Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • čím vyšší účast bude, tím má větší naději pro druhé kolo prof. Nerudová, protože to bude znamenat, že přijde volit většina žen, i ty, které normálně tedy volit nechodí, a u nich by to mohla vyhrát předpokládám právě ona...a tímhle směrem + na mladé, hlavně vzdělané (bývalá rektorka univerzity+ nebyla v KSČ, což by mělo být jejím trumfem zase u téhle věkovky před konkurenty + tohle jsou dvě skupiny, které k volbám ne vždy až tolik chodí právě..čiže potenciál velký), bych taky cílil být jí kampaň do začátku voleb..

    • Opravdu by mne zajímalo kde ji vyhrabali, když ji nikdo nezná a nic pro tento stát nedělal. Zase ji zahrabte tam kde jste ji našli.

  • Já osobně a věřím že i většina myslících důchodců bude volit pana Babiše. Za Babiše a podle jím schválených zákonů jsem dostal k důchodu pětkrát 1000 Kč. A to rozhodně není to co nám přidal Kalousek. Ten přidal 45 Kč. Budiž mu země lehká.

  • Mám vybráno, ale tento čobolský agent to nebude. Za 70 let jsem tyto zrůdy nikdy rád. Kdyby se zítra změnil režim na fašistický, tak tam přeběhnou za úspěchem všichni včetně KLUKa a MANa.

    • Pávek 

    • Zatím přebíhají od ANO k ODS. Je to stejně legrace, jak jim tu hru baštíme.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit