Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Transparency International - placená z fondů Nizozemské ambasády?

     Doufám, že o těchto aktivitách je informováno i Jeho Veličenstvo, pan VILÉM ALEXANDER NIZOZEMSKÝ, král této krásné země...

  • Já nevím, nechci vypadat jako zapšklý škarohlíd, ale skoro bych řekl, že každý okres v ČR má jednoho, dva Mynáře.

    Tedy ne, že by hopsali právě kolem prezidenta, ale v ostatním se neliší. Místo rukou hrábě a hrabat. 😛

  • "Bude z toho mračna déšť?"

    Nebude, je sucho a nezaprší a nezaprší.

    "Vrána vráně oči nevyklove."

    • Vážený Občane, obávám se, že nejprve bude třeba prokázat, potom odsoudit.....

      A v tomhle umí pan Mynář chodit. Nejen on, ale i např. MUDr. Rath.

      Naše justice je hanbou pojmu spravedlnost. 

      • Ale příteli, já nikoho nesoudím, jenom mě napadla ta přísloví.😍

        Jinak ale souhlasím s Vaším názorem. 🙂

  • TI se zřejmě chce mermomocí dokonale znevěrohodnit. Oč je Mlynář horší než ti, kteří jej pomlouvají a vezou se na módní vlně udávání prostřednictvím trestních oznámení ? Právě týpci z TI dělají z praxe permanentního podávání trestních oznámení frašku a u lidí vyvolávají pocity ztráty posledních zbytků důvěry ve spravedlnost. Obávám se, že právě předáci TI mají másla na hlavě dost. Trestní oznámení by nemělo být zneužíváno k budování pochybné image.
  • ObcanHaveI

    Krásně brečíte chrchloidi

  • Už aby nastoupila benešová burešová a zaklekla na všechny, co podávají trestní oznámení. Vždyť nám z těch našich vládních činitelů nezbude nikdo :-(

  • Ale, ale, soudruh Mynář také staví čapí hnízdo? Pro sebe nebo pro zeMANa? 😯

    • KIMCID

      Tvoje zbytečná starost

      • Tak se dívám na ten portrét a říkám si: to má být kůň? Nebo pes? Nebo babička se šátkem na hlavě? A pak vidím, že je to přece KIMCID. 😛

        • KIMCID

          Ano jsi klasicky primitiv.Čemu nerozumš dávaš jmeno.Douč se a budeš vědět;)

          • Když nevím, tak se zeptám. A slušné je odpovědět. 😉

            • KIMCID

              Neptáš jen hloupě označuješ.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit