Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je sympatické, že teď zahajují projekt Rising Stars, který je zaměřený na podporu demokracie ve světě.
    • no to je fakt super. Mají hodně různých akcí, konferencí. Jsou tam hodně aktivní, na Cevru.
  • tak jsem začla vyjednávat se zaměstnavatelem a vypadá to slibně - možná mi přispěje na studium při práci. Doufám, že to dopadne *3*
    • tak to držíme palce! A co to DOD? potkáme se snad toho 5.9.??
      • Ahojky, díky za ty palce *3* Já se tam chystám 5.9, protože to zítra nezvládnu. Zuzko, v kolik tam asi budeš, ráda bych tě tam potkala. Mám teď za úkol předložit šéfovi projekt svého studia - víc variant škol, obory, nad kterými uvažuji, náklady finanční i časové,.. Potom si nad to sedneme a projednáme to. Je super. Cevro mám jako jednu z variant.
        • no to DOD je v 16:00. Takže tam na tu 16tou budu. potkáme se! Moc se těším! Jinak, mne se líbí sociologie, ale nevím zda se z ní dá pokračovat na ty Obchodněprávní vztahy.
          • s tím ti určitě nejlíp poradí na těch DOD. Tak se tam někdě doufám potkáme kolem té 16. Mně se líbí právo v obchodních vztazích to je Bc obor a právě bych taky ráda pokračovala na ty Obchodněprávní vztahy. Je neuvěřitelné, že se tam člověk dostane k tam profi lidem jakým je např. Prof. Dušan Hendrych
            • Ano, to je fakt. Taky se mi líbí ty konference které uspořádají na mezinárodní úrovni.
    • tak to máš super, to mně asi nehrozí, ale nemám si na co stěžovat :-) a už jsi rozhodnutá pro konkrétní školu? s tím se asi líp vyjednává, ne? :-)
  • hm tak to je hezké....ale dobrá škola se dá vystudovat i bez pomoci rodičů, čili, každý má příležitost. Já se také chystám na placenou školu a budu si vydělávat sama. Cevro Institut je taky dobrá škola a naní tak drahá a nabízí hodně dobré obory. Obchodněprávní vztahy se jinde vystudovat ani nedají.
    • Ahoj Zuzano, doufám, že tady ještě zajdeš - potřebovala bych poradit s Cevrem. Máš s ním osobní zkušenost? Koukám po soukromích VŠ a hodilo by se mi pár info.
      • Já se zkusím zeptat tý kámošky, ta už určitě bude mít nějaké informace pozjišťované.
        • no tak jestli se něco dozvíš, tak to sem určitě hoď. dík
          • Ahoj Zuzko,
            tak kámoška se taky chystá na ten den otevřených dveří a až podle toho se rozhodne. Jinak studenti mají svůj profil na facebooku, tak tam se taky dá poptat.
            • ano, to je super nápad. Dneska jsou už moderní školy i na Facebooku, to je super. Tahle škola jde fakt s dobou.
      • teď jsem tady někde psala že osobní ne. Přečti si tady http://diskuse.tiscali.cz/zpravy/clanek/experti-krouti-hlavami-stat-dava-vic-na-vzdelani-skolaka-nez-na-vysokoskolaky-123158/?page=1&itemId=912448#item-912448
      • Ahoj holky, koukám, že jste narazily na Cevro, teď ke konci srpna mají myslím den otevřených dveří. Říkala mi to kámoška, která se tam chystá
        • jo to DOD je 22.8, ale také 5.9. Já tam jdu!
  • měl by viset *16*
  • Vážení, zkusme jim konečně za 3 roky zatnout tipec a nevolit modrý ptáky s oranžovejma šálama, aby se v naší republičce rozdělené začalo zase dařit slušnosti a pracovitosti.
  • Smradi těchto jelit,to je opravdu základ budoucí genobanky. Vypadá to tak,že zůstanou tím,čím je
    jejich fotři udělali,sebepretižnější školy asi nepomůžou.
  • No a vy co tady píšete ty laciné nezdvořilosti, zřejmě nemáte žádné vzdělání - z vašeho "inteligenčně pokulhávajícího" projevu je patrný nějaký mindrák... Neurážejte plošně ani anonymně ! *12*
    • "Inteligenčně pokulhávající" bude asi váš úsudek, leda byste byl zcela slepý a hluchý a neviděl (nebo nechtěl vidět) co se tu děje. Nebo že byste patřil k nim?
  • Tohle všechno platíme MY!, nás o to totiž jeho fotr zloděj a hulvát okradl. Proč se nikdo neptá, kde na to při svém premiérském platu vzal a bere? Kdybychom všem jako on sebrali co nakradli, nemuseli bychom dělat žádné reformy a do důchodu bychom chodili v 50. Není k tomu ale vůle, všichni jsou tam stejní gauneři a jen by zloděj volal "chyťte zloděje"!!!Na zblití!!!
  • Synáček nadaný po tatínkovi, předvádí, co odkoukal. Teprve až ho vezme Berlusconi do učení, projeví se celý talent.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit