Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mně to nevadí, že si pan Bureš nakradl.Jen ať krade dál, stejně za to může Kalousek, symbol korupce a samozřejmě Sobotka s Chovancem.
  • všeci kradnů, my vám s Ráthem ukážeme zač je toho loket
  • ODS a TOP09 se pomalu propadají do pekla, kam také patří, a tak se snaží všemi prostředky s sebou strhnout i pravděpodobného vítěze voleb.
    • je úplně jedno, kdo kam propadá.. důležité je, že politik není nedotknutelný... Za ty výroky by měl pelikán vyletět
      • fosilie
        Alenko v říši divů,pelikán létat umí!Oproti Tobě!
  • Makak
    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    Jedině S P D !!!
    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • felix.julec
    Ti,kteŕí chtéjí dnes kacerovat Babiše, mu nemají co vyčítat.Jsou stejné kategorie,ale na rozdíl od Babiše neschopní,proto jej dnes chtějí trestat.
  • ANO, bude líp. Až důchody skončí, senioři budou makat, "sekat v parku trávu"

    https://nazory.aktualne.cz/komentare/pilneho-lepsi-cesko-duchody-skonci-seniori-se-nebudou-valet/r~efa940383ed011e791210025900fea04/?utm_source=atlasHP&utm_medium=dynamicleadbox&utm_content=recombee1&utm_term=position-2
    • nebo buduó o sekať patky vogo
  • *14* volím PKD *14*
    • Zloději nicků, vol si koho chceš, třeba ODS nebo TOP09, mezi nimi se stratíš.
      • víme sajmon, stratíš *7*
  • já s celou rodinou volím SPD
    • Co je to SPD? Sv*ně, P*či, Deme*ti?
    • Jo Japonci a zvlášť ty vyurinovaný ty měli vždycky blízko k České republice a jak dobře hovořili o Českých spoluobčanech když se tlačili do erdele zahraničním tůristům,pamatuj a posluchej *1* *1* *1* to už snad radši to áno *9* .Jediná léčba pro takový jako jsi ty 12 v Panasoniku *1* .Doufám že ti ještě neni 18 a máš pouze mladší sourozence.
  • Jen malá ukázka toho, jak velká sviňa Babiš je...

    https://m.kosmas.cz/knihy/232999/zluty-baron/
    • Něco pro chytrolíny, burešovo voliče. Dneska článek na Seznamu

      https://www.novinky.cz/domaci/447375-babis-jestli-budu-premierem-rozhodnou-volici-ne-policie.html

      Nic jsem neorganizoval, nic jsem neřídil. To je naprosto nehorázné a absurdní tvrzení, v životě bych svoji rodinu ani své spolupracovníky neohrozil. Kauza Čapí hnízdo není nic jiného než Kubiceho zpráva číslo dvě.

      Aha - Dokument Matrix AB čas 19:20 - 19:40

      Myslím, že je to nejlepší projekt, co jsem kdy vymyslel. bla bla bal......
      Jak člověk začne lhát už moc, tak se dřív nebo později zaplete do vlastních lží.. On vlastně usvědčuje sám sebe ze lži. Ale já zapomněl, on vlastně nelže a nekrade, to ti druzý. To je samozřejmě Kalouskova, ČSSD, a moje lživá kampaň. Jednoduchým koblihám tohle vysvětlení stačí, a kdyby NÉ, tak PR vymyslí nějakou další lež. Jo už vím, je to určitě sestříhaný. Takhle to bureš nikdy neřekl.
      • Za mně - lhář, zloděj, bezpáteřní zmrd, už od pohledu. Pak už stačí jenom promluvit.Hlavně si ho zvolte za premiéra, ať zase ve světě vidí, co jsou čecháčci zač.

        PS: nechtěl jsem jít už nikdy k volbám, ale tenhle kwokot slovenskej, mě donutil. Já na rozdíl od Vás už pochopil, že nikdo pro Vás nic neudělá. Každý tam jde, jen a jen sám za sebe. Jenom bureš šel kopat za lůzu, kterou tak opovrhuje. Viz. 28 let parlamentní demokracie v čechách. Ale ÁNO - bude líp. Konečně, jsme se dočkali.

        Nový Jánošík povstal, ze Slovenska do čech přišel, a nás čechy konečně vyvede z doby temna.

        Zobrazit méně
        ODPOVĚDĚT
  • vanhorne
    Kdyby nic jineho nevzbuzovalo podezreni vuci Babisovi a te jeho slavne Timurove Parte, ten jejich slavny codex, nahonem prepsany a podle potreby upraveny, urcite podezreni vyvolal.Jsou k smichu, takovou koblihu asi nespolkne ani urcita cast Babisovych volicu.Nejsou vsichni jeho volici slepi. ☺

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit