Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pavel: Kdyby bylo brutální video pravé, ruští vojáci by se zařadili po bok ISIS.

    Zajímavé Ukrajinské útoky chemickými granáty neodsoudil, ale tohle jo?

    • Je to dost nepovedený fake AI ať už stíny ¨vyžehlené¨ uniformy či výběr listí které na Ukrajině (a mnoho dalšího) nerostou(tropická rostlina) a má to velmi podobné účinky pro lidi kteří věří všemu co vidí, jako napadání každého tedy i tohoto herce či sportovce nebo občana kteří nesouhlasí s ¨oficiální¨ propagandou.

      Smutné je že takovéto nepravdy či zamlčování pravdy vede stádo nemyslících bytostí ke třetí a definitivně poslední válce.Jestli chcete vidět jak to v lepším(optimistickém)   případě skončí pusťte si Australský film  Na břehu.

      • Seznam už to stáhl nezdá se jim pravost videa

      • Četl jsem knihu je lepší než film z padesátých či dvoudílný film z devadesátých let

  • Gérard je věrohodný.

  • Spíše bych vsadil, že chce někdo herce dehonestovat za sympatie k Rusku a ženám zaplatil. Ale slabší jedinci snadno sednou na lep. Presumpce neviny, mládenci. Depardieu je pro mne zatím čistý jako li li - no lilie, přece... :-)

    • Nemíchejte politiku do násilných trestných činů!

  • novak.vladislav

    Rus Depardieu má být souzen v Rusku za sexuální násilí? Vždyť Rusové to mají v povaze, tak jaképak násilí. Horší by bylo, kdyby se před obrazem Putina dopustil zločinu "facecrime"! Pak by mohl skončit ve vedlejší cele Navalného, mizera jeden!

    • mun.go

      Jestliže Jeffrey Epstein je sexuální predátor, jsou všichni Američané posedlí sexem?

      Generalizovat "vždyť Rusové to mají v povaze" je ubohost. Rusů (a Rusek) v RF je 146 milionů a v exilu mimo RF 30 milionů.

      Nechci ani domyslet jak by dopadlo, když by někdo podle novaka.vladislava posuzoval všechny Čechy.

    • Tak Novák jakožto Čech má v povaze krást a lhát. Tak že taky dobrý.

    • Tak Novák jakožto Čech má v povaze krást a lhát. Tak že taky dobrý.

      • novak.vladislav

        Napište to ještě jednou, pěkně prosím. Líbí se mi, jak se chováte jako .....

        • Pane Novák s takovým zmetkem jako je zdeny 75 nemá cenu vůbec komunikovat! 

          • Novák si píše sám se sebou?

        • Jako vy

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit