Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Politici toho napovídají! Jsou za to luxusně honorováni, tak musí vždy něco zalhat.
    Pokud ovšem u toho setkání neasistovali, tak mají how-know co hodnotit.
    A to Raz-Putina zrovinka nemusím.
  • Tak "mejnstrímově" řečeno - je to asi něco mezi tím ... *3*
    • Ááá, aktivně zde hlasují nějací "zemanovci". Nějaký vlastní názor, myšlenka, inteligentní glosa - nic, opravdu nic, vážení ? Chápu. Tak možná někdy příště ... *2*
      • Bobínku nějaký tvůj vlastní názor, myšlenka, inteligentní glosa - nic, opravdu nic, jen Bobínek duní.
        • Už jsem ti ty "mysliteli", dneska v jiné diskusi jasně napsal, ať se po mně neopičíš a neopisuješ. Je vidět, že jsi "intelektuální "ubožák, který má zjevně problém i s Alzheimerem. Ono skleróza nebolí, viď, dutohlave ? Nemusíš ani blbostí dunět ... *3*
  • Miloš Zeman řekl že na národní třídě žádný krvavý zákrok neproběhl!

    Co mu vzkazují pamětníci? - Na národní třídě vůbec nebyl.

    Po brutálním zásahu komunistické policie bylo zraněno mnoho lidí.
    Lékařská kominse uvedla že 520!!! lidí má trvalé zdravotní následky.

    Petr Placák historik a spisovatel debatu uzavřel: Zeman nestojí ani za komentář.
    A jeho ožralécké bláboly už teprve ne.
    • A že se oháníte pamětníky!? To jste vyčetl/a kde? Mezi těmi 520 je i "student" Růžička a major Houbal , ne?
      Mnozí lidé mají trvalé zdravotní následky z řádění koministů převlečených za demokraty, továrníky, bankéře, takypodnikatele...
    • Krvavej zakrok je v jinych zemich bran zakrok kde jsou mrtvi lide. Jak se ukazalo pan student byl zivej :-)))

      Ja t dam brutaln zatah, heled stav se - pres levou pulku zad te vemu tm komunstckym pendrekem a pres pravou te vemu modern demokratickou tonfou s ocelovym jadrem :-D

      ANo mate z tveho pohledu s panem zemanem jedno spolecne - nestojite za komentar :-P

      Nech si vycakat dutiny, zase ti chybej vitaminy a mineraly ...
  • nicolles
    Trapas i ostuda; jak jinak!
  • Zeman kope za Rusko stejně jako Klaus. Není divu.
    LUKOIL sponzoruje Zemanovce i vydání knihy Vaška Klause v Rusku.

    Zeman kope za zrušení sankcí které přitom fungují a Rusko za krádež Krymu draze
    platí. Samo přiznává ztráty v řádech stovek miliard dolarů.

    Zeman popírá Ruské vojáky na Ukrajině ač Ruští vojáci protestují že je velitelé
    násilně verbují pro tajnou válku na Ukrajině.
    • Tak simone zase zvanis mimo tema a zase sem cpes ty svoje no jak to rici myslenkove nepochody.

      Bylo by dobre kdyby te admin konecne kilnul a nebo nekdo jinej.

      Ty kopes za danove uniky a za rozkradani statu, nezajima te odkud ty tvy amanti berou penize, takze se da rici ze peres spinavy prachy jeste k tomu tou nejhorsi moznou metodou pres svou pipinu a poucujes jiny lidi? Bez se udat at je od tebe pokoj
      • Jsem holka. Pokud ti to vadí tak jsi prostě na kluky. *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*

        SIMONA
        • Tak do Hradce se "holce" Simoně nechce, tak jak můžeme zhodnotit quality a neqality?
          • Se nedv na tobe kdyby se vystrdalo 30 muzskejch za vecer, taky by te bolela rit :-D
            • Jsem holka. Nabídla jsem vám schůzku.

              Když nechcete fajn. Ale potom nemáte právo pomlouvat.

              Simona
          • O prázdninách jsem volná. Pokud máš ložinici a umíš to ráda přijedu.

            co kdybych si před tebou klekla a předvedla ti jaká jsem kuřačka.
            A pak co třeba na koníčka.
            • Jaroušku - ubožáčku nepomlouvej.

              Nabídla jsem osobní setkání. Když nechcete fajn. Pak ale nepomlouvejte.

              Simona
            • Tady mi něco neštimmuje! Před týdnem bylo napsáno, že do Hradce nepřijede a nyní, že jo.
              Asi jsou tady dva Simoni. Anebo levá ruka neví, co píše pravá!
            • Jsem holka tiradorku. nezáviď ju. *3*
            • Ale no tak, pánové, nechte si své osobní aktivity do privátní korespondence. *14*
            • Fajn hello. V červenci ráda přijedu.

              Peníze? Jsem majetná. Stačí postel. a politika do ložnice nepatří.

              Simona
            • simonek
            • Prpomen se napisu ti kam mas dorazit a i pokoj sezenu .:-) ALe platit ti nc nebudu abys nemohla pomlouvat zemana. Protoze pak by se ukazalo ze ty bez penez se kvuli tobe taky musej odsunout jinam :-P
            • Chceš nebo ne? V červenci bych přijela do Hradce.

              Pokud nechceš tak alespoň nepomlouvej.
            • No jasne o prazdninach bude 12 akci a do postele se dostanens nejdriv ve 4 rano a pochybuju ze ve stavu ze budes jeste hulit a pixchat ... Lehnes a usnes jak malej chlapecek ...
        • Jsem na zeny ale bisexualni hermafrodouse fakt nemusim - Horni herspicka hospoda ......
          • Jsem holka. S tím pomlouváním už jsi jenom nudný jako stará ohraná deska.
            • Jaky fajn? Proste prjed ale pocitej s tim ze s tema lidma tam chc bejt celej vecer :-) Takze zacni trenovat :-) Zde spoupis tancu :-)

              Samba, Chacha, Rumba, Jive, Passo double, Walz, Valcik, Quickstep, Slowfox, Blues, Polka, Salsa, Bachata, Kizomba, Merengue, Zouk

              Tak si makni jsou to tanecni vecery :-P A neboj poltika na parket nepatri a zacina se v 18:00 konci tak ve 4:00

              Budu se tesit
            • Simone
            • Simona
            • Ochutnej vlastni medcinku simone :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit