Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • milacekpublika

    Vidíte, a člověk se tady stresuje, že dělá přijímačky nanečisto cermat. Ale ne, tak je jasný, že bohatý tatínek zajistí kvalitnější vzdělání. Já vlastně nejsem ani zase tak moc naštvaný. Tak to dneska prostě funguje. A z pohledu roku 2023? Kde jsou ty časy, kdy jsme řešili nějaké synkovo vzdělávání. Dnes jsou v akci úplně jiní kabrňáci. :D 

  • je sympatické, že teď zahajují projekt Rising Stars, který je zaměřený na podporu demokracie ve světě.
    • no to je fakt super. Mají hodně různých akcí, konferencí. Jsou tam hodně aktivní, na Cevru.
  • tak jsem začla vyjednávat se zaměstnavatelem a vypadá to slibně - možná mi přispěje na studium při práci. Doufám, že to dopadne *3*
    • tak to držíme palce! A co to DOD? potkáme se snad toho 5.9.??
      • Ahojky, díky za ty palce *3* Já se tam chystám 5.9, protože to zítra nezvládnu. Zuzko, v kolik tam asi budeš, ráda bych tě tam potkala. Mám teď za úkol předložit šéfovi projekt svého studia - víc variant škol, obory, nad kterými uvažuji, náklady finanční i časové,.. Potom si nad to sedneme a projednáme to. Je super. Cevro mám jako jednu z variant.
        • no to DOD je v 16:00. Takže tam na tu 16tou budu. potkáme se! Moc se těším! Jinak, mne se líbí sociologie, ale nevím zda se z ní dá pokračovat na ty Obchodněprávní vztahy.
          • s tím ti určitě nejlíp poradí na těch DOD. Tak se tam někdě doufám potkáme kolem té 16. Mně se líbí právo v obchodních vztazích to je Bc obor a právě bych taky ráda pokračovala na ty Obchodněprávní vztahy. Je neuvěřitelné, že se tam člověk dostane k tam profi lidem jakým je např. Prof. Dušan Hendrych
            • Ano, to je fakt. Taky se mi líbí ty konference které uspořádají na mezinárodní úrovni.
    • tak to máš super, to mně asi nehrozí, ale nemám si na co stěžovat :-) a už jsi rozhodnutá pro konkrétní školu? s tím se asi líp vyjednává, ne? :-)
  • hm tak to je hezké....ale dobrá škola se dá vystudovat i bez pomoci rodičů, čili, každý má příležitost. Já se také chystám na placenou školu a budu si vydělávat sama. Cevro Institut je taky dobrá škola a naní tak drahá a nabízí hodně dobré obory. Obchodněprávní vztahy se jinde vystudovat ani nedají.
    • Ahoj Zuzano, doufám, že tady ještě zajdeš - potřebovala bych poradit s Cevrem. Máš s ním osobní zkušenost? Koukám po soukromích VŠ a hodilo by se mi pár info.
      • Já se zkusím zeptat tý kámošky, ta už určitě bude mít nějaké informace pozjišťované.
        • no tak jestli se něco dozvíš, tak to sem určitě hoď. dík
          • Ahoj Zuzko,
            tak kámoška se taky chystá na ten den otevřených dveří a až podle toho se rozhodne. Jinak studenti mají svůj profil na facebooku, tak tam se taky dá poptat.
            • ano, to je super nápad. Dneska jsou už moderní školy i na Facebooku, to je super. Tahle škola jde fakt s dobou.
      • teď jsem tady někde psala že osobní ne. Přečti si tady http://diskuse.tiscali.cz/zpravy/clanek/experti-krouti-hlavami-stat-dava-vic-na-vzdelani-skolaka-nez-na-vysokoskolaky-123158/?page=1&itemId=912448#item-912448
      • Ahoj holky, koukám, že jste narazily na Cevro, teď ke konci srpna mají myslím den otevřených dveří. Říkala mi to kámoška, která se tam chystá
        • jo to DOD je 22.8, ale také 5.9. Já tam jdu!
  • měl by viset *16*
  • Vážení, zkusme jim konečně za 3 roky zatnout tipec a nevolit modrý ptáky s oranžovejma šálama, aby se v naší republičce rozdělené začalo zase dařit slušnosti a pracovitosti.
  • Smradi těchto jelit,to je opravdu základ budoucí genobanky. Vypadá to tak,že zůstanou tím,čím je
    jejich fotři udělali,sebepretižnější školy asi nepomůžou.
  • No a vy co tady píšete ty laciné nezdvořilosti, zřejmě nemáte žádné vzdělání - z vašeho "inteligenčně pokulhávajícího" projevu je patrný nějaký mindrák... Neurážejte plošně ani anonymně ! *12*
    • "Inteligenčně pokulhávající" bude asi váš úsudek, leda byste byl zcela slepý a hluchý a neviděl (nebo nechtěl vidět) co se tu děje. Nebo že byste patřil k nim?
  • Tohle všechno platíme MY!, nás o to totiž jeho fotr zloděj a hulvát okradl. Proč se nikdo neptá, kde na to při svém premiérském platu vzal a bere? Kdybychom všem jako on sebrali co nakradli, nemuseli bychom dělat žádné reformy a do důchodu bychom chodili v 50. Není k tomu ale vůle, všichni jsou tam stejní gauneři a jen by zloděj volal "chyťte zloděje"!!!Na zblití!!!
  • Synáček nadaný po tatínkovi, předvádí, co odkoukal. Teprve až ho vezme Berlusconi do učení, projeví se celý talent.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit