Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tiscaláci mám dotaz. V diskuzi za rok mi budete stále psát - již bylo diskutováno? To je špinavost hodná pseudododokratických prolhaných cizích médií v ČR.
  • Velikost negativní stopy je matematicky nepřímo úměrná časové vzdálenosti zpět. Takže maximální velikost negativní stopy je vyjádřena -špinavostmi- realizovanými v popřevratovém období. Například předání strategických oborů cizincům, rozkradení zbytku státního majetku a předávání národního majetku cizí mocnosti - Vatikánu. Ožebračování důchodců ČR. Tolerance prodeje nekvalitních a předražených potravin zahraničními řetězci. Dále je to bezpočet špinavostí exekutivy na úkor řadových občanů. Např. Nespravedlivé a pokřivené zákony. Tolerance působení různých mafií. Preference nepřízpusobivých a uprchlíků. Na ně se rozhazují miliardy!
  • Ač je to poněkud od věci, musím připomenou, že negativní stopa vlády komunistů v Česku (ale i jinde...) bude patrná ještě velmi dlouho, tedy psát po pár desítkách letech od chvíle, kdy byli jenom částečně odstaveni od vlivu, o údajných výmluvách na komunisty, je poněkud falešné...

    Kdo nesouhlasí, ať se porozhlédne kolem sebe a zjišťuje, jaké negativní památky jsou zde stále ještě patrné na třicetiletou válku, bez ohledu na to, že ta skončila před pár stoletími a na rozdíl od vlády komunistů trvala jenom 30 let...
  • jabbo126
    Ohohohohoho ho, odpusťe mi to dlouhé citoslovce - kvalitní počtení ve velkém. Děkujeme, smekáme.

    Přítomní doufám chápou, komu smekáme ... *6*
  • nemá - ke to jen 5 minut slávy a zviditelnění.
  • profesore, profesore - neznalosr neomlouvá ač-li. Slovník spisovné češtiny vydala Akademia v roce 1978 k 25ti letům svého trvání - mám tu bichlu doma a frazeologický slovník začátkem asi k jeho třicítce. 80tých let - vím to protože jsem tu těžkou bichlu na jemném papíře aby se tam toho vešlo víc vezla jako dar kamarádce do Ruska - co studovala češtinu. Měla z ní velkou radost - a já vlastně taky, protože jsem se konečně toho závaží zbavila. Takže neblbněte lidi. NEPLIVEJTE NA SVŮK ŽIVOT PRO 5 MINUT SLÁVY. cO JSTE TEDY VLASTNĚ TĚCH 30 LET DĚLAL???Za co jste bral plat- povězte.
  • Má pravdu pan Čermák!
  • Jak dlouho se budeme na ty komunisty vymlouvat? Docela by zajímalo a patrně ne jenom mne, kde jsou ty peníze a budovy svazu žen, SSM, tělovýchovy, ROH, KSČ, Svazarmu? Po roce 1989 se vše pěkně v tichoučku rozkradlo a to jsou ty majetky některých pohlavárů z OF, ODA, a další a další... *16* *1*
  • vy nemít ty komunisty, pane Čermáku, tak se ani nevymáčknete *15* *15* *15* *15* idomy neidiomy

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit