Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Je to tak. Pan prezident Zeman je můj prezident.
  • Přestože je Zeman i můj prezident a se spoustou jeho názorů souhlasím, tu tak zcela nesouhlasím. Referendum by nebylo možné o setrvání v EU - A pročpak? Když šlo o vstup tak bylo možné a vhodné? Tak ať je tomu tak i tu. A je úkolem politiků aby položili na misky před národ všechna Pro i Proti. Že to zpackali u vstupu, či nezvládli v průběhu je věc jiná. O NATO platí totéž. A pravdou je, že hlavní zákony (jejichž platnost je dlouhodobá a týká se všech), než je schválí sněmovna - viz např. občanský zákonník a t.p. který likviduje rodinu a socialisticky - pochopitelně dle vůle soudců (dřív to dělala strana) přerozděluje majetky, by bylo třeba referendem potvrdit. Referendum o odvolávání poslanců a členů vlády pro hrubé porušení předvolebních slibů či korupci a llobismus někoho či skupin nevyjímaje. A pochopitelně i o nových "úřadech" jako ministr pro legislativu a pro lidská práva. Ono vůbec by bylo žádoucí schvalovat i rozpočet a podíl mezd státních úředníků v něm. Ale ani o groš víc. Poučme se z 1. republiky. Tam se jim říkalo lesklá bída a platově byli na úrovni Baťových dělníků.....
   Ať má ten. kdo tvoří hodnoty a prosperitu. *14*
  • Dobře ti tak občane..
   U nás normálních je ten váš ... zeman, jen tupým, chvástavým, prolhaným nabobem s uslintanou tlamou, nechutnými - nesmyslnými žvástmi. Prostě jen nechutná, ubožácká kláticí se obluda, ..... - hnisavý vřed české republiky.
 • Máte nejlepšího prezidenta. Tak to je.
  • Ambasáda USA je jako obvykle zcela mimo - tato země přece nemá prezidenta.
   To co se potácí na pražském hradě je prezident asi jako "stará Blažková" americkou kosmonautkou.
   To, že to soudně usvědčené prolhané, uslintané, žvástavé monstrum pár "chytráčků" nazývá prezidentem je stejně relevantní jako "HALOovčákem" a rusáckým pelešincem (CCCP ambasádou) organizovaný výzkum jeho "oblibenosti".
   • Jiříku není co řešit, jsi papouškovatel Práglkavclu. Jenže o hodně sprostější a hulvátštější.
  • Soudruzi je to v řiti. Pravdu na Tiscali zmínusujeme ale nezměníme. *8*
   Lidé našeho agenta Miloše KGB Zemana nechtějí.
   Je to lhář a mafián. Předražená dálnice na Ostravu, privatizace mostecké uhelné - to jsou zlodějny vlády Miloše Lukoila Zemana
 • demo
  Výstava v Moskvě prý chce ukázat objektivně Sovětský svaz v éře Leonida Iljiče Brežněva. Ve skutečnosti se jedná o oslavu komunistického zločince, která třeba zamlčuje, že vydal rozkaz ke vpádu sovětských vojsk do Československa.

  Kdyby Němci uspořádali výstavu o Adolfu Hitlerovi, ve stylu, že by ji tvořily dojemné obrázky o tom, jak si hraje se svoji fenkou Blondie nebo vůdce v obklopení milujících dětí, nastal by oprávněný povyk kvůli propagaci nacismu. Srovnatelným zločineckým hnutím je však zároveň i komunismus a přesně takového hrubého zkreslení historie dopustili tvůrci moskevské výstavy o šéfovi sovětské komunistické strany.

  Brežněv je tu ukazován při lovu nebo při tanci a údajně to byl veselý člověk, který se nevyhýbal světským radovánkám. Ovšem ani slovo o tom, že za jeho vlády nastalo opětovné utužení režimu. Návštěvník se nedozví, že to byl Brežněv, který v roce 1968 dal příkaz k okupaci Československa, pře níž jen do konce roku 1968 byla zabito přes sto Čechů a Slováků. Byl to Brežněv, který o jedenáct let později nařídil sovětský vpád do Afghánistánu, při kterém zahynulo kolem milionu lidí.

  Jen minimálně jsou zmíněny represe proti odpůrcům komunistického režimu, které přinesly tisíce zatčených a uvězněných a další tisíce lidí byly přinuceny k emigraci.
  • Brežněva nemusím, ale jsi skutečně jen mizerné "demo" české havloidní zlodějské sebranky. Prostě "iddioten fest". Jedové sliny okolo sebe prskáš v takovém množství, že asi budeš mít asi větší jedové váčky. Nech se vyšetřit třeba tě zařadí do nového rodu homo retardis czech spitting.
 • Jsem hrdá na svého prezidenta.
  • No to máš být na koho - ostatně jak se u nás v česku říká - svůj svého hledá - jak to lépe potvrdit - oba dva rozumu mdlého, .......
   • Stejně mdlého jako - demo Jiří.
  • demo
   Rusáku - jsi zloděj jmen a nicků takže je jasné že podporuješ lháře a zločince
   Miloše KGB Zemana

   Podvádíš s hlasováním ruský grázle - s tím plus 5 až dest bodů za vteřinu jsi nenápadný jak lejno na topení
 • Proč Miloš Zeman tak hloupě lže

  Dočasný obyvatel Pražského Hradu Miloš Zeman se vyrovnal s demonstracemi proti sobě svým typickým způsobem - lží. Ve zpravodajství České televize prohlásil, že se to stalo v Praze a Praha je jak známo jediné větší město, kde v prezidentských volbách zvítězil jeho protikandidát. Takový mimořádně stupidní výrok lze zpočátku těžko pochopit, ale vážně jen zpočátku.

  Stačí se podívat na www.volby.cz a člověk zjistí, že Zeman prohrál druhé kolo prezidentských voleb i v dalších velkých městech, Brně, Plzni, Liberci a Českých Budějovicích. Nikdo rozumný Zemanovi jeho vítězství v prezidentských volbách nezpochybňuje, ale proč se uchyluje k takovým opravdu idiotským tvrzením, které se dají snadno vyvrátit?
  • Přezdívka typická pro členy Práglkavclu.
 • Pan Zeman je ČESKÝ prezident, má podporu většiny slušných občanů ČR. *14*
  • Neber si do své rusofilní zemenské držky český národ rudý pšouku. Slušný občan nemůže tu rusofilní bestii s hlavou vraženou v řiti světového gaunera č.1 - pzutina ani cítit. Tak blbě nežvaň nesmysly.
   • Achtung, achtung Uncle Sam bekam Durchfall. Tak ať nehnědneš jiříku.
  • Ruský grázle! Jsi zloděj nicků a lhář.
   Takže je jasné že ty podporuješ lháře a gaunera Zemana.

   Já jsem demokratka a proto bych komunistickou špínu Miloše Zemana nikdy nevolila.
   • Simonko honem dopiš máš u bordelmamá dalšího kunčovta, tentokrát je to sám kalous rohatý. Buď na něj jemná aby na tobě nescípnul. Informace od vyhazovače z Práglkavclu Karl von Auswurf
 • Navštívil jsem všechny likérky a všude jsem dostal dárek. Poslal jsem i svému soukmenovci Putinovi.
 • Zeman je náš člověk!
 • Já mám vždycky pravdu!
 • Soudruzi fašisti nebojte se. Všecku pravdu překlikáme!
  • To sis spletl výstupní ambasádu. Správně je ta na malé straně. Nastuduj si to co je pravda.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit