Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • gaheris

    Pokud to nebude volební podvod tak je Babiš prezident!

  • Kajoch, taky čobol zo Zázrivé?

  • Jindro, musel by to ale být PAN a ne nějaký zapráskaný SOUDRUH agent a přivandrovalec jako Bureš.

  • Diwa

    Ano, komunisti na hrad nepatří, dáme tam někoho jiného, který se podílí, nebo podílel na jiných levárnách, nebo má možná ještě větší máslo na hlavě než komunisti ! Super....takže nula od nuly pojde........ale budeš mít hezký pocit, že tam nebude komunista. Ve finále se pro nás vůbec nic nezmění !!!

  • mun.go

    Já si zas myslím, že by to neměl být Pražák.

  • Nasazovat někomu psí hlavu je jednoduché. Já si jen myslím, že Českým prezidentem by měl být Čech.

    To není nic proti panu Babišovi, kdyby kandidoval na Slovensku, neřekl bych ani ň. 

  • A "bývalí" konfidenti StB už vůbec ne!

  • Jediným relevantním kandidátem na úřad pana presidenta ČR je pouze

    pan armádní generál Petr PAVEL . . .

    Mimo jiné v letech 2015 - 2018 působil ve funkci  předsedy vojenského 

    výboru NATO - jako první zástupce ze zemí bývalé  Varšavské smlouvy. 

    A jeho aktivity byly oceněny -  2018 obdržel nejvyšší vojenské vyznamenání USA, 

    udělované cizinci – komandér ZÁSLUŽNÉ LEGIE  s odůvodněním ,že „skvěle vedl 

    Vojenský výbor NATO, včetně zástupců národních armád a národních náčelníků 

    generálních štábů, v nejnáročnějším období nedávných dějin aliance”.

  • Lepší hezká a vzdělaná PANÍ, než v pořadí třetí? komunistický gauner a přivandrovalec Bureš. Proč se kvůli tomu jménu nesoudí.

     

  • Opravdu by mne zajímalo kde ji vyhrabali, když ji nikdo nezná a nic pro tento stát nedělal. Zase ji zahrabte tam kde jste ji našli.

  • "Kam sám čert nemůže, tam nastrčí babu" praví dávná moudrost.

  • Pávek 

  • Komunisté na hrad nepatří 

  • kocourXL

    Žhaví kandidáti jsou tři a jeden musí  vypadnou. Myslím že blondýna se nedostane do
    druhého kola.🙂

  • kocourXL

    Jen by mě zajímalo, jaký lobbisti posílají miliony na
    transparentní účty kandidátů, jako je Pavel nebo Nerudová.🙂

  • Zatím přebíhají od ANO k ODS. Je to stejně legrace, jak jim tu hru baštíme.

  • Favorita? Koho pro Pána?

    Stejně pod tlakem médií a z nenávisti k Babišovi vyhraje blondýna, tak jaké drama?

    Krom trojice jsou ostatní kandidáti jen kašpárci pro smích.

    Ne, že by ti tři nebyly. U každého z nich jde jen o osobní kalkul.

    Ani jednomu z nich nehodlám pomáhat v této taškařici.  

    Ale je to osobní věcí každého, jak se rozhodne. Nikomu nic nepředepisuji, ani nezazlívám. Jsme dospělí. 

  • Mám vybráno bude to Pan Babiš 

  • čím vyšší účast bude, tím má větší naději pro druhé kolo prof. Nerudová, protože to bude znamenat, že přijde volit většina žen, i ty, které normálně tedy volit nechodí, a u nich by to mohla vyhrát předpokládám právě ona...a tímhle směrem + na mladé, hlavně vzdělané (bývalá rektorka univerzity+ nebyla v KSČ, což by mělo být jejím trumfem zase u téhle věkovky před konkurenty + tohle jsou dvě skupiny, které k volbám ne vždy až tolik chodí právě..čiže potenciál velký), bych taky cílil být jí kampaň do začátku voleb..

  • Já osobně a věřím že i většina myslících důchodců bude volit pana Babiše. Za Babiše a podle jím schválených zákonů jsem dostal k důchodu pětkrát 1000 Kč. A to rozhodně není to co nám přidal Kalousek. Ten přidal 45 Kč. Budiž mu země lehká.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit