Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Český soud potvrdil že Miloš Zeman v předvolební kampani lhal a pomlouval
    svého protivníka. Stejně tak i ex agent StB právník Zavadil který se angažoval
    na Zemanově straně,

    Přesto soud rozhodl že volby jsou platné. Dost podivné rozhodnutí.
    Pokud lhaním poškodíte protivníka uberete mu kladné body u veřejnosti.
    Takže volba se měla opakovat s konstatováním že Zeman je lhář.
    • Karlovo hnidopiši se mohou uprskat, že jejich rival, prezident Zeman, si v Moskvě počínal výtečně. Pomluvy a urážky primitivního rázu však na věci nic nezmění. Máme vynikajícího prezidenta, kterého nám mohou mnozí jen a jen závidět. Češi zvolili dobře! *1*
  • Kníže by chtěl dokonce, aby přivezl Zeman nějaké penízky.To by se hodilo, zase by bylo co rozkrádat . Ať ten vřed naší republiky už zmizí, nejde to poslouchat ani se dívat.
    • Zeman tam šel vydyndat peníze pro své kámoše z Lukoilu, ti tam mají pohledávky, ne ČR, ruka ruku myje.
  • Je to prťka ten Puťka, I když se k němu Zeman (blahosklonně´sklání, přesto je to prťavec. *1*
    • Jo jo nejlepsi je kdyz posuzujeme druhe podle vlastni zkusenosti :-) To je potom zcela idealni stav :-)
  • Zeman kope za Rusko stejně jako Klaus. Není divu.
    LUKOIL sponzoruje Zemanovce i vydání knihy Vaška Klause v Rusku.

    Zeman kope za zrušení sankcí které přitom fungují a Rusko za krádež Krymu draze
    platí. Samo přiznává ztráty v řádech stovek miliard dolarů.

    Zeman popírá Ruské vojáky na Ukrajině ač Ruští vojáci protestují že je velitelé
    násilně verbují pro tajnou válku na Ukrajině.
    • Tak simone zase zvanis mimo tema a zase sem cpes ty svoje no jak to rici myslenkove nepochody.

      Bylo by dobre kdyby te admin konecne kilnul a nebo nekdo jinej.

      Ty kopes za danove uniky a za rozkradani statu, nezajima te odkud ty tvy amanti berou penize, takze se da rici ze peres spinavy prachy jeste k tomu tou nejhorsi moznou metodou pres svou pipinu a poucujes jiny lidi? Bez se udat at je od tebe pokoj
      • Jsem holka. Pokud ti to vadí tak jsi prostě na kluky. *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*

        SIMONA
        • Tak do Hradce se "holce" Simoně nechce, tak jak můžeme zhodnotit quality a neqality?
          • Se nedv na tobe kdyby se vystrdalo 30 muzskejch za vecer, taky by te bolela rit :-D
            • Jsem holka. Nabídla jsem vám schůzku.

              Když nechcete fajn. Ale potom nemáte právo pomlouvat.

              Simona
          • O prázdninách jsem volná. Pokud máš ložinici a umíš to ráda přijedu.

            co kdybych si před tebou klekla a předvedla ti jaká jsem kuřačka.
            A pak co třeba na koníčka.
            • Jaroušku - ubožáčku nepomlouvej.

              Nabídla jsem osobní setkání. Když nechcete fajn. Pak ale nepomlouvejte.

              Simona
            • Tady mi něco neštimmuje! Před týdnem bylo napsáno, že do Hradce nepřijede a nyní, že jo.
              Asi jsou tady dva Simoni. Anebo levá ruka neví, co píše pravá!
            • Jsem holka tiradorku. nezáviď ju. *3*
            • Ale no tak, pánové, nechte si své osobní aktivity do privátní korespondence. *14*
            • Fajn hello. V červenci ráda přijedu.

              Peníze? Jsem majetná. Stačí postel. a politika do ložnice nepatří.

              Simona
            • simonek
            • Prpomen se napisu ti kam mas dorazit a i pokoj sezenu .:-) ALe platit ti nc nebudu abys nemohla pomlouvat zemana. Protoze pak by se ukazalo ze ty bez penez se kvuli tobe taky musej odsunout jinam :-P
            • Chceš nebo ne? V červenci bych přijela do Hradce.

              Pokud nechceš tak alespoň nepomlouvej.
            • No jasne o prazdninach bude 12 akci a do postele se dostanens nejdriv ve 4 rano a pochybuju ze ve stavu ze budes jeste hulit a pixchat ... Lehnes a usnes jak malej chlapecek ...
        • Jsem na zeny ale bisexualni hermafrodouse fakt nemusim - Horni herspicka hospoda ......
          • Jsem holka. S tím pomlouváním už jsi jenom nudný jako stará ohraná deska.
            • Jaky fajn? Proste prjed ale pocitej s tim ze s tema lidma tam chc bejt celej vecer :-) Takze zacni trenovat :-) Zde spoupis tancu :-)

              Samba, Chacha, Rumba, Jive, Passo double, Walz, Valcik, Quickstep, Slowfox, Blues, Polka, Salsa, Bachata, Kizomba, Merengue, Zouk

              Tak si makni jsou to tanecni vecery :-P A neboj poltika na parket nepatri a zacina se v 18:00 konci tak ve 4:00

              Budu se tesit
            • Simone
            • Simona
            • Ochutnej vlastni medcinku simone :-)
  • nicolles
    Trapas i ostuda; jak jinak!
  • Zapnula jsem počítač. Včerejší párty byla úžasná. *14*

    Pro zdejšího Rudého paranoika. Než začneš pomlouvat tak si zjisti IP adresu.
    Kdo to udělá snadno zjistí že jsi lhář!

    Nicky Kak Klas ani anonym jsem nikdy neměla.
    • Kde se ta párty konala Simone? Na velvyslanectví jistého státu, kde jste si vyzvedli svůj jidášský grošík za denodenní trollování na diskusích a přijali jste nové rozkazy? Napiš nám o tom něco, veřejnost se ráda dozví, jak to chodí.
      • Bohouši ty jsi největší proruský ubožák na debatě.
        Neumíš napsat jediný příspěvěk bez osobního napadení.

        Simon je český hokejista.

        Já jsem holka takže Simona.

        Doplň si vzdělání a pak se vrať na debatu neználku. *15* *15* *15* *15* *15* *15*
    • Diskutovat s tebou je ztráta času. Zapomněl jsi dodat, že jsi holka. Zjistit si IP adresu může jen admin.

      Tvé osobní nabídky sexuálních služeb zde jsou nepřípustné v duchu etického kodexu a přesto se zde neustále objevují.
      Lhát je tvoje "profese". Jako včera v tom, že jsi byl zablokován a přitom jsi tady každý den.
      Tvá neochota odpovídat na slušné dotazy je typická, jako projev "profi deformace" svého počínání, kdy na toto nemáš čas a "zadání".

      25 letá normální, slušná holka se takto rozhodně nechová.


      *8*
      • Jsem holka. Tak si to oslovování v mužském rodě strč za rudé trenky.

        Proruská strana zde ostatní napadá pomlouvá a používá sprostá slova.
        To ti ovšem nevadí pokrytče.

        Byla jsem zablokovaná tak tu trapně nelži.
        • No proto, to, že jsi holka tady chybělo. A tím se dokonce i chlubíš?

          Jaká proruská strana? Kdo to je? Otázka, tak pozor, jistě zase neodpovíš.... *14*

          A kdy jsi byla zablokována? Pozor-zase dotaz! *14*
          • Když jsem se vrátila ze španělska byla jsem týden zablokovaná.
            Za sprosté slovo které zde proruská strana běžně používá.
            • Jsem holka takže ne zablokovaný ale zablokovaná. Uč se uč se uč se. *15* *15*
            • Ty si zablokovaný tak nějak trvale.

              Pan prezident by z tebe neměl žádnou radost. Snaží se i za tebe, aby ses měl dobře. Děláš Simčo národu jenom ostudu. *16*
  • Nic horšího, než Zeman, se nám nemohlo stát!
    • Ano, to je fakt rána pro celý volební ansábl a sympatizanty Karla Schwarzenberga. No a? Vždyť šlo o přímou volbu! Mohli jste být vítězové vy, ale bylo vás méně, než příznivců Miloše Zemana. To je fakt. Takto to v politické soutěži chodí. A jen nedemokratičtí looseři s tím mají problém. *14*
  • "Vnímám to jako ostudu, která nás vyřazuje ze společnosti demokratických zemí. Pochvala od Putina rovná se trapas mezi slušnými politiky."

    To je přesné a lapidární vyjádření skutečnosti. "Bývalý" komunista a konfident StB placený ruským Lukoilem zase ukázal, že je schopen vlastizrady. A navíc ten jeho vlastizrádný doprovod...
    • Oslav a vojenské přehlídky v Moskvě se přímo zúčastnil generální tajemník OSN, také on je pro Vás vlastizrádce?
  • Zeman je soudem uvědčený lhář, ožralec a dělá ostudu všude kam přijde.

    To je všeobecně známý fakt. Veřejně popřál smrt vlastním spoluobčanům
    z řad abstinentů a urazil handicapované spoluobčany.
    Motal se opilý jak dělo u národní kulturní památky.

    ČR v současné době nemá prezidenta. Pouze se čeká nato až se tato parodie na prezidenta
    po příštích prohraných volbách vrátí zpět do hospody na Vysočině.
    • Dehonestace hlavy státu a plno lží a pomluv. A už bych ti dal ban.

      *16*
  • Zase jsem soudruhy položila na lopatky. Tedy obrazně abych se nedostala do řečí.
    Zemanovce poznáte snadno. jsou to nevzdělaní jednodušší lidí kteří uznávají
    jediného Boha - Levný salám. *15* *15*

    Práce volá pánové. Včera jsem měla Americký Hamburger. *14*
    Pak jsem házela drobky holubům i bezdomovcům. *15* *15* *15* *15*

    oblékla jsem si bílé kalhotky a jsem připravena na hru - otevřela jeskyňku a on do ní vnikl.
    Mějte se méééé méé. Nerozumíte kucíí? Váš problém. Naučte se holčičí řeč. *15*
    Slečna Simonka pa *3* *14*
    • Směšné.
    • pokud ty, se svým pravopisem i rozhledem patříš k intelektuální špičce, která miluje Karlíka a nenávidí Rusko.. no to tedy děkuji, nechci *11* *11*
    • Tato "Simča" je tlustej hamburgery nacpanej chlap v bílém propoceném "tílku".

      Neni to urážka. Jen reakce na jeho/jí komenty. Povrchnost a jednoduchost samou!!

      Přehnaný důraz na sexualitu:-( pak následné opovržení bezdomovcem...co dodat "GO WEST!!!"
    • Mééééé dělá koza. *14*
    • Podivej se Simonku, nejen tvé příspěvky z černé kroniky mne nezajímají. Je docela nevkus tady nabízet své sexuální služby. Od 25 letého dámy. Inzeruj si na příslušných gay webech, tam to bude snad i vítané, tady ale nee. *16*
      • Trolové a zoufalci jsou všude.
        Morálka je fuč, taková individua je třeba ignorovat ...
        • Jenže, to bys na tomto webu pomalu diskutoval sám se sebou.
        • Speciálně tady se troldové rojí. Takový Simon vydá i za dvacet. *14*
          • Jsem holka. Pokud ti to vadí tak jsi prostě na chlapečky no.

            Simona
            • Mně třeba vadí, že si z diskuzního fora děláš osobní privát.
              Běž se nabízet jinam. Nebo tváří v tvář tě nikdo nechce ? :D
              A na chlapečky nejsem. Každý, kdo nemá rád sexuální nabídky v novinách není nutně homosexuál :P
          • Zajímalo by mě, kdo mi dal tolik mínusů.
            To, co jsem napsat se snad ani nedá brát negativně.
            Někdo si tu honí ego :D
            • No to jo, já tě varoval. A Simon, ten chlívák si honí i ... *14* triko!
      • Jsem pěkná mladá holka. Jen bezmocně závidíš a pomlouváš.
        Užíráš se samotou dědečku. *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
        Nezoufej. Máš pořád věrnou družku - ruku a pánské časopisy. *15* *15* *15* *15*

        jdu na párty. Najdi si ve slovníku co to slovo znamená socko.

        Měj se brouku.

        Slečna Simonka *14*
        • Jasně, párty, jinak ti už skončila směna u monitoru a pomažeš do Lídlu na nějaký to okoralý pečivo a polívku z pytlíku. Dobou chuť, Simone a jez pomalu. *14*
          • Ubožáku!


            Taxík je tu za pět minut. Ty tu drbej až do rána ju.
            pro osamělé zoufalce jako jsi ty je přeci tato debata otevřená nonstop. *15* *15* *15*

            Majetná slečna Simonka
            • Hm a proto trávíš u monitoru každej den od rána do večera? Tak to jo, to má logiku. *14*
        • Bez prat spinavy penize bez a nezapomen vydelek zdanit ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit