva nebyla možná. Vždyť s ejde na vládě domluvit v zákulisí a předem !!! A co jako je na tom demokratického ???
  • Topolánek by nejlépe udělal,kdyby veškerý majetek ,který nahrabal,vrátil státu.Pak se šel hlásit o místo kopáče uranu pro Temelín.Až tam po revoluci začnou lifrovart ostatní politické darebáky,tak by jim možná mohl dělat parťáka.
  • Rád bych věděl,co pan Topolánek považuje za demokracii.Jestli to tunelování nebo co?V tomto státě kdo pracuje,tak má akorát na živobytí,ale ti co nepracují se mají jak prasata v žitě.
  • omg ty si trotl,a koho teda podle tebe lidi měli ve volbách volit? a koho si volil ty?
  • Nechápu, že se švejci pořád rozčilujete, je to jen vaše chyba, že tam jsou a tím pádem jim nelze nic vytýkat. Je to banda parchantů, které jste tam volbami dosadili sami. To že zničí celý stát a lidi v něm je smutné jejich voličům to z celého srdce přeju
  • No,v případech důvodného podezření jsou odposlechy určitě pochopitelné.Ale odposlouchávat pořád?? no nevím,nepřijde mi to příliš košer.Zavání to totalitnímy technikami. . .
  • Ohrožená je tahle společnost ty hňupe. . .
    Voliče ztrácíte proto,že celá Vaše politika je plná lží a korupce.
  • Bla bla bla bla. Ať raději mluví zase sprostě, než takhle. To bude přirozenější a upřímnější.
  • Dnes je v Praze protivládní demonstrace, ale o tom se asi psát nesmí, že?
  • No, je dobře, že jsou odposlechy:-))nebýt jich, tak národ neví co za lumpové:-))jim káží z tribun vlády,parlamentu a odjinud:-)))Topolánkovi se ani nedivím, že by měl strach,že na něj dojde také?:-))))))))
  • Nedá se jinak , než naprosto souhlasit !
  • Pane Topolánku, přesvědčujete mě čím dál více o své neschopnosti a hlouposti. Chcete-li zastupovat demokracii, nemůžete zachraňovat kapitalismus. Budete-li chtít, mohu Vám definovat rozdíl mezi demokracií a kapitalismem. Pokud si to neumíte sám vyhledat!
    Pod vedením ODS a podobně smýšlejícím stranám, je bohužel ohrožena naše společnost, ne ODS a jím podobní zloději a podvodníci legalizující nelegální. Ti mají jen strach o své zlodějny. To že většina naší společnosti, není spokojena s politickým děním u nás, o něčem svědčí.
  • ODS je ohrožena tím,že její straníky brzo postihne zasloužená odměna za jejich podíl,na zbídačení této země.I Topolánek je jedním z těch,kdo by měl dostat zaslouženou odměnu.Dnes by se už se svým lhaním na politickém nebi nechytl.Na to už je tato země příliš rozkradená a příliš zadlužená.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit