Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • me se libi jak porad šetřime a přitom mame nahou zadnici .kde ty penize jsou.vlada je rozkrade.......šefredaktor je hloupej.ale pro sebe ne.....
  • Tak je na čase omezit výdaje na odsouzené v době nemoci, stejně tak poměrnou čast sociálky odečíst těm na podporách, odečítat poměrnou část politikům a důsledně kontrolovat pracovní dobu. Sohlasíte s tím političtí parchanti, nebo jdete pouze do daň. poplatníků, ze kterých dle vás krev neteče, nevážena hovadka u vesel.
  • Kdo píše neschopenku? Lékař by měl poznat simulanta a je velice smutné, že si všichni vyplácaj dovolenou na marodění a když nemám, tak jsem s velkou teplotou zadarmo doma. Kdyby byl ten zákon opravdu spravedliví, tak jsou výjimky v určitých případech, chřipku když má člověk většinou tři dny ať si holt vyleží doma v dovolený i když si myslí, že dovolená je za jiným účelem!!!!!!! *7*
    • A proč kritizuješ revoluční vymoženosti našeho lidu ??? Vždyť se na to všichnoi těšili a ty jim to chceš brát ??? Proč ????
  • dokázat že neonemocněl nebo si nepřivodil úraz schválně a vědomě s úmyslem ždímat státní kasu. musel by si sehnat svědky a doložit důkazy. teprve potom by dostával almužnu, pardon nemocenskou a jeho léčbu by pak hradila pojišťovna. pokud by se mu nepodařilo sehnat důkazy, léčbu by si platil sám a nemocenskou by nedostal. navíc by zaplatil pokutu zato, že onemocněl. to by zase ubylo simulantů. a stoupl by hdp. tady jsou ještě velké rezervy. doufám že to topku a modráky tohle geniální řešení napadne. nebo jim to mám sám navrhnout?
  • Jiný právní názor na první tři dny neplacené nemocenské. Je to trest poplatníkům za šlendrián politiků. Je třeba prokázat zavinění, že se poplatník dobrovolně záměrně a vědomě nakazil, způsobil si úraz či stav vylučující pracovní schopnost. Dále je třeba zažalovat stát za neřešení problému nakažlivých chorob a epidemií rozšiřovaných bezdomovci a cizinci, což je neřešenou povinností státu vůči občanům Sebrat však poplatníkům je pro dobytek politický to nejméně náročné.
  • Jak na to přišli, že ústavní soudci nemohou přece stranit vládě? Jenom tak namátkou
    - Výborný (četl rozhodnutí) je bývalý lidovec a další, které navrhoval Klaus a schvaloval
    v té době ještě pravicový Senát (ústavní soudce je volen na dobu 10 let).
  • jako živnostník jsem si nemocenskou neplatil protože jsem si nemohl špendýrovat flákání a když si pojištění někdo neplatí tak proč by měl dostávat nemocenskou ?
    pokud chybí peníze tak třeba naše armáda má tolik generálů že jsou na úrovni rotnýho nebo začít počítat družstvo,četa,rota,prapor,pluk,divize a jeden generál nebo jak to vlastně je a kde se perou prachy ? *6*
  • tomasperny

    Je pravda, že tohle udělalo fakt hodně a jako leccos to ukázalo. Co si budeme povídat, všichni jsme to tak nějak věděli, jak to tam fungovalo. A tím nechci říct, že by byli lidi primárně nějaký flinkové nebo tak. Jako já jsem OSVČ a marodit si dovolím tak dva dny v roce. Živí mě vývoj mobilních aplikací a klient jednoduše nepočká

  • tento článek mohl napsat jen debil, takovou hovadinu by snad nezplodil ani Milouš Jakeš... *16* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit