Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... zkrátím to pro dementa: napiš, kdy a kde, zdechneš bez velkých bolestí, mrzáku :)))
  • ... jsem unešen, že bezmozek, kterého blitky nestuduji, pochopil, že se již sračkou nezabývám :)))
  • Kdysi ve Španělsku udělali tlustou čáru. Kdyby pravice nemohla používat antikomunismus, čím by přesvědčovala své voliče? Fakt je,že komunisté jsou parlamentní stanou,zrovna tak jako ODS či Top09. Občané v podstatě jsou znechuceni politikou i politiky. Je to možné sledovat i zde v hloupých a bezduchých diskuzních příspěvcích, včetně onoho výše uvedeného pseudo-novináře, kdy jsem u něho zaregistroval za celou dobu,pouze jeden rozumný a vyvážený názor.
  • je vlastním jménem Rudyn Hrebeňár z Ostrova. Celé dny žije v opovržení bez kontaktu s okolím. Je rád když se tady může vybít. Přesněji vyblít. O jeho IQ se dá hladce přesvědčit zavoláním na jeho 723 983 963. POZOR VYDÁVÁ TO ALE SKŘEKY.
    • ... tak už konečně napiš, kdy a kde mi to povíš do očí, ty dementní hrdino, nebudeš trpět dlouho :)))
    • ... TAK UŽ KONEČNĚ ZAVOLEJ BLBÝ IMPOTENTE - čekám, ale na dementa se nečekám dlouho
      • Administrátore-zase "dement"!Jak to,že některým to prochází?Za bábovku,kachnu nebo obálečku?
  • ... je nabíledni, že 8 dementních hlasů (viz dole) nadělil ubožák s IQ max. 8 :)))
    • ... wau, 12 hlasů kripla, dokonalá demonstrace bezpohlavního debílka, který si nikdy nevrzne :)))
  • http://imgWorld.cz/s3/5BGAcTfmpC.jpg
    • ... jsi fakt tak dementní, že se domníváš, že si to někdo od blba s dementním nickem spustí?
      • ty tady a taková velká slova? Sám vyvrhel v Ostrově, na Lidické 1332 tady vypisuješ taková velká slova?
        • ... já vím, IQ 2 ti dává hodně zabrat, impotente :)))
  • Jen zoufalý člověk, který se chce společnosti zákeřně pomstít nebo člověk velmi hloupý, kterému nedochází souvislosti volí takové deprivanty jako TOP09,STAN nebo Lidovce,ale i ODS.Cožpak lze za státotvorné politiky považovat duo Kalousek - Fiala.Je třeba ve Sněmovně vytvořit podmínky pro tvořivou práci a těchto žvanilů se zbavit.
    • ... nechápu, proč kapacita s IQ kolem 8 jako ty neví, že za tečku a čárku patří mezera, blbe :)))
      • od kdy tady místní vyvrhel a obecní hlupák vyučuje pravopis? Malý šedivý skřet kterého se veřejně zřekla i vlastí dcera Denisa?
        • ... napiš konečně, dementní sračko, kdy a kde, tvá eutanazie bude rychlá :))))))))))))))))))))))))
  • http://imgworld.cz/s3/T2KOrrAwGS.jpg
    • ... nikdo se tvou demencí nebude zabývat, kriple :)))
      • jsi si troufnul sem drze nalézt? Táhni mezi svoje prasata do chlíva. Tam je ti nejlépe!
        • ... co myslíš, sráči, kdopak nadělil zesranému blbečkovi 3 hlasy?
        • ... píšeš pořád dokola stejné sračky, dementní hlupáku, napiš už, kde/kdy tě zlikviduji, tupče :)))
  • Politika soudruhů z KSČM je oportunistická.
  • ... Jégl je blázen, který patří do putovní klece k vystavování na náměstích českých metropol :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit