Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pane Topolánku, vy už byste měl bejt dávno v hrobu !
    Vaše vláda byla jedna velká neřest ! Hanba !
    • ... vybublaná soda :))))
      • Slyším a cítím něco hroznýho, zavírám dveře.
  • vaše ideologie NÁS OBČANY NEZAJÍMAJÍ. MY CHCEME DEMOKRACII. Seberte si své ideologie korupce klausismu rabování a zlodějny a táhněte k čertu. Nikdo o vás nemá zájem. Nikdo vás nevolal. A kdo o vás má zájem, nic mu nebrání aby svůj soukromý majetek a svou osobní svobodu podpisem darovací smlouvy u právníka převedl na vaši sektu. Stejně jako nikdo nebrání příznivcům sekty svědkové jehovovi v témže postupu
    • Kdo tě pasoval za mluvčího občanů, hysterický šašku?
      • já mluvím za sebe a za SVOBODNÉ OBČANY. Jestli ty jsi nesvéprávný mentálně retardovaný jedinec, nikdo ti nebrání, jak jsem uvedl výše, darovat svůj majetek a svou svobodu té své zbožňované sektě od níž chceš aby o tobě a za tebe rozhodovala. Ale ostatní Svobodné Svéprávné lidi nech na pokoji.......
        • No ty moc svéprávnej nejsi.......... spíš takovej prachsprostej fanatik
          • v čem vidíš fanatismus? V tom že chci svůj život kontrolovat sám? Ty potřebuješ vodit za ručičku od cizích? Tak to je tvůj soukromý problém.....
  • Topolánku, takové sebemrskačství?!!!!! ODS je mrtvá strana,půjde do kytek a vy to víte. Nerozumím,proč se perete za Klause,který nehájí jen to,co jste vyzdvihl. Amnestie, to byla hrůza,za kterou si opovržení i od těch podržtašků z ODS, zasloužil. Vám se divím,podrážel vás,urážel,pomlouval, nesnášel.On nesnese nikoho,ale obzvlášť lidi,u kterých cítí,že by ho mohli ohrožovat v popularitě.To jste byl vy a šlechtic.Necpěte nám teda narcise.Svého vzora si představuju jinak.
    • Ty jsi hrůza, balíku.
      • ten prdící asi už vyprdl všechny myšlenky a na nic jiného se nezmůže, než na urážky (už se těším, čím obšťastní mě)
  • asi mu pan Klaus zamázl nějaký jeho podvůdek a tak jej teď blahořečí, jako všichni kterým cíleně pomohl. Já když udělám nějaký přestupek a řeknu, že jsem to takhle nemyslel, to jste nepochopili, to se pletete, tak mi stejně napaří pokutu, protože mi nevěří.
  • Pro naštvání občanů sem dají Topola na co šáhnul to z.ur.il !
  • Jak to, že Topol nesedí v base ?!
  • Topolánek alis Tupolánek, vojáček ze žižkárny ať se schová a raději nevylézá.
    • On byl v žižkárně?! No jo, no, to je jasné...
  • Stranická disciplína je holt stranická disciplína,že jo, soudruh.
  • Nebyl náhodou Topol předsedou ODS?
  • Povrchově vyprázdněný Topol-tak nějak se vyjádřil Klaus o Topolánkově myšlení za jeho vládnutí .A proč chválí Klause?To by chtělo vědět více lidí.Tento hromotluk,myslím tím Topolánka,pokazil co mohl.Dovedl pouze řvát na debatě o ničem.No a ten jeho smýšlený kapitalismus dovedl do slepého konce.Odvolávat se na Klause po jeho nekočírování je ubohost konce.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit