Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejhorší vláda jaká kdy byla. Samí darebáci. Nezaslouží nic jiného než defenestraci. Až k tomu dojde, půjdu také. *1*
    • Jan Žižka v létě roku 1419 byl jedním z čelních účastníků první pražské defenestrace, avšak nespokojenost s kolísavou politikou pražské radnice byla příčinou kvůli níž českou metropoli opustil a odcestoval do Plzně.
      • Vážně?, že by se nám měnily dějiny, jak se to komu zlíbí? Co se divím, nihil novum sub solem...
  • Tupost se v ODS dědí.Topol byl samé ejchuchů a pak bác ho.Stávka může být odložena a pak do týdne bude vláda cu grunt.Jako tenkrát v Chile,co pamětníci? *8*
    • V CHile levicovi zlocinci totalne prohrali a vlade gen. Pinocheta se podaril hospodarsky zazrak. Jen par levicovych zlocincu bylo po zasluze eliminovano... *3* *3* *3*
  • Další sviňárna pana Kalouska. Ale na každou svini se voda vaří a na Kalouska taky.
    • Pan Kalouse se snazi predejit stamilionovym skodam na penezich a majetku obcanu, ktere se chysta spachat odborarska mafie. Za to mu patri obdiv a dik. *1* *1* *1*
  • Je až zarážející, jak umí být soudy rychlé a vstřícné.
    • Kdyz jde o Krejcire,Kozenyho nebo jine hlavace, nebo obcanskopravni spor neprivilegovanych
      tak stejne "nezavisle" soudy klidne narizuji stani az za 6 mesicu a tahnou se klidne az 12 let. *10*
      • Prfedbezne opatreni se vydava okamzite, jak vyzaduje sutace. V tomto pripade hrozi stamilionove skody i ohrozeni zivotu obcanu, proto bylo vydano, jak bylo treba. :))
  • Odboráři proč se ztrapňujete před celým národem. Celý váš Odborářský dům na Žižkově máte nalezlý úředníky a právníky a nejste schopni včas a správně ohlásit stávku??? Jak chcete, aby za vámi lidi šli?? Jak mají věřit tomu, že vaše požadavky mají hlavu a patu, když se necháte takto ponižujícím způsobem vyfackovat od Nečase??? To je skutečný TRAPAS !!! Takovýmto způsobem vládu zabetonovanou u koryt jen tak nesvrhnete.
    • Souhlas. Odborartski mafiani nic jineho, nez parazitovat na svych clenech a ostatnich obcanech neumeji.
    • Nebuď hloupej, copak ti není jasný na čí pokyn soud rozhodl? A za jak krátkou dobu, hehe .... tohle není stávka při kolektivním vyjednávání přece.... Justice je zde opravdu důvěryhodná....
  • Soudruh sislavý prasecí xicht pohrdá soudem? To je taky trestný čin. Nebo si snad myslí, že ROH(+ČSSD) je nad zákon?
    • Petře, Petře! Inteligent se nikdy nesníží k tomu, co jste předvedl. Četl jsem řadu Vašich příspěvků a i když jsem s nimi nesouhlasil, uzával jsem, že se chováte slušně. Teď to už skončilo??
      • Petr je provokant Žifčák tentokrát v přestrojení ODS
  • jaky vyznam ma vyvolani kolapsu v doprave? kazdemu je jasne,ze uspory se hledat musi,ale nikdo si nechce nechat vzit svoje nesmyslne vyhody,at uz to jsou stravenky nebo rezijky pro rodinne prislusniky..tehle vlade neverim,ale kdyz vidim sobotku a stecha,jak se jen vezou na populisticke vlne,tak je mi milejsi fakt ten barta:-( odborarsti vudcove na me pusobi jako spolek horkych hlav mdleho rozumu,co rozhazuje rukama,nesetri gesty/slovy a snazi se vypadat odhodlane,ale pro lepsi situaci sam nic nedela a hlavne ani nema predstavu,co by vlastne delat mel!
    • Peta, a inteligent? To neni vtip?
    • Ale vědí. Jenom se zdá že se hněvu lidí, který sílí a po dnešním vládním podrazu znovu narostl, dost bojíte o něco svého. Odborářští vůdcové jsou dnes jediní, kteří proti tomu marasmu, který tu za 22 let narostl a to pod vládou modrých i oranžových, se umí do čela všeobecné nespokojenosti postavit a za to jim patří obdiv. A vaše řeči? Kdoví kým jste placen???
  • ... ale to musíte přestat psát a začít jednat ... tohle Nečas, ani jeho kumpáni nečtou ...
  • Vážená redakce! Komu prosím patříte? Ten váš titulek ( článku, k němuž diskutuji) je poněkud "zavádějící". Doufám. že dokážete rozlišit ke které věci se pondělní stávka vázala. No asi vaši chlebodárci po vás požadují takové titulky. Ale dosud jste se mi zdáli objektivnější. Nakonec nám dá za pravdu život. Ale zaujal mne jeden příspěvek jinde:"Za první republiky měli proti stávkujícím pušky a dnes mají k dispozici rozhodnutí zaujatého (nebo neobjektivního ) soudu." Ale uznávám, že je to pokrok, i když podrazácké způsoby se mi příčí. Od této vlády však nic jiného neočekávám a tak mne to ani nepřekvapuje.
  • Pokud mají škody za stávku zaplatit odbory,bylo by též dobré,kdyby byly zaplaceny škody ZODPOVĚDNÝMI osobami,které za posledních dvacet let dokázaly zruinovat tuto republiku.
    To se týká zejména prohraných arbitráží. Pane Nečasi,neprodlužujte vaší agonii,podejte demisi
    a jeďte domů. Jste nula!
    • Jardo naprosto s tebou soluhlasím. Když se soudruh Nečas tak vehementně ohání zákony, tak ať je laskavě dodržuje, ať řeší korupci a kauzy Drobil, Vondra, a celou řadu dalších a ať nečinně nepřihlíží!!! Také doufám, že až b udou konečně od koryt vyhnáni (protože jinak se od n ich nehnou), že budou hnáni k odpovědnosti a že na nich bude požadováno, aby do poslední koruny (jak pravil tento Bulganin) uhradili veškeré škody,které za 21 let v této republice napáchali a po právu skončili tam, kam patří a to je na Mírově!!!!!!
      • Naprostý souhlas !!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit