Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Někde tady je reportáž z předvolební agitky zdejší špíny nějakého Volného.Ze sněmovny .Panečku to jsou svěží myšlenky. To jsou gejzíry svěžích neotřelých nápadů. Jak spolehlivě, bez vakcinace porazit coronu. Ovšem k popukání je vystoupení blbky Bobošíkové. Tato univerzální vtěrka už vyzkoušela kde co. Ani zahrádkáři ji už nechtěli. Až našla sobě rovného, zdejšího hnoje všech hnojů z parlamentů. A najednou je z ní horlivá bojovnice. Statečná Xena na barikádě bojovníků.

  • no doufám že ta   127má bude na 100% a snad nebude vsáknuta do popela v "konzervičce"😎

    (v tej chině taky měly 100 x víc urniček než nebožtíků)

  • Nechal jsem se očkovaat proti covidu ihned jak to bylo možné a neměl jsem naprosto žádné vedlejší účinky. Jakmile se bude nabízet třetí dávka očkování, hned se nechám přeočkovat.

  • vesnach

    Čísla infikovaných coronou v žádný zemi nesouhlasila, všude se uváděla vyšší, tak už jděte k šípku!

    Když nesouhlasila čísla nemocných, tak tenhle virus  není žádná pandemie! Kde se berou ty další procenta úspěšnosti z očkování nechápu vůbec.

    Snad jen to, že to všechno je cirkus.

  • goyim

    Takže kdo si to dal "jen" 2x, je pořád nepezpečný pro společnost. Komedie. ;}

    • No - on bude i ten, který šel 3 x...

      • rozkaz zněl jasně uočkovat muže s koženou brašnou 😎

  • Už mě ďobli dvakrát v zájmu lidstva. Dál mě už vyližte pr.el i s Fizerem

  • Tak teď opravdu nevím.....😯

    https://rumble.com/vkqzhz-v-rakousk-televizi-vakcna-je-nejvt-fake-news-fraka-kter-byla-lidem-v-21.-st.html

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit