Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • fosilie
    Alenko v říši divů,pelikán létat umí!Oproti Tobě!
  • Babiš už likviduje další pekárnu a to Pekárna a Cukrárna Hořovice
  • Já se nebavím o burešovi,nikomu nefandím,nikoho se nezastávám,jen se ptám proč policie která je pod kuratelou ČSSD,exekutoři a následně i soudy nejednají, ČSSD má v rukou pravomocný rozsudek proti kterému není odvolání a už dávno nabyl právní moc.Z jakého důvodu ta nečinnost?To je co mne zajímá,nepleť do toho dogmata která zde nejsou na místě.Máme zde justiční demokracii nebo jsou šikanováni jen lidé méně zámožní s nemožností ovládat orgány činnými v trestních řízeních.
  • Pelikán = další "odborník" na svém místě...

    Ale je v ANO a to je nejvyšší kvalifikace, dle STBáckého kobliháře...
  • Správně, země je rozkradená. A kdo ji rozkradl? Kde přišel konkrétně komunistický estébák Babiš k těm miliardám? Prací??????? Rozkradli ji bývalí komunisté!!!!!!!!!!!!!!!§
  • korupčních skvrn a zlodějské špíny se zbavíš. Proč je naše země po 25 letech rozkradená a zadlužená? Protože je špína ODS TOP ČSSD, Lidovci atd. zažraná. Nasypeme trochu prášku BABIŠ na špinavé skvrny. Vidíme tu bouřlivou chemickou reakci? To čtvrtstoletí stará špína agresivně reaguje když je nucena opustit své vybudované pozice. Bílá bude zase bílá.......
  • Jde o politický spor a předvolební boj ČSSD+ODS+TOP09 s hnutím ANO o úsilí starých struktur v politických stranách, udržet si koryta.Napětí se bude stupňovat...čert ví, jak to skončí...ANO volby vyhraje,zatímco TOP09,ČSSD a ODS nemá jistotu ve Sněmovně,zvláště po jimi vyvolané kauze
  • Problém je v tom, že ten prdlament si sami volíme
  • veď všici kradnú
  • Pan Babiš je nevinný! Na vlastní oči jsem viděl, že nikdy nic neukradl.
  • Souhlas, nic víc než souhlas !!!!!!
  • tolik zasviněného místa výlevy tvé nekonečné blbosti. Jak se rozmluvíš, nejsi k zastavení. Na veřejnosti by okolí prskalo smíchy. Tady bezmocné PC musí akceptovat výlevy tvého chorého mozku. Nebo co to tam máš.
  • doktoré napij sa nebo ťa vyměním *1* *1* *1*,ona ta ztráta iluzí pak tolik nebolí.Je zvláštní kolik vzdělaných a schopných lidí burešovi v začátcích fandilo a dnes má nejvíc zastánců mezi bývalými voliči ČSSD(srovnávam preference a jejich proměnu za posledních tak 5-6 let)
  • skoda že jste jí neměli v r.1941 ty komsomolče *1* *4*
  • ja to beru to neni o překlepech ale mě napadla určitá žádáná vlastnost u lidí který se někdy hrabou vzhůru a ať pivko chutná a neštěkat se kvůli politice a v hospodě se na mobil nemá koukat *1*
  • přesně tak, my komsomolci máme dobrou mušku *3*
  • No Šlachta jestli neni padlej na hlavu a to neni,ak asi musí čubrnět,on se přece jenom jako policajt v dotací tolik nevyznal a pokud ho to nemrzí, tak pak je správné co udělal.To byl zrovna jeden z těch kterému jsem osobně věřil.
  • fosilie
    Díky,trefil jsem se a to těší!
  • *1* u pivka se holt nemá chatovat, pak to takhle dopadá
  • no kalousek se aspon jako miliardář neprezentuje, tak asi někdo krade řádově víc a z toho guru bureše nedostanete

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit