Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pohřeb je sám o sobě lidská fraška. Farář o každém řekne: byl to dobrý člověk.
    Tato věta padla i na nedávném pohřbu kmotra ČSSD Housky.
    Ne nadarmo se říká svět ( LID) chce být klamán!
  • stydim se za nasi vladu "odborniku" a chlastu Zemana
  • kocourAmadeus
    Korektore, už zase prudíš?
  • Je něco jiného se takto vyjadřovat doma u piva, úplně jinak to však vyzní v Poslanecké sněmovně. Jako politik si musí na veřejnosti dávat pozor na svůj jazyk, to je nepsané pravidlo, ale má to už za pár... nebo ne?!
  • ... ty píšeš na pátou třídu základky také docela sympaticky :)))
  • ... skoro jako ty, degene :)))
  • ... tys už někdy něco viděl?
  • ... tys byl a jsi ukraden ne jenom Mandelovi, trotlíku :)))
  • V podstatě na tom nevidím nic zajímavého. Takhle mluví všichni kluci (i značné procento holek) od deseti do sta let. Spíše mi vadí přiblblí žurnalisti, kteří hledají senzace za každou cenu a nadělají víc škody než užitku.
  • Domnívám se, že sněmovna by měla uzákonit oslovení vole + příjmení poslance na půdě parlamentu. Stejně tam nikdo jiný není.
  • kocourAmadeus
    Konečně alespoň upřímná slova. Mně jsou docela sympatická až na toho Picka. Možná ale, že to chce zaplatit ze svého. Mně je ten Mandela taky ukradený.
  • Až si to Zeman poslechne , pokýve hlavou, pohled upře někam do nekonečna , potom bude 5 minut mlčet a pak řekne neohebným jazykem ." Vždy jsem tvrdil , že novináři jsou žumpa a tento poslední případ naprosto neprofesionálního přístupu můj názor jenom potvrzuje a to je asi tak vše co k tomu mohu prohlásit " Poté se odpotácí .
  • No když opominu ten hnůj co pánům leze z tlam, tak bych měl jeden nápad jak nejet a ušetřit.
    Vždyť tam máme Radovana. Bezesporu také jednohoz nejznámějších Čechů. On by to jistě pro republiku udělal.
  • V JAR nyní zavládla jistě panika z příjezdu dalších českých občanů, jelikož p. Krejčíř je proti těmto dobytkům z parlamentu amatér!!!
  • Dobrá ukázka politiků a jejich "morální čistoty". Jsem zvědav, že když si Zeman vyslechne tento rozhovor, zda naschvál na pohřeb nepošle právě Rusnoka. Ale zřejmě Rusnok zná "Miloše", který na takové akce je přímo nabroušený zvědavostí. Potkat velkou většinu světových politiků, kteří účast na pohřbu nemají za otravnou akci, bude pro Zemana jistě příležitostí dát vědět o své "velikosti" Já si myslím, že spíše ostudě.
  • Gratuluji, tolik masových vrahů a teroristů už moc nebudou zahrabávat.
  • Také nevidím žádný důvod, proč by měl někdo z našich politiků za státní peníze a přes půlku světa se trmácet na pohřeb člověka, jehož přínos pro svět nebyl v podstatě žádný a pro JAR byl dokonce zničující, neboť z této bezpečné perly Afriky udělal zemi zločinu. A stejně, proč se dívat na pohřbu Mandely na největší sbírku pokrytců z celé planety, kteří v reálu mají nějakého starého černocha u řiti a chtějí se jen zviditelnit před televizními kamerami z celého světa.
  • určitě ano,jedu. *11* *11* *10* *14* *14* *1*
  • Do si Zeman do té své vlády "odborníků" nacpal vpravdě spodinu. Sám není o nic lepší.
  • To je takové lidové a od srdce , to tady bude líbit . Prostě mluví jak ji jim zobák narostl .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit