Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to se dá pochopit *3*
  • Makej Sajmon!
    - 30 cent!
  • když koukám na ty snědé kluky má chuť se pomilovat s mladým somálcem *14*
  • ha ha
  • OK puso *14*
  • sorry kámo, zase jsem se spletl *3*
  • Hrdino Putine, četl jsem studie, že Afrika by nejen bohatě uživila všechny své obyvatele, ale ještě by mohli vydělávat na vývozu zemědělských plodin. Ona Afrika není jen poušť a deštné pralesy. Bílí farmáři např. v JAR dokázali vypěstovat tolik plodin, že JAR byla jednou z nejbohatších zemí v Africe. Ovšem do doby, než domorodci farmáře z jejich farem vyhnali (to v lepším případě, v tom horším je zmasakrovali) a to, co fungovalo, zničili. Pravda, západ a Evropa zvlášť si je nekriticky hýčká a ve jménu jakéhosi sebemrkačství dotuje bezednou africkou díru stamiliardami dolarů a euro. Afričané se tak naučili jen čekat na to, co jim hloupý bílý muž přiveze a co jim vybuduje.
  • Najsi si svůj nick, smrade. *3*
  • EUSA do Sýrie, Libye, Iráku a Afghánistánu nikdo nezval! Sklízíte pouze plody své chamtivosti. *3*
  • Jasně, v Africe nikdo nepracuje, nic se tam nepěstuje... Zkus něco vypěstovat třeba na poušti, nebo v deštném pralese, které zabírají dvě třetiny afrického území. Pracovně můžeš třeba zdarma přehazovat písek, nebo kácet stromy. Když už pracuješ, tak ti Evropan zaplatí otrockou mzdu. O Africe nevíš vůbec nic, chytrolíne... *3*
  • On vás smích přejde, putinoidi, až schůze vaší KSČ-m budou probíhat v mešitě a místo spisů Marxe, Uljanova a starého Grebeníčka budete muset recitovat Korán. A žádná vodka! Putilín už nechal v Mockbě postavit mešitu a slavnostně i otevřel.
    Komunismus - nacismus - putinismus - islamismus... vsjo rovno. *1* *15*
  • Nedávno tady byl článek o kastraci...
  • bingo brácho *1*
  • to čumíte Havloidi jak jsem s váma zatočil, až se spojíme s Ruskem dostaneme Evropu na kolena *15*
  • Ještě ses neprobral z opičky, Simone?
  • To není jen otázka Jižního Súdánu, ale téměř všech afrických států. A nelze to donekonečna svádět na kolonizaci. Mají již 50 let samostatnost, ale holt si s ní neví rady a makat se jim taky moc nechce, lepší je vzít si kalašnikov a válčit. Vina západu je ovšem v tom, že jim tam na jedné straně vozí zbraně, aby se mohli vzájemně vraždit a na druhé straně jim tam hrne nesmyslně potraviny, aby je nic nenutilo si taky něco vypěstovat nebo vyrobit. A hloupá EU je navíc zve všechny do Evropy, aby nám sem zatáhli své zvyky a násilí, které je pro ně denním chlebem. Tohle může vyústit jen v další světovou a poslední válku.
  • nastává když se takový sympatický ksicht jako ten na obrázku dorve do EU.Co tady s tím? Do práce je to už od pohledu nepoužitelné..Nenapadá mně žádná varianta jeho nechráněné existence tady.I ve výchovném zařízení je třeba tohle hlídat protože agresivita mu čouhá z očí.Jenže i to hlídání stojí peníze.Velké peníze.Ekonomicky i společensky nejschůdnější varianta se jmenuje odhánění nebo propichování gumových člunů.To na obrázku si uvědomí některé životní priority možná i přehodnotí svůj dosavadní život a stane se z něj jiný člověk.Rozhodně se to neutopí.
  • ... tradiční problémek napsat víc než tři primitivní slova bez chyby, holt úděl lůzy :)))
  • odhalil jsi mně.Akorát ty sprostá páchnoucí lůza nemá nárok mít vlastní názor.Mazej do práce.Mašina už ti běží.Dolej chladicí kapalinu a vem práci do svých ušmudlaných nemytých zaprasených rukou.
  • ... tvé salvy smíchu jsou projevem ubohé zbabělosti zdegenerovaného tupce :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit